18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 Ruskie kaskadery .. - teraz popularne
Witam, mam problem, otoz z miesiac temu widzialem na sadsticu film pokazujacy jak pewien koles kameruje babcie, ktora zalatwia swoje sprawy fizjologiczne prawie na drzwi samochodu. Na koniec filmiku staruszka sie speszyla i powiedziala `excuse me`... Kolejnym poszukiwanym filmem jest jak polak kameruje pewna Pania telefonem w samochodzie, a ona go straszy rodzina.

Pozdrawiam i z gory dziekuje!
Zgłoś
Avatar
Cenetrus 2022-04-14, 18:38
@sirmlcs z tego co zrozumiałem z mowy nagrywających to był ukrainiec. Ale chuja na pień nie kłade
Zgłoś
Avatar
Payan 2022-04-14, 19:50 2
Na bieżąco jestem z tematem zbiorczym bez komentarzy, ale takiego filmiku nie widziałem. W drugi temat nie wchodzę, wkurwiasz się tylko tam.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-04-14, 21:32
Było coś takiego, ale to raczej osobówka i to chyba ukry ubiły dywersanta. Poszukam, jeśli o to chodziło.

To? sadistic.pl/ukraina-2022-temat-zbiorczy-tylko-zdjecia-i-filmy-vt555566...
Zgłoś
Avatar
khaman 2022-04-14, 22:11
Tutaj tiny.pl/h2xvk
Zgłoś
Avatar
zniwiarz92 2022-05-05, 21:31
Szukam filmiku co hindus w kałuży dupą zaciągał wodę
Zgłoś
Avatar
~Angel 2022-05-05, 21:46
zniwiarz92 napisał/a:

Szukam filmiku co hindus w kałuży dupą zaciągał wodę



sadistic.pl/tankowanie-vt478467.htm
Zgłoś
Avatar
Agoreth 2022-05-07, 8:46
@Angel

O kurwa...
Zgłoś
Avatar
lukinek28 2022-06-09, 19:12
Cześć, lata temu widziałem tu 2 filmiki których nie mogę znaleźć a chętnie bym sobie obejrzał. Jeden był taki że siedział chłopak z laską przed kamerką, obok nich chyba wujek ? Laska piła chyba żubra a potem przy tym dziadku ciągnęła laskę chłopakowi xd ogólnie patola itd.
Drugi też polski, amatorskie nagranie gdzie chłopak wchodzi z kamerą do sypialni/pokoju i laska, blondyna ( Polka) leży pod kołdrą, mówi coś tam ze ją kocha i zaczynają się bzykać.Raczek to domowe nagranie a nie produkcja.Kojarzy ktoś to ?
Zgłoś
Avatar
~Angel 2022-06-09, 20:46
lukinek28 napisał/a:

Cześć, lata temu widziałem tu 2 filmiki których nie mogę znaleźć a chętnie bym sobie obejrzał. Jeden był taki że siedział chłopak z laską przed kamerką, obok nich chyba wujek ? Laska piła chyba żubra a potem przy tym dziadku ciągnęła laskę chłopakowi xd ogólnie patola itd.
Drugi też polski, amatorskie nagranie gdzie chłopak wchodzi z kamerą do sypialni/pokoju i laska, blondyna ( Polka) leży pod kołdrą, mówi coś tam ze ją kocha i zaczynają się bzykać.Raczek to domowe nagranie a nie produkcja.Kojarzy ktoś to ?



Z kołdrą kojarzę:
sadistic.pl/polski-maczo-vt41946.htm
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2022-06-15, 6:59
Szukam historii o najmilszym człowieku na świecie.

W skrócie typ uwiódł jakąs babkę, potem jej męża, molestował ich córkę i chyba ona zaginęła po czym odnalazła się po latach.

Kiedyś tu był, tylko nie wiem czy nie podlinkowany z yt film historii o narodowcu w wykonaniu Testovirona:

„ Sluchajcie bylem po silowni, w Polsce, polazlem sobie na mokra saune, nie? I siedzial tam taki typowy kurwa narodowiec, taki polaczek w morde jebany, wytatuowany caly i zaczal tam napierdalac, ze "o chlopaki ja to bym jakbym czarnucha zobaczyl to bym go zabil nie?" no i wiecie i tak dalej. Napierdalal, ze nienawidzi kolorowych i tak dalej i tak dalej, ja sobie mysle, ja mysle sobie "tak? czekaj polaczku jeszcze zobaczymy". No i sluchajcie, nastepnego dnia bylem z Mokebe na miescie w Gdyni, nie? Mokebe jest z Senegalu. I patrzymy ten narodowiec wychodzi rozumiecie, z galaxy, z dyskoteki razem ze swoja dziewczyna (fajna dupa). Ja mowie "czekaj kurwa, zobaczymy teraz kto jest czarnuch". I tak: zaszlismy go od tylu, ja go powalilem na ziemie, ta narodowska kurwe i go trzymam, nie? A Mokebe podszedl do jego panienki (fajna dupa jeszcze raz podkreslam). I tak: ja trzymam tego narodowca i mowie "patrz kurwo co teraz bedzie patrz sie na swoja zdzire" nie? I wiecie, Mokebe nawet nic nie musial robic, wyciagnal tylko swoja gale ze spodni ta polka jak to polka, zobaczyla czarna gale, mokro jej sie zrobilo i oddala mu sie sluchajcie na tym pierdolonym polskim chodniku w Gdyni. A ten narodowiec ktorego trzymalem krzyczal "Jezu kurwa, przestan mu ssac, niech ci nie bedzie tak dobrze z tym czarnuchem, prosze cie przestan mu ssac, niee, chociaz udawaj ze on cie gwalci, niech ci nie bedzie tak dobrze z tym czarnuchem" nie? No i Mokebe z nia skonczyl, spuscil jej sie do ryja, do dupy, do nosa, no wszedzie jej sie spuscil. Ja puscilem tego narodowca nie? i ten debil zamiast, nie wiem, pojsc na policje czy cos, ta dziewczyne zaczal napierdalac ceglami, no zabil ja w koncu i my usiedlismy sobie na krawezniku z Mokebe, palimy blanta smiejemy sie z niego, a ten narodowiec kurwa sie poderwal, w naszym kierunku skoczyl, my sie odsunelismy, wskoczyl na jezdnie i rozjechala go ciezarowka, fajnie nie? Rozjechala go ciezarowka i zdychal i jeszcze patykami go kurwa tykalismy, jebana narodowska kurwa. Mokebe sie smial, ja sie smialem i obaj poszlismy na saune, jebac kurwa polskie narodowskie kurwy jebane biale smiecie kurwa”

Czy znajdę to tu jeszcze?
Zgłoś
Avatar
UkrainskaOnuca 2022-06-16, 13:22
Hej. Wiem że kiedyś latały tu materiały z tego wypadku ( zdjęcia tego , co zostało Basi ) i chciałabym się dowiedzieć czy są jeszcze gdzieś w internecie? Macie linki? Jeśli tak to poproszę
Zgłoś
Avatar
Kriski 2022-06-16, 13:25
Basia
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-06-16, 13:26
UkrainskaOnuca napisał/a:

Hej. Wiem że kiedyś latały tu materiały z tego wypadku ( zdjęcia tego , co zostało Basi ) i chciałabym się dowiedzieć czy są jeszcze gdzieś w internecie? Macie linki? Jeśli tak to poproszę



śmiało dzwoń; 47 85 11 444
Zgłoś
Avatar
dance4life 2022-07-07, 7:45
Panowie, mamy na forum dobrego animatora - widzialem juz spory czas temu jego prace tutaj, a kiedys calosc na YT. Zachowalem jedynie GIFy fragmentow. Jakbyscie podeslali URL do calosci jego prac, byloby ekstra (pamietam, ze tez chyba druga czesc tej historii publikowal).









Udalo mi sie namierzyc

youtube.com/watch?v=B1GC6FOsKFI
Zgłoś
Avatar
Chybaty 2022-08-03, 21:49
Szukam filmiku w ktorym koles co spadl z jakiegos wieżowca
w warszawie lezy rozplaszczony na chodniku
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie