18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Halman 2022-09-08, 17:36 7
ja to nie raz mówiłem i powtórzę: dla mnie to jest coś niewyobrażalnego... nie wiem, chyba jakieś stalowe kichy mam...
Zgłoś
Avatar
petru23 2022-09-08, 17:38 12
Może myślał, że tylko pierd pójdzie. Widac, że był wyraźnie zaskoczony obrotem sprawy
Zgłoś
Avatar
piasekmaster 2022-09-08, 17:49 7
Halman napisał/a:

ja to nie raz mówiłem i powtórzę: dla mnie to jest coś niewyobrażalnego... nie wiem, chyba jakieś stalowe kichy mam...


na moje tak kończy se dawanie w duppppeee, zwieracze nie trzymają
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2022-09-08, 17:55 54
Najlepsze że ktoś akurat wszedł

Halman napisał/a:

ja to nie raz mówiłem i powtórzę: dla mnie to jest coś niewyobrażalnego... nie wiem, chyba jakieś stalowe kichy mam...


To nie to. Po prostu Cię jeszcze nigdy na serio nie przypiliło. Ale nie martw się z wiekiem flora bakteryjna jest coraz bardziej rozregulowana i zaburzenia wchłaniania wody z jelit pojawiają się coraz częściej. I jak wtedy już Cię przypili, nie omieszkaj nagrać filmu na sadola

Ostatnio miałem taki scenariusz podczas podróży autem. W biały dzień. Wodna sraka. Myślałem że się kurwa zatrzymam przy rondzie i napierdolę jak pies na trawnik. Nawet sobie wyobrażałem że jak obejmę latarnię i ukucnę to dupy w tej srace nie umoczę. Ale chuj dojechałem do chaty. Poślady tak ściskałem że aż majty całe przepocone wzdłuż rowa były.

Nie zdążyłem drzwi do mieszkania zamknąć bo już leciało
Zgłoś
Avatar
XTralala 2022-09-08, 17:55 3
Nasrać i powiedzieć że to pies. W tym wypadku przypal bo nie ma psa
Zgłoś
Avatar
Murgrabia 2022-09-08, 18:44 2
Wygląda na zdziwionego .
Zgłoś
Avatar
Ronin69 2022-09-08, 19:35 3
kara za skarpetki i sandały
Zgłoś
Avatar
~McSadol 2022-09-08, 19:43 3
Jak mówią - miłość i sraczka przychodzi znienacka ..
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2022-09-08, 20:03 2
Takie ceny, że gówno u was kupię. O patrz pan.... gratis.
Zgłoś
Avatar
35i 2022-09-08, 20:56 9
Halman napisał/a:

ja to nie raz mówiłem i powtórzę: dla mnie to jest coś niewyobrażalnego... nie wiem, chyba jakieś stalowe kichy mam...



Po prostu, jeszcze nie trafiłeś na odpowiedniego kebsa.

Love_is_Love napisał/a:

Najlepsze że ktoś akurat wszedł
To nie to. Po prostu Cię jeszcze nigdy na serio nie przypiliło. Ale nie martw się z wiekiem flora bakteryjna jest coraz bardziej rozregulowana i zaburzenia wchłaniania wody z jelit pojawiają się coraz częściej. I jak wtedy już Cię przypili, nie omieszkaj nagrać filmu na sadola
Ostatnio miałem taki scenariusz podczas podróży autem. W biały dzień. Wodna sraka. Myślałem że się kurwa zatrzymam przy rondzie i napierdolę jak pies na trawnik. Nawet sobie wyobrażałem że jak obejmę latarnię i ukucnę to dupy w tej srace nie umoczę. Ale chuj dojechałem do chaty. Poślady tak ściskałem że aż majty całe przepocone wzdłuż rowa były.
Nie zdążyłem drzwi do mieszkania zamknąć bo już leciało


Piwko za szczerość.
Ja kiedyś za młodu, po degustacji win krajowych zdążyłem tylko złapać z klamkę od klatki schodowej (bardzo ciężko się otwierała), obsrałem się z wysiłku. Ale to były lata 80, wtedy nie było LPGT i innych chujostw. Kiedyś to było.

piasekmaster napisał/a:

na moje tak kończy se dawanie w duppppeee, zwieracze nie trzymają



Tym to akurat nie musiałeś się chwalić.
Zgłoś
Avatar
tomczysko 2022-09-08, 22:02
no jak boga kocham, nie przy jedzeniu...
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2022-09-08, 23:06
Widać, że walczył, ściskał poślady, ale nie wyszło...

Tzn. wyszło, udało się!
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2022-09-08, 23:57
Mój ziomek zamiast w parku na łonie natury, a papier zawsze mam, to wolał do domu rowerem. Dwa kilometry.
Dojechał lecz jak mówił dupę spinał. Wszedł na piętro i otworzył drzwi do chaty - wtedy spawy mu puściły.
A to był żur.

A typ na filmie że szczęścia się pewnie zesrał że tak tanio hahahha
Zgłoś
Avatar
vavatoo 2022-09-09, 2:04 2
Love_is_Love napisał/a:

Najlepsze że ktoś akurat wszedł
To nie to. Po prostu Cię jeszcze nigdy na serio nie przypiliło. Ale nie martw się z wiekiem flora bakteryjna jest coraz bardziej rozregulowana i zaburzenia wchłaniania wody z jelit pojawiają się coraz częściej. I jak wtedy już Cię przypili, nie omieszkaj nagrać filmu na sadola
Ostatnio miałem taki scenariusz podczas podróży autem. W biały dzień. Wodna sraka. Myślałem że się kurwa zatrzymam przy rondzie i napierdolę jak pies na trawnik. Nawet sobie wyobrażałem że jak obejmę latarnię i ukucnę to dupy w tej srace nie umoczę. Ale chuj dojechałem do chaty. Poślady tak ściskałem że aż majty całe przepocone wzdłuż rowa były.
Nie zdążyłem drzwi do mieszkania zamknąć bo już leciało



Raz się najaralem i zjadłem 2 duże kebaby na ostrym. Dupa się tak zbuntowala jak wracałem do chaty, ze nasralem sąsiadowi pod płotem. Wyglądało jak po krowie. Na drugi dzien jak paliłem papierosa na balkonie, usłyszałem bluzgi- sąsiad kosił trawe. I w sumie huj z tym bo go nie lubię, śmiechlem tylko że taki huj ze mnie
Zgłoś