18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Witam, mam problem, otoz z miesiac temu widzialem na sadsticu film pokazujacy jak pewien koles kameruje babcie, ktora zalatwia swoje sprawy fizjologiczne prawie na drzwi samochodu. Na koniec filmiku staruszka sie speszyla i powiedziala `excuse me`... Kolejnym poszukiwanym filmem jest jak polak kameruje pewna Pania telefonem w samochodzie, a ona go straszy rodzina.

Pozdrawiam i z gory dziekuje!
Zgłoś
Avatar
Sevi12 2012-04-28, 0:23
Witam wszystkich sadoli mam pewien problem otóż pewien czas temu na sadolu rzecz jasna wysłuchałem pewnej ruskiej piosenki i z tego co pamiętam jest ona troche stara i naśmiewa się z Ameryki i na tym polega mój problem......za chuja nie moge znaleźć tej piosenki. Wiem tylko tyle że była ruska , chyba stara , naśmiewała się z Ameryki , były polskie napisy , Jedno zdanie które pamiętam z tej piosenki jest nie tnij głupa ameryko i to chyba był refren. Bardzo bym dziękował osobie która mi pomoże. A dla tych co mówią żebym szukał po tagach lub nazwie to już szukałem .........
Zgłoś
Avatar
Hector1906 2012-05-31, 18:05
Witam,
Poszukuję filmu, który nie wiem czy znajduje się na Sadistic'u, a jeśli nie, to obowiązkowo powinien się pojawić.
W filmiku grupka "afroamerykanów" sporządza sobie koktajl z: koki, amfy, zioła, wódy itp. (z tego co słyszałem), po jego spożyciu (prawdopodobnie po przebudzeniu) z uszu, oczu, a nawet sutków zaczyna lecieć im krew, żeby tego było mało wypadają im zęby!

Mam nadzieję, że jesteście mi w stanie pomóc.

Ogromne piwko dla tego kto mnie nakieruje na ten filmik!
Zgłoś
Avatar
screammyname 2012-06-24, 21:17
Szukam filmiku (francuska animacja) o gosciu ktorego rozcina rozsuwający sie chodnik. W zamian oferuję cały huj, nie dostaniecie nic. Był ostatnio w czarnych filmikach, może ktoś się orientuje.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-06-24, 21:28


sadistic.pl/krotki-film-z-efektami-specjalnymi-vt121174.htm
Zgłoś
Avatar
Człowiek Skurwiel 2012-06-27, 14:28
Poszukuję filmiku, ewentualnie zdjęć ze ścięcia polskiego inżyniera Piotra Stańczaka 7. lutego 2009. W zamian dupy nie dam, ale może się ładnie uśmiechnę.
Zgłoś
Avatar
marna 2012-06-27, 14:35 1
Człowiek Skurwiel, jeśli tak jak w Twoim avku to chujowo
Zgłoś
Avatar
JurekJK 2012-06-29, 0:17
Zapodajcie mi link do filmiku, w którym typ próbuje zlapac scięte drzewo. Usuńcie te wymagania żeby pisac na SB.
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-06-29, 0:20
sadistic.pl/poszukuje-filmu-obrazka-z-tej-strony-zbiorczy-na-prosby-vt...

Zgłoś
Avatar
Człowiek Skurwiel 2012-06-29, 2:42
Ale za to jak entuzjastycznie!
Zgłoś
Avatar
Malan 2012-06-29, 17:37
Szukam filmu, rzecz dzieje się chyba gdzieś w Holandii, gdzie facet, prawdopodobnie Polak, skacze z mostu do jakiegoś zasyfionego stawu i rozcina sobie rękę lub nogę, ale raczej rękę
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-06-29, 17:54 1
Malan, całkiem fajny awatar
Zgłoś
Avatar
Lipton92 2012-07-29, 9:19
Siemanko! Może mi ktoś pomóc znaleźć wrzuconą kilka dni temu piposenkę Too long; didn't read? Leci chujowa muza i tanczy Jamie Hyneman, jakiś murzyn, Lord Vader i kaleka bez nóg.
@down: thx
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-07-29, 9:27 1
Jeśli to to, to na 90 jakas Malancia to gra

Utwór nazywał się Be happy, może Mark Noize.
Zgłoś
Avatar
avox 2012-07-30, 10:44
Kojarzy ktoś filmik jak taka fajna pani tańczy przed biegiem przez płotki i później biegnie i wygrywa? Jakoś znaleźć tego nie mogę. Jeśli tak prosiłbym o namiary jakieś
Zgłoś
Avatar
MetaLina 2012-07-30, 10:54
sadistic.pl/michelle-jenneke-sexy-dance-vt127474.htm?highlight=michelle+jenneke chodzi Ci o ten filmik?

btw, na takie prośby jest już specjalny temat
sadistic.pl/poszukuje-filmu-obrazka-z-tej-strony-zbiorczy-na-prosby-vt43005.htm
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie