18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Postrzelony
Mantch • 2012-07-08, 21:31
Amerykański nastolatek, 16-letni Yasser Lopez podczas wędkowania nad jeziorem został trafiony w głowe bełtem z kuszy podwodnej, wystrzelonym przez swojego towarzysza. Przeżył.

Kiedy przybył do szpitala, chłopak był świadomy i rozmawiał z sanitariuszami.

W tej chwili nie pamięta całego zdarzenia. Lekarze podejrzewają, że cierpi na amnezję pourazową. Ma problemy z funkcjonowaniem lewej strony ciała, ale opuścił już oddział intensywnej terapii i prawdopodobnie wkrótce powróci do pełnego zdrowia.

Neurochirurg, doktor Ross Bullock podkreśla, że Lopez miał wielkie szczęście, bo pocisk nie uszkodził żadnego z głównych naczyń krwionośnych w mózgu, nie przebił też lewej strony odpowiedzialnej za mowę.


Ameryka...
Zgłoś
Avatar
Orsi 2012-07-08, 21:38 1
Dokładnie Ameryka... A raczej Amerykanie.
Łowienie z kuszy/łuku powinno być zabronione
Stres dla ryby po trafieniu z strzały/bełta jest duży w chuj .Jeszcze dochodzi brutalne wyciąganie ryby z wody w co można włączyć szarpanie przy ściąganiu ryby
Przy łowieniu wędką wędzisko absorbuje większość siły czego lina nie jest w stanie zrobić .Gdy rybce wbije się tylko haczyk w wargę to ryba czuje małe ukucie i nic poza tym
Chociaż z drugiej strony było by więcej takich wypadków w efekcie czego mniej idiotów na świecie
Zgłoś
Avatar
Niedzwiedz23 2012-07-08, 21:56
@up i @upup przypominam, że to hAmeryka
Zgłoś
Avatar
Takewon 2012-07-08, 22:48
Będzie miał na stałe pamiątkę na czole jak hindus
Zgłoś
Avatar
brightfly 2012-07-08, 23:59
No jak Hindus to nie bo jak piszą niedowład lewostronny, więc strzała wbiła się "po prawo" Nie on pierwszy i nie ostatni przeżył takie cuś.
Zgłoś
Avatar
PaniczDrozder 2012-07-09, 0:00 35
Ma szczęście, że jest z USA, inaczej by mu mózg przestrzelił.
Zgłoś
Avatar
sqn2142 2012-07-09, 0:40 1
@Orsi gowno prawda .. nie ma nic lepszego do jedzenia niz ryba ktora zlowiles ...... na grillu.....sam mialem wypadek kiedy kolega wbil kotwice w moja twarz ... troche bolalo da sie przezyc

spokojnie ,,, jestem calkowie against idiots .... zyj i pozwol zyc .... musimy zabic dla miesa ok ... ale nie kumam exterminacji gatunku
Zgłoś
Avatar
Orsi 2012-07-09, 11:54
sqn2142 napisał/a:

@Orsi gowno prawda .. nie ma nic lepszego do jedzenia niz ryba ktora zlowiles ...... na grillu.....sam mialem wypadek kiedy kolega wbil kotwice w moja twarz ... troche bolalo da sie przezyc

spokojnie ,,, jestem calkowie against idiots .... zyj i pozwol zyc .... musimy zabic dla miesa ok ... ale nie kumam exterminacji gatunku


Może masz trochę racji .ale o wiele przyjemniejsze jest zwrócenie rybce wolności chyba że jest to tak zajebiście smaczna ryba jak sandacz czy szczupak
Zgłoś
Avatar
alpingut 2012-07-09, 18:21 1
A co tam miał niby uszkodzić?!
Zgłoś
Avatar
CBŚ 2012-07-09, 18:31
@Orsi
Nie, to nie jest przyjemniejsze, jebany pacyfisto.
Zgłoś
Avatar
Niemogezmienicnika 2012-07-09, 18:35
Ten koles przeżył bo był blondynką... Logiczne, bełt nie mógł trafic mózgu bo go tam nie było
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2012-07-09, 18:43
@up
Wystarczy że był pustym Amerykaninem
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-07-09, 18:45
Nawet z pistoletów sczał w głowę nie zabija tylko z niktórych np deagle
Zgłoś
Avatar
humbel 2012-07-09, 18:50
Ale zęby krzywe
Zgłoś
Avatar
Borofix 2012-07-09, 19:12 2
Porządny bełt zostaje na długo w głowie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie