18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
kampton 2022-05-02, 13:18 1
Do chuja karmazyna, gdzie jest nasz wysłannik z Guangdong ?
Zgłoś
Avatar
Z................w 2022-05-02, 15:00
X drive na lodzie nawet tak nie pójdę
Zgłoś
Avatar
CinkutPL 2022-05-02, 16:13 3
do końca jej nie odpuścił
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2022-05-02, 16:17 1
Ej Haman bo tyś znawca, mam pytanie. Ogólnie to jestem tu od dawna. Od jakiegoś czasu z kolejnego konta bo po którejś przerwie zapomniałem danych do już niestety poprzedniego. Założyłem więc nowe, drugie konto na Sadistic.pl. Moje pytanie brzmi: Czy wiesz co się stało z fantastico? Pytam poważnie.
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-05-02, 17:20 2
PentagramOdDiabła napisał/a:

Pytam poważnie.


wiem i odpowiem również poważnie;
Zgłoś
Avatar
pipi71 2022-05-02, 23:15
PentagramOdDiabła napisał/a:

Ej Haman bo tyś znawca, mam pytanie. Ogólnie to jestem tu od dawna. Od jakiegoś czasu z kolejnego konta bo po którejś przerwie zapomniałem danych do już niestety poprzedniego. Założyłem więc nowe, drugie konto na Sadistic.pl. Moje pytanie brzmi: Czy wiesz co się stało z fantastico? Pytam poważnie.



od dawna tak myślę, ale trzeba być dyskretnym, żeby nie jątrzyć tzw. przypierdalaczy. są filmiki fajne i gorsze po prostu, i ważne, że człowiek ma powołanie a my uciechę albo niedosyt
Zgłoś