18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Witam, mam problem, otoz z miesiac temu widzialem na sadsticu film pokazujacy jak pewien koles kameruje babcie, ktora zalatwia swoje sprawy fizjologiczne prawie na drzwi samochodu. Na koniec filmiku staruszka sie speszyla i powiedziala `excuse me`... Kolejnym poszukiwanym filmem jest jak polak kameruje pewna Pania telefonem w samochodzie, a ona go straszy rodzina.

Pozdrawiam i z gory dziekuje!
Zgłoś
Avatar
Senegha12 2014-07-30, 23:25 2
sadistic.pl/porady-na-wszelki-wypadek-a-wypadki-zdarzaja-sie-rozne-vt271908.htm proszę towarzyszu.
Zgłoś
Avatar
Birkut 2014-07-30, 23:27
Podłączę się pod temat i spytam o post na temat starego unikatowego BMW którego właścicielem jest Polak. Podobno wcześniej należało do żony prezesa BMW czy coś takiego. Z góry dziękuję za pomoc. można pisać na priva bo temat pewno poleci jak głowy z gilotyny.
Zgłoś
Avatar
Holkar 2014-07-30, 23:34 1
Senegha12 - podziękował Kolego, o to mi chodziło. A co do tego, że temat poleci, to jest więcej niż pewne, ale może by stworzyć specjalny wątek na tego typu pytania? Na pewno by się przydał...
Zgłoś
Avatar
Legwan220 2014-07-30, 23:41
To sadistic.pl/polska-neopartyzantka-vt275260.htm
Zgłoś
Avatar
S................y 2014-08-05, 13:37
Ostatnim razem nikt nie znalazł więc ponawiam:

Ja szukam akcji z jakichś zawodów w downhillu/dircie, po tagach nigdzie mi nie wyskoczyło.

A więc: koleś na prowadzeniu zalicza glebę, traci kilka pozycji, zaczyna kosić rywali i nad dwoma ostatnimi przeskakuje wykorzystując ścianę na zakręcie. W sensie wjeżdża na nią i nad nimi przeskakuje.

Mam nadzieję że w miarę dokładnie
Zgłoś
Avatar
Silnik_od_zastawy 2014-08-08, 12:01
Witam. Jakiś rok lub dwa lata temu na sadistic.pl ktoś zamieścił filmik, w którym Polak filmuje chyba jakiś wypadek. Pod koniec tego filmiku skierowuje kamerę na murzyna i mówi: "jebany czarnuch". Mógłby mi ktoś podać link do tego filmu? Bo nigdzie nie mogę go znaleźć.
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
runelord66 2014-08-13, 13:23
Siema. Szukam filmiku z mario race, tyle że w bardzo krwawej wersji W skrócie mario zabija wszystkich innych uczestników wyścigu w dość brutalny sposób, a na końcu zostaje zabity przez takiego napakowanego kolesia z czerwonymi tatuażami (jest to bohater jakiejś gry na konsolę)

Pomoże ktoś?
Zgłoś
Avatar
Dżezus_Chryptus 2014-08-14, 17:42
Ja ponawiam prośbę o filmik, w którym grupa młodych kolesi siedzi pod sklepem i jeden cwany dostaje kilka listków od jakiegoś starszego typa.. Zbigniewa, Andrzeja czy jakoś tak. Chłopaczek lekko zmieszany po jakimś czasie wstaje i odchodzi rzucając "pożartować nie można".

Można prosić o wklejenie linku tu lub pw? Przy okazji przejrzę tagi sobie, bo niektórzy wklejając temat o koniu napierdalają tagi typu "tusk złodziej" co jest dla mnie skrajnym kretynizmem i skutkiem upadku na podłogę podczas porodu.
Zgłoś
Avatar
l................e 2014-08-14, 22:33 1
Dżezus_Chryptus, Chyba wiem o który filmik Ci chodzi, na sadisticu już go nie ma, bo poleciał z całym kontem na youtube.
sadistic.pl/szybkie-wychowanie-osiedlowego-kozaczka-vt307190,30.htm
Nigdzie indziej tez nie mogę tego znaleźć.
Zgłoś
Avatar
tomek85 2014-08-17, 10:18
ja szukam filmu, który był wczoraj na sadolu
ten, z tym pedziowatym nastolatkiem z lalusiowatym głosikiem, na jakimś castingu na aktora, co dzwonił do kolegi, żeby go opierdolić
Zgłoś
Avatar
~Angel 2014-08-17, 10:42
Chyba przyszło jakieś zgłoszenie bo został on usunięty przez administratora ale film jest dostępny na YT na kanale Andy Max - mateusz
Zgłoś
Avatar
Dżezus_Chryptus 2014-08-17, 12:50
To ja poszukuję jeszcze filmu, gdzie grupka dzieci w bliżej nieokreślonym miejscu na świecie powtarza za operatorem kamery, zgodznie "KURWAAAA!".
Zgłoś
Avatar
~Angel 2014-08-17, 15:22 1


wystarczy wpisać kurwa w szukajce po tagach i jest:

sadistic.pl/egzotyczne-slownictwo-vt291266.htm
Zgłoś
Avatar
e................4 2014-08-19, 20:17
witam

kiedyś oglądnąłem tu taki ruski dokument o wizji przyszłości bodajże roku 2050. grafika w nim była jakaś chujowa jakby rysowana ołówkiem, nie było żadnych ujęć, lektor był ruski i były polskie napisy. mówili w nim między innymi o wyparciu normalnego życia przez życie wirtualne, o rodzeniu dzieci w laboratoriach i chuj wie czym jeszcze.

kojarzy ktoś?
Zgłoś
Avatar
Sauron 2014-08-29, 17:49
Cześć!
Drodzy użytkownicy potrzebuję filmik/kreskówkę/animacje, nie mogę jej nigdzie znaleźć a jestem pewien że widziałem ją na tym portalu.
Kreskówka jest o psie z zamiłowaniem do zwłok, z tego co pamiętam bardzo psychodeliczna, mroczna kreska, z akcji jaka miała miejsce to pamiętam, że główny bohater wchodzi do baru, gnijąca striptizerka, ogólnie nekrofilia, gore, mindfuck i syf.. od razu zaznaczam, że nie jest to Mr. Pickels.
Za wszelka pomoc bardzo pięknie dziękuję.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie