18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Postrzelony łoś
Pfciuki • 2013-02-23, 16:37
"Profesjonalista" nie dość, że strzelał z bliska to jeszcze źle trafił, łoś kozak wstał i pobiegł dalej...



...George Bush na polowaniu
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-02-23, 22:54
borutard napisał/a:

bloodwar jak bardzo sie mylisz, dla zwierzaka kolor zielony wyglada tak samo jak czerwony XD wyploszyc mozesz jedynie jak sie poruszysz albo bedziesz szedl do takiej sarenki z wiatrem, cos o polowaniu wiem ;p

a koty i te inne to mnie nie interesują, nie da sie tego upolowac XD tz da ale nie jest to smaczne



Nie wiem jak widzą, ale wiem, że bardzo słabo widzą. A wiadomo, że zwierze, które widzi słabo ma dobry węch i słuch także jak mówisz kolego wystarczy niewielki szelest aby wypłoszyć zwierzynę. Pisząc takie rzeczy nie musisz mówić, że wiesz coś o polowaniu samo to mówi za siebie . Piwo.
Zgłoś
Avatar
tomekb25 2013-02-23, 23:09
@borutard
To jak kiedyś staniesz oko w oko z jakimś większym "zwierzakiem" np. niedźwiedźiem, lwem, wilkiem itp. nie spierdalaj i nie uciekaj tylko stan nieruchomo, przecież cie nie zauważy...
Zgłoś
Avatar
farah398 2013-02-24, 1:58 3
Gość potrafi się maskować.
Swoją drogą to wygląda jak by w usa mieli jakiś leśny sklep, wklepujesz pin karty kredytowej, wybierasz opcje i czekasz. Ten łoś pojawił się jak by zbiegł z taśmy produkcyjnej i był przeznaczony dla tego pana
Zgłoś
Avatar
zenekpogromca 2013-02-24, 6:29 6
Indyman napisał/a:

Skur..el i tyle. Je..na ciota nie dość że strzelać nie umie to taki z niego kozak że do nieuzbrojonego strzela z 3 metrów. Ch.j ci w dupe cwelu w czerwonej kurtce. PIWA BRAK!!!



A jak wpierdalasz kurczaki,świnie czy krowy to nie wsadzasz sobie chuja w dupe za to że zjadasz zwierzę które było bezbronne kiedy je zabijano ? Hipokryta ...
Zgłoś
Avatar
karol1286 2013-02-24, 7:31 2
zabili go a on uciekł !
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-02-24, 10:32
z takiej odległości w tym teleskopie widział pewnie tylko tylko futro i strzelał na ślepo. dodatkowo tak bliski kontakt też zrobił swoje. mógł celować na komorę, ale rączki się trzęsły jakby miał parkinsona i łosiek dostał w szyję. później jak łoś wstawał wyglądało jakby dostał drugi raz, ale może polowali na wiewiórki, gdy nagle zjawił się łoś i .22 mógł nie zrobić mu wielkiej szkody.
Zgłoś
Avatar
J................8 2013-02-24, 13:12 15
Indyman napisał/a:

Skur..el i tyle. Je..na ciota nie dość że strzelać nie umie to taki z niego kozak że do nieuzbrojonego strzela z 3 metrów. Ch.j ci w dupe cwelu w czerwonej kurtce. PIWA BRAK!!!


Ty widziałeś kiedyś kurwa uzbrojonego łosia?
Zgłoś
Avatar
newguy 2013-02-24, 13:26 1
Zwierz dostał ,,na kręgosłup". Typowe dla tego typu strzału jest to, że zwierze pada w ogniu, a następnie podnosi się i ucieka, ale zwykle nie jest w stanie ujść więcej niż 400-500 m, trzeb wtedy z psem szukać postrzałka. A pudło typowe dla lunet ustawionych na 200 m i więcej, celował dobrze ale oś lunety i lufy były zbytnio rozbieżne, i powinien wziąć na to poprawkę.
Zgłoś
Avatar
jakniejaktak 2013-02-24, 13:30
""Profesjonalista" nie dość, że strzelał z bliska to jeszcze źle trafił, łoś kozak wstał i pobiegł dalej... "

I na chuj opisujesz cały filmik? Skoro tak to po co go w ogóle oglądać
Zgłoś
Avatar
Snejku 2013-02-24, 13:31
Jak ja kocham internet... Codziennie beka z debili
Zgłoś
Avatar
d................k 2013-02-24, 13:32
A na chuj strzelać do łosia?
Zgłoś
Avatar
JohnnyRocketfingers 2013-02-24, 13:32 2
Przecież dobrze zrobił mośki Łoś dostał padł mógł go dobić ale tego nie zrobił choć się przymierzał. Po to teraz jest piesek, że jak Łoś sobie pobiegnie i padnie niedługo gdzieś w lesie to piesek da znak gdzie leży ale wy madrale wiecie, że nie trafił imbecyl itp. a jak się upierdzieli głowę kaczce, kurze, gęsi i ona przez chwile jeszcze biega i rusza się bez głowy to powiecie, że źle głowę uciął bo się rusza? Jebnijcie się w czerepy znawcy.
Zgłoś
Avatar
yabol^ 2013-02-24, 13:52
wszystko fajnie pięknie ale nie wmówicie mi, że to G. Bush
Zgłoś
Avatar
b................0 2013-02-24, 13:54 4
bloodwar napisał/a:

Koleś świetnie sobie dobrał ubiór maskujący, w czerwonej bluzie na 100% żadne zwierze go nie przyuwazy



Myśliwi celowo zakładają ubrania w ostrych odcieniach kolorów, które nie występują naturalnie. Robią to dlatego, żeby zminimalizować ryzyko omyłkowego postrzelenia innego myśliwego.
Zgłoś
Avatar
gawlow 2013-02-24, 14:31 1
@up dokładnie , i jeszcze jacyś idioci dają piwo za tamten durny komentarz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie