18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Poszła jak na rzeź
PIs • 2024-05-03, 18:56
W Przasnyszu 17 latka w wyniku nieumiejętnego przechodzenia przez jezdnię została potrącona przez wynalazek typu Smart. Z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala, zaś kierowcy piździka zatrzymane zostało prawo jazdy.


2024-05-06, 09:16
ona mu wtargnęła

2024-05-07, 14:53
Jak ktoś bfoni gówniary to jest pie**olnięty. Niech się k***isko cieszy że nie trafiła na wojskowego jelcza albo coś większego tylko na smarta. j***ć takich pieszych niech ich rozjeżdżają.

2024-05-08, 18:23
Wtargnięcie pod nadjeżdżający pojazd.
Brawo dla energetyków, za postawienie takiego słupa. Zasłania widoczność na skrzyżowaniu.

2024-05-11, 14:17
bleblebator1 napisał/a:

Dwie sprawy.
Potrącona gadała z koleżanką przy pasach.
Kierownik widział stojace i plotkujące baby przy pasach
Ale przy przejściu jest szeroki u podstawy słup, który w pewnym momencie zasłonił dziewczyny. A jedna z nich w pewnym momencie ruszyła i nagle wynurzyła się zza słupa i było za późno.
Bardziej wina pieszej



pie**olisz! Kierowca ma zachować szczególną ostrożność w rejonie przjeścia dla pieszych. Widząc w jego pobliżu osoby, niezależnie czy miały zamiar przechodzić, czy nie, powinien znacznie zwolnić i bacznie obserwować otoczenie, będąc gotowym na zatrzymanie się przed przejściem. A co zrobił? ch*ja zrobił! Jechał jak gdyby tam w ogóle tego przejscia nie było!

2024-05-11, 17:01
zawsze gnije z was umysłowe ameby, które uznają że wykładnią prawa jest wasze widzimisie albo "a w kraju X to jest inaczej". To se k***a jedź tam gdzie auto ma pierwszeństwo i zamknij już ten ryj. W KD jest jak wół napisane, że pojazd jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pieszemu wchodzącemu na przejście. Tam nie ma "lub" albo pola do interpretacji. Nie podoba ci sie? To wypi*laj do komunikacji miejskiej albo pod sejm skandować swoje niezadowolenie. Jak już musicie uskuteczniać te swoje dyskusje i wydawać wyroki czyja jest wina, to zawsze z dopiskiem "wina pieszego, bo ja tak uważam". Na czerwonym też przejeżdzasz bo w twoim pustym łbie pojazd na zielonym ci wtargnął na skrzyżowaniu? Ja zawsze dojeżdzając do przejścia zwalniam i wk***ia mnie jak pieszy stoi i czeka aż ja się zatrzymam, ale wiem że robi to przez takich pojebów jak wy, którzy w dupie mają z góry ustalone reguły zachowania na drodze. Świetymi krowami to jesteście wy, a nie piesi, bo to wam sie wydaje, że jesteście ponad prawem. Prawo swoje a wy i tak macie racje, prawda? a ch*j z wami