18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Witam, mam problem, otoz z miesiac temu widzialem na sadsticu film pokazujacy jak pewien koles kameruje babcie, ktora zalatwia swoje sprawy fizjologiczne prawie na drzwi samochodu. Na koniec filmiku staruszka sie speszyla i powiedziala `excuse me`... Kolejnym poszukiwanym filmem jest jak polak kameruje pewna Pania telefonem w samochodzie, a ona go straszy rodzina.

Pozdrawiam i z gory dziekuje!
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-10-14, 14:53
tematu nie znalazłem ale masz film

Zgłoś
Avatar
staszeq93 2012-10-14, 15:08
Dzięki , ale właśnie z pewnego powodu poszukuję tematu :l. Jak ktoś znajdzie to niech wklei
Zgłoś
Avatar
Nap_Limak 2012-10-14, 15:20
masz temat, sadistic.pl/skok-ze-skal-vt143910.htm
Zgłoś
Avatar
badboygamer 2012-10-22, 0:07
siema, parę dni temu był tu kawał o córce z ojcem. nie pamiętam jak dokładnie leciał a chciałem go sobie przypomnieć.

coś w tym stylu, ojciec zagroził że pierdolnie jej w dupę, córeczka się zgodziła i rozpoczęli gorący analny sex.
Zgłoś
Avatar
Fett 2012-10-24, 21:36
Ja natomiast szukam filmiku w której główną bohaterką była mała blondwłosa dziewczynka z nienaturalnie wielkimi oczami. To byla jakaś adaptacja animacji. Szukam tego kurwa i nie moge znaleźć
Zgłoś
Avatar
antykreator 2012-10-24, 21:41
Może to? jak nie to więcej info dawaj
sadistic.pl/polska-interpretacja-millhaven-vt124742.htm
Zgłoś
Avatar
Fett 2012-10-24, 21:43
No własnie to był film a nie animacja

W zasadzie nie wiem jakie jeszcze informację mógłbym tu wrzucić Mała blondwłosa dziewczynka z gigantycznymi oczami. Z zachowania podobna do Wednesday Addams tylko mniej poważna
Zgłoś
Avatar
antykreator 2012-10-24, 22:01
a jakiej produkcji?
Zgłoś
Avatar
Fett 2012-10-25, 22:04
USA. Dosyć nowe

Przypomniało mi się, że miała spinki z czaszeczkami i chyba podkolanówki w różowo czarne paski

W jednej scenie tańczyła w stroju baletowym w ogrodzie i chyba niszczyła jakieś figury

Znalazłem!
youtube.com/watch?v=pzdWy68vKFU

Dziękuję moderatorów za wyrozumiałość
Zgłoś
Avatar
faptime 2012-11-09, 8:38
jeśli możecie, podrzućcie oryginał tej emotki --> , jeśli nie tutaj, to na PW
Zgłoś
Avatar
bambaleon 2012-11-12, 16:55
Parę dni temu był tu filmik, jak typ nakurwia na jakimś koncercie/imprezie na akordeonie i zmiksowane to było z jakimś electro/techno. Kojarzy ktoś?
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-11-12, 21:45
bambaleon napisał/a:

Kojarzy ktoś?



nie

mogło zostać scalone do "czego słuchają sadyści" lub do "coverów"
Zgłoś
Avatar
bambaleon 2012-11-13, 2:33
Przeszukałem oba tematy, nic nie znalazłem. Pewnie ktoś wyjebał
Zgłoś
Avatar
KingOfEvil 2012-11-21, 22:22
Witam. Szukam animacji, polskiej produkcji (aka kreskówki) opisującej życie człowieka który był w psychiatryku, pod koniec tego filmiku wyszedł na dach owego szpitala i chciał sobie strzelić z klamki od drzwi w głowę.

Bardziej szczegółowo nie dam rady, nie pamiętam szczegółów.

Pozdro.

edit.: filmik był dosyć dawno zamieszczony.
Zgłoś
Avatar
explorer1406 2012-11-23, 9:07
Siema wszystkim, mam wielką prośbę pomoc w znalezieniu jednego filmiku. Jak było to wielkie bum ze Stadionem Narodowym podczas meczu Polska-Anglia to ktoś go wrzucił na sadistica komentarzach pod jakimś memem. Filmik to urywek? z jakiegoś filmu/skeczu coś ala Monthy Python. Mecz pomiędzy dwoma drużynami, zawodnicy to lekarze, prawnicy itd. ogólnie nie zawodowcy Gra była żałosna, coś ala mecz

Monthy Python - Niemcy-Grecja

Zaczęło ostro padać i pod sam koniec dosłownie pływali w błocie.
Jak ktoś kojarzy to niech da znać.

Pozdro
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie