18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Witam, mam problem, otoz z miesiac temu widzialem na sadsticu film pokazujacy jak pewien koles kameruje babcie, ktora zalatwia swoje sprawy fizjologiczne prawie na drzwi samochodu. Na koniec filmiku staruszka sie speszyla i powiedziala `excuse me`... Kolejnym poszukiwanym filmem jest jak polak kameruje pewna Pania telefonem w samochodzie, a ona go straszy rodzina.

Pozdrawiam i z gory dziekuje!
Zgłoś
Avatar
Al-Yazir_Ima_Fhatti 2014-06-24, 11:46
Siema barany, szukam takiego filmiku Polskiego oczywiście jak koleś obcina maszynką swojego kolege i go tak pięknie wygryza z tyłu było to kiedyś w jakimś mixie
Zgłoś
Avatar
Miles87 2014-06-29, 14:13
Witam,
filmik którego szukam przedstawiał śpiewającego ruska w masce jakiejś babci/wiedźmy śpiewa on piosenkę udając jakąś nawiedzoną katoliczkę, cały czas się żegnając(robiąc znak krzyża). w tle gra jakiś elektryk, a filmik w konwencji czarno białej głównie.
Zgłoś
Avatar
zelfiks 2014-07-01, 16:23
Szukam filmiku z typem, ktory wszedl do jakiejs publicznej toalety i lizal muszle klozetowe oraz pisuary. Proszę o pomoc, bo moj kolega nie wierzy i chce zobaczyc.

Z góry dzięki.
Zgłoś
Avatar
Ęriko De Skuczas Palabras 2014-07-01, 16:26
Nagraj taki film, po co szukać?
Zgłoś
Avatar
K................a 2014-07-01, 16:27
Masz odpowiednia narzędzia do wyszukiwania.
Zgłoś
Avatar
b................e 2014-07-01, 16:27 1
Raczej Ty nie wierzysz koledze, że tak robiłeś po pijaku. Przyznaj się, łobuzie.
Zgłoś
Avatar
zelfiks 2014-07-01, 16:27
Ale ja nie nagram tak dobrego, dlatego chce znaleźć tamten
Zgłoś
Avatar
KrisznaMan 2014-07-07, 23:26
siemanko poszukuję filmiku ze śmieszną małpą latającą po jakimś zoo nie pamiętam dokładnie. Chyba był to gibon i był smieszny podkłąd pod tym filmikiem. Spotkalem go jakies 1,5 roku temu na sadolu ale nie jestem pewnien czy było to wstawione jako temat czy jako komentarz pod jakims tematem Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
bubosz 2014-07-23, 4:40
Witajcie Sadole, zwracam się do Was z prośbą o odszukanie filmu!
Poszukuję z filmiku - a dokładnie z harda
Na filmie było jak Zamknęli jakąś Azjatkę w worku próżniowym (raczej zalaminowali ją)
I dali jej po prostu tam umrzeć (tak mi się przynajmniej wydaję)
Kilku ludzi robili jej tam fotki, dodatkowe info
Pozdrawiam i liczę na pomoc z Waszej strony.
Zgłoś
Avatar
~Sunday 2014-07-23, 4:53 1
bubosz, mam tutaj takie dwa linki
sadistic.pl/pakowanie-prozniowe-vt42342.htm
sadistic.pl/zafoliowana-prozniowo-vt83684.htm
tylko nie ma na nich fotoreporterów, więc pewności nie mam, że któryś jest tym właściwym...
Zgłoś
Avatar
bubosz 2014-07-23, 16:51
~Sunday, dokładnie! Chodziło mi o ten pierwszy! Piwerko leci ^^ Dziękował.
Zgłoś
Avatar
voloito 2014-07-23, 20:20
Z góry przepraszam za spam, ale na szybko potrzebuje link do pewnej bajki która kiedyś tutaj była wrzucona.
Z tego co pamietam to bylo to ruskie(chyba ;d), mąż z żona mieszkaja na farmie, facet miewa codziennie taki sam dzien - wstaje wkurwiony przez koguta, rozpierdala bude psa, coś tam ze świnią było, wrzeszczy jak pojebany, po czym budzi sie i znow robi to samo.
Szukalem dluzszy czas, ale nie znalazlem :c
Zgłoś
Avatar
~Velture 2014-07-23, 20:26
Aż mnie kurwa zaintrygowało... sam z chęcią zobaczę o chuj tu chodzi
Zgłoś
Avatar
Dżezus_Chryptus 2014-07-28, 0:26
Niedawno był wrzucany filmik jak starszy koleś leje po pysku jakiegoś młodzika przed sklepem. Nie mogę teraz tego znaleźć.
Zgłoś
Avatar
Holkar 2014-07-30, 23:21 1
Witam! Kiedyś, bardzo dawno temu czytałem poradnik jak postępować w razie wojny partyzanckiej, było to napisane przez jakiegoś bodajże byłego wojskowego. Niestety, ale albo było ch***owo otagowane, albo ja nie umiem szukać, bo za cholerę nie mogę tego znaleźć. Mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi i pomożecie ten artykuł odnaleźć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie