18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
pazuzu 2023-08-22, 18:34 6
Dlaczego do okulisty? Trafił idelalnie
Zgłoś
Avatar
mynameisgod 2023-08-22, 19:00 7
Kierownik? a może to wina Słońca bo razi i nic nie widać?
faktycznie trafił idealnie
piesi nadal zbyt ufają, że każdy kierowca czy kierwonik to zdrowy psychicznie i fizycznie
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-08-22, 19:02 13
Kurwa na filmie widać doskonale, że gówno było widać przez słońce i odbicia od wody... ale nie kurwa, trzeba pierdolnąć lewacki komentarz i obarczyć winą kierowcę dorobkiewicza z prywatnym samochodem...
To jest doskonały przykład dlaczego to pieszy ma myśleć zanim postawi nogę na jezdni a nie kierowca.
Zgłoś
Avatar
Orbitalasd 2023-08-22, 19:04 5
Kierownik miał centralnie pod słońce. Trzeba by być ślepym żeby słonce nie przeszkadzało. Więc niewiele mógł zrobić
Zgłoś
Avatar
nowynick 2023-08-22, 19:06 9


Do tych co winią słońce: wypierdolcie prawo jazdy do rzeki...
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-08-22, 19:12 3
nowynick napisał/a:

Do tych co winią słońce: wypierdolcie prawo jazdy do rzeki...



No powiedz co należy w takiej sytuacji zrobić? Może zatrzymać się i czekać aż słońce zajdzie? We mgle na drodze też pewnie najlepiej się zatrzymać?
Napisałbym do tych co winią kierowcę, żeby wypierdolili mózg do rzeki... ale na to chyba za późno.
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2023-08-22, 19:33 8
Siriuz napisał/a:

Kurwa na filmie widać doskonale, że gówno było widać przez słońce i odbicia od wody... ale nie kurwa, trzeba pierdolnąć lewacki komentarz i obarczyć winą kierowcę dorobkiewicza z prywatnym samochodem...
To jest doskonały przykład dlaczego to pieszy ma myśleć zanim postawi nogę na jezdni a nie kierowca.



Czyli jak wpierdolę się w matkę z dziećmi i zapierdolę wszystkich na miejscu to mogę się tłumaczyć tym że mnie słońce oślepiło zamiast wyczyścić porządnie szybę i zainwestować w okulary przeciwsłoneczne? Ciekawe tłumaczenie.
Zgłoś
Avatar
turor 2023-08-22, 19:35 3
Siriuz napisał/a:

Kurwa na filmie widać doskonale, że gówno było widać przez słońce i odbicia od wody... ale nie kurwa, trzeba pierdolnąć lewacki komentarz i obarczyć winą kierowcę dorobkiewicza z prywatnym samochodem...
To jest doskonały przykład dlaczego to pieszy ma myśleć zanim postawi nogę na jezdni a nie kierowca.



Pieszy nie jest od myślenia. Pieszy jest od przechodzenia
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-08-22, 19:47 2
Jesse.Pinkman napisał/a:

Czyli jak wpierdolę się w matkę z dziećmi i zapierdolę wszystkich na miejscu to mogę się tłumaczyć tym że mnie słońce oślepiło zamiast wyczyścić porządnie szybę i zainwestować w okulary przeciwsłoneczne? Ciekawe tłumaczenie.



To nie Ty się wpierdalasz, tylko matka kretynka się wpierdala i wciąga swoje dzieci pod koła samochodu. Generalnie jak któreś przeżyje to należało by odebrać prawa rodzicielskie.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-08-22, 19:50 7
Siriuz napisał/a:

No powiedz co należy w takiej sytuacji zrobić?



Wprawdzie dalej - po tym pytaniu, jak rozumiem 11- czy 8-latka - pierdolisz jak kompletny przygłup, ale odpowiem:

ŻELAZNA zasada ludzi normalnych brzmi:
Nie widzisz? Nie jedziesz...

ukryta treść
. Tak, i w ten sposób mamy ogarnięty też wątek niewidomych kierujących.
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2023-08-22, 19:58 4
SkoPio1 napisał/a:


ŻELAZNA zasada ludzi normalnych brzmi:
Nie widzisz? Nie jedziesz...



Stosuję tą zasadę już 15 lat. We mgle, w pełnym słońcu. W zimę, w lato. Nigdy nie miałem wypadku dzięki tak prostej zasadzie ale jak widać dla niektórych to zbyt trudne do ogarnięcia. Pozdro.
Zgłoś
Avatar
alucard321 2023-08-22, 20:34 6
Sporo samochodów ma koło lusterka specjalny schowek na okulary. Jeśli takiego schowka nie ma, to okulary przeciwsłoneczne można schować np. do standardowego schowka przy siedzeniu pasażera. Okulary przeciwsłoneczne zrobiłyby w tym przypadku robotę. Zawsze mam takie w samochodzie. Poza tym należało też zwolnić. Gdy słońce oślepia, to noga sama mi się pcha na hamulec.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2023-08-22, 20:48 7
Siriuz napisał/a:

No powiedz co należy w takiej sytuacji zrobić? Może zatrzymać się i czekać aż słońce zajdzie? We mgle na drodze też pewnie najlepiej się zatrzymać?
Napisałbym do tych co winią kierowcę, żeby wypierdolili mózg do rzeki... ale na to chyba za późno.


Zjechać na pobocze, zwolnić, palnąć sobie w łeb? "Nic nie widzę to pojadę sobie 1,3 tonową maszyną na oślep", Wy kurwa normalni jesteście?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-08-22, 20:49
Okulary przeciwsłoneczne... może od razu przyłbicę spawalniczą?
Czy wy w ogóle wychodzicie z domu? Zanim zrobicie prawko to poczytajcie może jak należy zachowywać się na drodze w momencie utracenia widoczności. Poza tym będziecie mieli podobne problemy w czasie nocnej jazdy na nieoświetlonych drogach, chyba że nie planujecie wychodzić z domu po zmierzchu ani tym bardziej jeździć. Takie mądrości wypisujecie, że już przestaje mnie dziwić, że ostatnio co mgiełka na trasie szybkiego ruchu to zawsze karambol.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie