18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
~Velture 2014-07-19, 6:52 22
Kurwa nie jestem ekspertem ale stawiam ,że to komenda na Mokotowie w warszawie na Malczewskiego (przy basenie warszawiance na puławskiej). Nie pytajcie skąd poznałem.
Zgłoś
Avatar
Iperyt669 2014-07-19, 7:34 440
Mandat za przejście na czerwonym o 2 w nocy, chyba ich pojebało
Zgłoś
Avatar
Maddogg 2014-07-19, 9:06 53
Velture napisał/a:

Kurwa nie jestem ekspertem ale stawiam ,że to komenda na Mokotowie w warszawie na Malczewskiego (przy basenie warszawiance na puławskiej). Nie pytajcie skąd poznałem.

Po pierwsze, kogo to obchodzi, po drugie, chwalisz czy się żalisz?
Zgłoś
Avatar
yunius 2014-07-19, 9:20 182
Wystawianie mandatu za przechodzenie o tej godzinie w momencie kiedy natężenie ruchu jest bardzo małe to jest paranoja. Nic nie jedzie, nie stwarza zagrożenia dla siebie, ani prowadzących pojazdami. Oni nie pilnują w takim przypadku bezpieczeństwa, lecz swojej premii. To są sępy.
Zgłoś
Avatar
sqn2142 2014-07-19, 9:37 8
przeciez laski lubia chujow
Zgłoś
Avatar
niemaniczego 2014-07-19, 9:52 9
Pałą w łeb, izba potem 48 i od razu przypomni sobie adres gdzie go szukać oraz numer tel. Policja sama się ośmiesza.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2014-07-19, 10:03 25
Uważam że za cwaniakowanie podczas zatrzymania z miejsca powinno być jakieś 24/48 za utrudnianie. Kto ma kurwa obowiązek droczyć się z jakimś debilem. Może akurat idąc ulicą ci policjanci mogli by kogoś uratować, cokolwiek zamiast marnować czas na to zero które za 10 lat najgłośniej będzie krzyczało że Polska chujowy kraj roboty nie ma itp.
Zgłoś
Avatar
flyzupan 2014-07-19, 10:14
bez skarpetek jebłem
Zgłoś
Avatar
s................9 2014-07-19, 10:23 77
W nocy, zero ruchu, a oni zatrzymują przechodniów za czerwone światło. Istne skurwysyństwo. Nienawidze tej pierdolonej Polski. zaraz po ciapatych, czarnuchach i cyganach, polaczki to największe kurestwo. Najgorsi pracodawcy za granicą to polaczki, nikt ciebie tak nie wydoi jak polaczek. Wystarczy spojrzeć dookoła. Ja daleko szukać nie muszę. Sąsiedzi, doniosą kurwa wszystko, nawet że pies ma za krótki łancuch. Jak coś robie za domem to kurwy przychodzą podpatrzeć co robie, za każdym razem.

Sorry musiałem to z siebie wyrzucić. Skończyć studia i albo stąd spierdalać, albo czekać na Korwina
Zgłoś
Avatar
killerZeWsi 2014-07-19, 10:50 3
Dlatego mam w głębokim poważaniu wszystkie przepisy ruchu drogowego, pierdolone pedały z drogówki mnie nauczyły, że się nie opłaca, bo i tak dopierdolą cię w miejscu gdzie (tak jak tutaj) nie stwarzasz żadnego zagrożenia itd. itp. tylko po prostu postępujesz logicznie - chociażby nie depczesz ze 100 do 50 z hamulcem w podłodze...
Zgłoś
Avatar
barann 2014-07-19, 10:53 33
I chuj że jest późno, chuj że nie stwarzał zagrożenia. Złamał prawo.

szwagier9, nienawidzisz pierdolonej Polski, to wypierdalaj i nie wracaj, bo Cię tu nikt nie chce. No ja pierdole. Dlaczego "polaczki" za granicą to takie chuje? Bo w większości właśnie takie ciule wyjeżdżają, a patrioci zostają budować lepszy kraj. Kurwa, narzekać to każdy potrafi, ale już pierdolone czekanie paru sekund na zielone światło przerasta możliwości "polaczków". Wyobraź sobie, że ja ZAWSZE czekam na zielone, bo takie jest prawo i akurat ten kawałek prawa wydaje się być sensowny. A nawet jakby był chujowy to też bym czekał. Jedyne co mógłbym zrobić, to dążyć do zmiany chujowego prawa.

Kurwa studia i spierdalać... Nie czekaj, po filologii i tak dostaniesz pracę jedynie w Maku, a tam Ci się ta wiedza nie przyda.

Ale bólu dupy dostałem... Idę posmarować.
Zgłoś
Avatar
kir3k 2014-07-19, 10:55 22
Wy jestescie zjebani??? czerowne to czerwone !!! stoisz i chuj. oni sa od egzekwowania prawa i to jest ich praca. Jak masz jakis problem to napisz do urzedu miasta zeby swiatła wyłączali w nocy na nieruchliwych ulicach a z tego co widziałem to byłą w chuj główna ulica. a w nocy lubią zapierdalac samochodami wiec moze Cie cos jebnać. nie raz widziałem dwa samochody na całe miasto ale akurat musiały sie zderzyć
Zgłoś
Avatar
adam10147 2014-07-19, 10:56 6
Wy wszyscy tam myślicie że oni naprawdę by ich zatrzymali o 2 w nocy? Zwykła pokazówka dla telewizji, co najwyżej mógłby w normalnej sytuacji pokazać palcem a wy już łyknęliście wszystko jak te pelikany.
Zgłoś
Avatar
kupus 2014-07-19, 11:01 2
barann napisał/a:

I chuj że jest późno, chuj że nie stwarzał zagrożenia. Złamał prawo.



Rozumiem, że oficjalnie nie można na czerwonym przechodzić, no ale w takich sytuacjach gdy nie utrudnia się ruchu itp powinni chociaż pouczyć, a nie wlepiać mandaty jak leci... Nie jestem żadnym JP, i szanuje zawód policjanta i nawet sam chciałem do policji iść, ale jak widzę, że za taka błahostkę już trzeba wlepiać mandat, bo tak karzą zwierzchnicy albo mimo tylu etapów, przez które trzeba przejść i tak w policji trafiają się idioci, z którymi później trzeba będzie użerać, to naprawdę mi się powoli odechciewa tam pracować...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie