18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
down888osiem 2023-05-16, 19:23
Syn_Milionera napisał/a:

Gdyby to było samo przejście dla pieszych do winny byłby rowerzysta za nie zejście z roweru na przejściu, ale tam jest specjalny przejazd dla rowerzystów. Więc kierowca samochodu ma przejebane.



Rowerzysta do lat 10 to pieszy (razem z opiekunem) według przepisów. Wiec tak czy srak schodzić z roweru nikt tu nie musiał
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-05-16, 22:23
Trolik1 napisał/a:

Ten z kamerką też dał dupy. Mógł pogodzić za tym cwelem w czerwonym dzwoniąc po pały.



Nie zesraj się ORMOwcu
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2023-05-18, 11:43
Prawe 5 stówek poszło się jeb...
Zgłoś
Avatar
Szrek_masochista 2024-03-11, 18:02
Marysia_Von_Sadolova napisał/a:

WIna tępej dzidy madki. W życiu nie dopuściłabym, żeby w takiej sytuacji moje dziecko jechał za mną i nie go nie widziała. Dziadek puścił madkę z pierwszym pińcet plusem i jechał dalej i to powoli. Dziewka jak to dzieciak - brak instynktu samozachowawczego i znajomości przepisów które wyraźnie zabraniają wiazdu bezpośrenio przezd pojazd. Zwłaszcza że był już na przejeździe.
Wydaję zatem werdykt sądu sadolowego: odebrać madce pińcetplusy na kaszojady,



Debilko dziad zawinil i tyle to ze tobie sie cos wydaje to nie znaczy ze tak jest XD. Jakby matka blisko niej jechala to tez by ją przejechal, losu nie oszukasz, slepy dziad nie stosuje sie do ruchu i niewazne czy to bylo dziecko co za roznica. Matka nic zlego nie zrobiła nie wiem po chuj ją winisz
Zgłoś