18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Witam, mam problem, otoz z miesiac temu widzialem na sadsticu film pokazujacy jak pewien koles kameruje babcie, ktora zalatwia swoje sprawy fizjologiczne prawie na drzwi samochodu. Na koniec filmiku staruszka sie speszyla i powiedziala `excuse me`... Kolejnym poszukiwanym filmem jest jak polak kameruje pewna Pania telefonem w samochodzie, a ona go straszy rodzina.

Pozdrawiam i z gory dziekuje!
Zgłoś
Avatar
~Sunday 2014-05-07, 10:59
Tituss, prosz sadistic.pl/skurwiel-vt241877.htm
Zgłoś
Avatar
b................a 2014-05-21, 16:52
Parodia koncertu techno/electro/dubstep; dj nazywa się davincii, koleś puszcza muzykę z playbacku i udaje, a fani jarają się tym, rzucają mu kasę, głowy im wybuchają. Opis dosyć dokładny, jak ktoś widział to wie o co chodzi.
Zgłoś
Avatar
~Sunday 2014-05-21, 17:06 1
balanga, prosz sadistic.pl/kwintesencja-wspolczesnej-muzyki-vt293688.htm
Zgłoś
Avatar
k................z 2014-05-23, 23:47
Sieman Sadole, poszukuje gifa, który można by zatytułować "approve" lub "lubię to". Jakiś czas temu widziałem go jako komentarz na Sadolu Przedstawia rysunkowego człowieczka siedzącego koło kompa. Na widok tego co zobaczył na monitorze zaczyna trząść mu się łapa, z której układa pięść z podniesionym kciukiem. Następnie przebija tą pięścią monitor. Podejmijcie wyzwanie !!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
Duch 2014-05-23, 23:49
A tutaj jest zbiorczy na takie prośby a nie poczekalnia: sadistic.pl/poszukuje-filmu-obrazka-z-tej-strony-zbiorczy-na-prosby-vt...
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2014-05-23, 23:49 2
Zgłoś
Avatar
I................r 2014-05-23, 23:50
wiem o jaki chodzi, mam nadzieje ze pomoglem
Zgłoś
Avatar
wytrzeszcz5 2014-05-23, 23:50
Dlaczego ludzie rzucają tu?
tam --^ jest guzik forum i w Klopie masz odpowiedni temat.
sadistic.pl/poszukuje-filmu-obrazka-z-tej-strony-zbiorczy-na-prosby-vt43005.htm
Zgłoś
Avatar
chlusniembousniem 2014-05-23, 23:58
POSZUKUJĘ

Filmik z kontroli niemieckiej pewnej pary, która udawała, że nie rozumie niemieckiego i tam było "nazi nazi", "hitler hitler". Nie mogę tego znaleźć Filmik komediowy, raczej stary.

Dziękuję
Zgłoś
Avatar
S................y 2014-05-24, 12:49
Ja szukam akcji z jakichś zawodów w downhillu/dircie, po tagach nigdzie mi nie wyskoczyło.

A więc: koleś na prowadzeniu zalicza glebę, traci kilka pozycji, zaczyna kosić rywali i nad dwoma ostatnimi przeskakuje wykorzystując ścianę na zakręcie. W sensie wjeżdża na nią i nad nimi przeskakuje.

Mam nadzieję że w miarę dokładnie
Zgłoś
Avatar
mistrz173 2014-05-24, 15:16
Dajcie mi link do mechanicznej kapeli Pozdro
Zgłoś
Avatar
S................y 2014-05-25, 14:13
sadistic.pl/bardzo-metalowa-kapela-vt294239.htm

O to chodzi ?
Zgłoś
Avatar
KingOfPizduci 2014-05-26, 13:47
Szukam filmiku gdzie Murzyn (albo Jamajczyk) wyjaśnia dlaczego nie należy nagrywać wideo telefonem wertykalnie lecz horyzontalnie. Swego czasu na tym portalu ktoś za każdym razem to wrzucał jak tylko pojawiał się materiał nagrany pionowo. Szukam tu, na jewtubie, na joe ale bez skutku. SEO to ja nie jestem... Z góry dziękuję
Zgłoś
Avatar
l................e 2014-05-26, 14:30 1
KingOfPizduci,

youtube.com/watch?v=Do7H5NfkZic
Zgłoś
Avatar
Voltas 2014-06-06, 21:01
Witam drodzy sadole.

Kiedyś tutaj pojawił się materiał z krótką historią ameryki w postaci teledysku do jakiejś piosnki elektro. Wiem, że to sadol i to pytanie nie powinno tu trafić więc bardzo was przepraszam, ale że widziałem to tutaj i już pół dnia próbuje to odkopać na sadolu i youtobie lecz nigdzie nie mogę tego znaleść.
Byłby może któryś z Was tak wspaniały i podał mi linka albo nazwe tego utworu? Byłbym zobowiązany wtedy do kupna temu komuś piwka

Dzięki za pomoc sadole
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie