18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Witam, mam problem, otoz z miesiac temu widzialem na sadsticu film pokazujacy jak pewien koles kameruje babcie, ktora zalatwia swoje sprawy fizjologiczne prawie na drzwi samochodu. Na koniec filmiku staruszka sie speszyla i powiedziala `excuse me`... Kolejnym poszukiwanym filmem jest jak polak kameruje pewna Pania telefonem w samochodzie, a ona go straszy rodzina.

Pozdrawiam i z gory dziekuje!
Zgłoś
Avatar
Dzemik 2014-09-05, 21:51
Szukana piosenka, ktoś ostatnio wstawił z nią filmik.
Podobno bardzo często wykorzystywana.

Głos mężczyzny, spokojnie śpiewa po czym jest mocne pierdolnięcie na jedno słowo(chyba zaczynające się na S)

Teledysk był taki. Ujęcie na usta(czerwona szminka?), potem pokazana kobieta w deszczu, która właśnie jakbty krzyczała w momencie tego głównego głosu.
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2014-09-06, 13:07
W nocy był wstawiony filmik z efukta, jak gościu z folią aluminiową na penisie ładuje go do kontaktu... Gdzie można go znaleźć, bo tutaj widzę, że usunięty.
Zgłoś
Avatar
Pener 2014-09-06, 13:08
Jack Daniel's, gdzieś tam na początku harda
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2014-09-06, 14:22
Jakby tam był, to bym nie pytał. Mam link w historii, ale link usunięty, albo scalony
Więc pytam w sumie, czy jest zbiorczy na efukta?
sadistic.pl/elektrostymulacja-vt314661.htm
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2014-09-16, 5:00
Witam. Szukam filmu gdzie chyba jakas babka policjantka chciala wlepic mandat polaczkom za picie alkoholu w uk chyba, prosiila ich o podanie imienia i nazwiska, ogolnie bylo to ustawione

Cos w desen tego filmu z brzeczyszczykiewiczem
Zgłoś
Avatar
WhiteBaran 2014-09-18, 20:25
Wiecie co to za aktorka/film?

i.sadistic.pl/pics/cdd61538c641.jpg
Zgłoś
Avatar
cyryl025 2014-09-18, 20:33
@up już Ci odpowiedziałem w innym temacie
Zgłoś
Avatar
sliwa0506 2014-09-19, 11:16 1
Witam, dzisiaj pojawił się na sadolu zajebisty filmik z przeróbką nastolatek, które były najebane na schodach i jedna z nich spadła. Gdzie on jest ? Chciałem teraz go dodać do ulubionych i zniknął (( niech ktoś poratuje, miał ponad 600 piw i wyparował !!

[ Komentarz dodany przez: Sunday: 2014-09-19, 11:32 ]
sadistic.pl/najebana-malolatka-vt257642,30.htm3493188
Zgłoś
Avatar
ari38 2014-09-19, 11:19
Proszę

youtube.com/watch?v=0mCbQ5phpis
Zgłoś
Avatar
7................8 2014-09-19, 11:22
bo ten filmik ma już dobry rok
Zgłoś
Avatar
Lastad 2014-09-23, 20:24
Witam. Poszukuję jednego filmu, na sadisticu był wstawiony jego fragment już dość dawno. Post zawierał też tytuł filmu, chodzi o pełnometrażowy animowany film. Fragment na sadisticu przedstawiał scenę w barze. Wielki facet, zabójca, bardzo szczery , gruba laska w w bodajże czerwonej kiecy, pytała go co o niej myśli a on ją zbeształ. Nie mogę go nigdzie znaleźć. Jak ktoś wie o co chodzi to niech da znać.
Zgłoś
Avatar
Starger 2014-09-24, 14:12
Siema nie wiem gdzie napisać ale poszukuje filmiku wiem ze go widziałem tu kiedyś na sadistic ale za chu*a nie mogę go znalezć może ktoś mi podrzucić ten filmik dokładniej chodzi o
youtube.com/watch?v=j1s3hJyFIIo
akcja zaczyna sie od 3:45 ogólnie pokaz islamistow atakujących przypadkowe samochody itp....
z góry dz
Zgłoś
Avatar
damianmen 2014-09-27, 23:03
Czołem ! Jak w tytule poszukuje kompilacji, która pojawiła się mniej więcej pół roku temu i po długim szukaniu nie mogę jej znaleźć. Kompilacja mianowicie była do piosenki, której tytułu nie pamiętam, ale było coś o pięknym świecie itp itd ( wesoła, skoczna, radosna piosenka), a w tle do muzyki leciały najlepsze sceny z harda - zabijanie, śmierć, podpalenia, wieszanie ludzi, spadanie bomb, wybuchy bomb etc. Bardzo mi zależy na znalezieniu tego filmiku. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny. Pozdro
Zgłoś
Avatar
SabakuNoGaara 2014-09-29, 20:07
szukam filmu z 0:30 sadistic.pl/technosex-vt290633.htm3186587 zna ktoś może ?
Zgłoś
Avatar
Jacuu 2014-10-02, 0:01
Siema, szukam jednego filmiku. Byl to fragment zjakiejs gry komputerowej. Filmik jak gosciu przejezdzal na takim tasmociagu i powoli maszyny zamienialy go w cos jak cyborga. Gra w klimacie ala half life, takie sci-fi. Byl chyba kiedys na sadolu ale znalezcnie moge, z gory dzieki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie