18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Witam, mam problem, otoz z miesiac temu widzialem na sadsticu film pokazujacy jak pewien koles kameruje babcie, ktora zalatwia swoje sprawy fizjologiczne prawie na drzwi samochodu. Na koniec filmiku staruszka sie speszyla i powiedziala `excuse me`... Kolejnym poszukiwanym filmem jest jak polak kameruje pewna Pania telefonem w samochodzie, a ona go straszy rodzina.

Pozdrawiam i z gory dziekuje!
Zgłoś
Avatar
zilo210 2012-02-13, 23:27
Witam, jest ktoś w stanie podesłać link od tematu, w którym jakaś laska pstryknęła sobie fotę swoich cycków z dopiskiem sadistic czy jakoś tak? Będę wdzięczny.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2012-02-14, 6:59 1
sadistic.pl/pokaz-swoje-cycki-vt26918,75.htm895880
Zgłoś
Avatar
anal_hammer 2012-02-15, 11:03 1
czołem, szukam i szukam i znaleźć nie mogę. Chodziło swojego czasu na sadolu zdjęcie tego oto jegomościa
z tymże oryginalne, tzn. akcja w jakiejś japońcowni czy innej Azji, typ z przystawioną klamką do skroni i wyrażający swoje uczucia tą właśnie miną. Pamietam, że było wspomniane, że ten typ był generałem czy dowódcą wysoko postawionym i zabity przez ludzi po jakimś przewrocie za swoje normalne uczynki. Jeśli ktoś byłby w stanie pomóc, chociaż nakierować na ten topic, w którym może być to zdjęcie, to wielkie dzięki.
Zgłoś
Avatar
C................n 2012-02-15, 11:12
To Yao Ming, koszykarz NBA, chyba Houston Rockets
Zgłoś
Avatar
kiki 2012-02-15, 11:14
Masz
Zgłoś
Avatar
Rumcajs_Rozpruwacz 2012-02-15, 11:20 1
Ktoś CI kit wcisnął niezły chyba
Zgłoś
Avatar
V................7 2012-02-15, 11:40
przecież to mistrz Mijagi w całęj swojej okazałości
Zgłoś
Avatar
wasek 2012-02-15, 14:23
On już nie gra w kosza. Jest politykiem w Chinach
Zgłoś
Avatar
Jaca.natka 2012-02-23, 21:09
Witam sadystów! Poszukuję trailera (który był na sadolu), tudzież tytułu filmu w którym koleś zdołowany sytuacją w hameryce ( ogłupiająca telewizja, zjebane zachowanie celebrytów i uczestników programu sweet 16 itp) postanawia popełnić samobójstwo. Coś sprawia, że jednak się rozmyśla i w myśl zasady " a co mi tam" rozpierdala po kolei wszystkich, którzy mu przeszkadzali. Pamiętam też, że jeździ żółtym camaro. Dzięki!
Zgłoś
Avatar
kinix21 2012-02-26, 15:19
Jaca.natka, sadistic.pl/god-bless-america-zapowiada-sie-dobry-film-vt101734.htm
Zgłoś
Avatar
Tomos11 2012-03-02, 23:19
Witam. Poszukuję filmiku na którym murzyn w spódnicy rozpraszał policjantów chujem i "tańcem" Bardzo proszę o jakieś info
Zgłoś
Avatar
danielsz77 2012-03-12, 17:49
witam, szukam takiego filmiku bodajze z bollywod jak koles goni dwoch typow i ma tylko jeden strzal , wyciaga noz celuje , strzela i kula sie rodwaja i zabija dwoch gosci

wiem zebyl taki filmik na sadolu tylko nie moge go znalesc
jesli ktos by poratowal bylbym wdzieczny

Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-03-12, 17:52
sadistic.pl/one-bullet-two-kills-vt106581.htm

I na przyszłość- mamy osobny temat na prośby.

sadistic.pl/poszukuje-filmu-obrazka-z-tej-strony-zbiorczy-na-prosby-vt43005.htm
Zgłoś
Avatar
danielsz77 2012-03-12, 17:55
dzieki bardzo
Zgłoś
Avatar
SadystycznyPl 2012-03-25, 16:26
Witam i pytam poszukuje dwóch głośnych filmów z Polski pierwszy film to kot kaskader film był na youtube ale został usunięty a ja nie zdarzyłem go sobie pobrać ktoś wie czy został gdzieś wrzucony ? lub posiada go drugi film to samobójstwo z czateri jak koleś się wiesza przed kamerką też głośna sprawa kiedyś była ktoś wie czy został gdzieś wrzucony ? lub posiada go wiem że filmiki kalibru ciężkiego więc proszę na pw pisać jeżeli coś trzeba to się dogadamy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie