18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Witam, mam problem, otoz z miesiac temu widzialem na sadsticu film pokazujacy jak pewien koles kameruje babcie, ktora zalatwia swoje sprawy fizjologiczne prawie na drzwi samochodu. Na koniec filmiku staruszka sie speszyla i powiedziala `excuse me`... Kolejnym poszukiwanym filmem jest jak polak kameruje pewna Pania telefonem w samochodzie, a ona go straszy rodzina.

Pozdrawiam i z gory dziekuje!
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-09-17, 22:24
sadistic.pl/sposob-walki-z-glodem-na-swiecie-vt121967.htm
Zgłoś
Avatar
Haribo 2012-09-20, 12:35
Poszukuję filmiku:
Koleś grał na gitarze i śpiewał piosenkę po angielsku, która opowiada o tym jak się masturbował i ojciec wszedł do pokoju.. nie pamiętam dokładnie tekstu, ale może ktoś kojarzy?
Zgłoś
Avatar
jezier 2012-09-22, 1:50
hej, poszukuję tematu z czernych filmików, moglibyście mi podesłać link? w filmiku chodziło o to że starsza kobieta udaje zawał serca/omdlenie a następnie znika w tłumie na stadionie dziesięciolecia w wawie (udaje przed celnikami czy policją)
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-09-22, 1:57
masz na PW, bo dostałem za nic bana na SB
ale chujów śledzę za to cały czas! inwigilacja, szmaty!
Zgłoś
Avatar
marna 2012-09-22, 9:00
jaczuro, a chujami i tymi drugimi to kogo nazywasz?
Zgłoś
Avatar
b................d 2012-09-24, 22:46
Szukam filmiku na którym podczas wywiadu na jakimś wydarzeniu dot. gier czy czegoś takiego, kamera wyłapuje siedzącego za prowadzącym wywiad gościa, który strzela prześmieszną minę jakby coś jadł. Filmik był nie tak dawno na sadolu.

z góry dzięki za linka.
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-09-25, 12:52
marnotrawna napisał/a:

jaczuro, a chujami i tymi drugimi to kogo nazywasz?


to tak bardziej w powietrze kierowane, niż do kogoś konkretnego. Akurat nie miałem nikogo bezpośrednio na myśli
Jak się zacznę na poważnie obrażać za bana na SB znaczy, że coś ze mną nie tak się dzieje...
Zgłoś
Avatar
Haribo 2012-09-27, 17:03
Ponawiam....

"Poszukuję filmiku:
Koleś grał na gitarze i śpiewał piosenkę po angielsku, która opowiada o tym jak się masturbował i ojciec wszedł do pokoju.. nie pamiętam dokładnie tekstu, ale może ktoś kojarzy? "
dodam, że był to jakiś występ na scenie, może jakiś kabaretowy
Zgłoś
Avatar
323233 2012-09-27, 17:42
Poszukuje płyty Jedzie murzyn na rowerze i śpiewa!
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2012-09-27, 18:16 2
Haribo napisał/a:

Ponawiam....

"Poszukuję filmiku:
Koleś grał na gitarze i śpiewał piosenkę po angielsku, która opowiada o tym jak się masturbował i ojciec wszedł do pokoju.. nie pamiętam dokładnie tekstu, ale może ktoś kojarzy? "
dodam, że był to jakiś występ na scenie, może jakiś kabaretowy



Zgłoś
Avatar
Ludie 2012-10-12, 18:21
Prosiłbym sadisticowych wyjadaczy o pomoc w zidentyfikowaniu filmiku. Chodzi mi mianowicie o film który dobrych kilka miesięcy temu ukazał się na sadisticu. Jego bohaterem był na oko kilkunastoletni długowłosy osobnik, który stojąc na środku kuchni robił wiatraki rękoma, dopóki jedną nie p@#$%olił w szafkę. Głupie ale śmieszne. Zdaje się, że było z nim więcej filmów.

Z góry dzięki
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-10-12, 18:49 2
Ludie napisał/a:

p@#$%olił


ten film jest w temacie %$@***#@!
Zgłoś
Avatar
Ludie 2012-10-13, 1:13
Penerę napisał/a:


ten film jest w temacie %$@***#@!



Zarzuć linkiem mistrzu bo mam downa i nie widzę.
Zgłoś
Avatar
Kaśka 2012-10-13, 9:06
Ludie napisał/a:



Zarzuć linkiem mistrzu bo mam downa i nie widzę.


Ale Ty tak serio?
Zgłoś
Avatar
staszeq93 2012-10-14, 13:57
Witam, niedawno był na głównej film jak jakiś norweg bujał się na poręczy nad przepaścią i po chwili spadł . Szukam teraz tego filmu i nie mogę go znaleść . Z góry dzięki ;d
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie