18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
świeżynka ze wczoraj. Pani jadąc nie dostrzegła rowerzysty prawidłowo przejeżdżającego przez drogę. Efekt widać.
film nie jest mój, trafił do mnie przypadkiem.

Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2022-02-11, 18:02 3
garota napisał/a:

Taaa nie twój, Odjechałeś jak zwykła pała zamiast zatrzymać się i pomóc. Chuj ci w ryj za to.


Beemka wystarczająco rozjebała pedalarza, banderówka nie musiała go dobijać więc prawidłowo odjechała

A tak serio to fakt, mogła się zatrzymać i pomóc usunąć rower i pedalarza z drogi bo jeszcze ktoś wjedzie w te gówno i zderzak połamany.
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-02-11, 18:35 1
hdposter napisał/a:

Rada na przyszłość kup lepszy wideorejestrator bo ten jest marnej jakości i skracaj nagrania bo nikt nie musi słuchać ruskiego rapu.



Koło rapu to to nawet nie leżało. Jakieś audiotunowe popierdy to są, a nie rap. Kierowcy X5 i pedalarzowi chuj bezdomnego do mordy, a potem w dupę bez poślizgu. Trafił swój na swego.
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2022-02-11, 18:43
garota napisał/a:

Taaa nie twój, Odjechałeś jak zwykła pała zamiast zatrzymać się i pomóc. Chuj ci w ryj za to.



Idź być pedałem gdzie indziej może co ? Po drugie szkoda ci idioty wpierdalającego się na jezdnie nie patrząc czy coś jedzie czy nie ? Jest coś takiego jak zasada ograniczonego zaufania i dotyczy wszystkiego na drodze, nie stosujesz się możesz skończyć jak ten kretyn na rowerku. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
zonk1234 2022-02-11, 19:03
garota napisał/a:

Taaa nie twój, Odjechałeś jak zwykła pała zamiast zatrzymać się i pomóc. Chuj ci w ryj za to.



Zgłoś
Avatar
S................e 2022-02-11, 19:24 10
jozue napisał/a:

chyba cie pojebało, zapłaci ci ktos za takie pomaganie ? zastanów sie co mowisz nastepnym razem publicznie



Typowa kurwa. Wszystko byle za pieniądze
Zgłoś
Avatar
m................l 2022-02-11, 19:25
Najlepszy fragment od 1:06 do końca!
A może kierowca samochodu też jest nieprzytomny i nie ma komu wezwać pogotowia!? Poszkodowany dogorywa i dla niego te 5-10 minut czekania na ratunek może być kluczowe.
Co za NIE empatyczna suka. Spieprzyła po prostu z miejsca zdarzenia. Jak tak ktoś zaginoł to będzie odpowiadać.
Zgłoś
Avatar
jan0sik1 2022-02-11, 19:30 4
Ty tkoorwo. Zglaszam cie na policje!

§ 1. Kto człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nie udziela pomocy, mogąc jej udzielić bez narażenia siebie lub innej osoby na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Nie popełnia przestępstwa, kto nie udziela pomocy, do której jest konieczne poddanie się zabiegowi lekarskiemu albo w warunkach, w których możliwa jest niezwłoczna pomoc ze strony instytucji lub osoby do tego powołanej.

art. 162 Kodeksu karnego
Zgłoś
Avatar
jkubson93 2022-02-11, 19:34 5
Chuj Ci na imię jebany szeryfie. Co adrenalina skończyla i spierdoliłeś zamiast się zatrzymać i pomoc?
Zgłoś
Avatar
Dejdwazlote 2022-02-11, 19:48 5
Właściciel filmu pod sąd
Zgłoś
Avatar
garota 2022-02-11, 20:00 11
O kurwa jaka patologia w komentarzach. Jestem pedałem bo pomógł bym komuś w potrzebie. A matula wie dzieci, że macie nasrane do głowy? To wy myślicie od razu o tym żeby potrąconemu opierdolić pętko chyba.

xXx5226 napisał/a:

Idź być pedałem gdzie indziej może co ? Po drugie szkoda ci idioty wpierdalającego się na jezdnie nie patrząc czy coś jedzie czy nie ? Jest coś takiego jak zasada ograniczonego zaufania i dotyczy wszystkiego na drodze, nie stosujesz się możesz skończyć jak ten kretyn na rowerku. Tyle w temacie.



To ludzkie komuś pomóc ale jak jest się szczurem to tylko o swoją dupę się takie zwierzak przejmuje. Jesteś kurwą i przynajmniej się do tego przyznajesz. Plus dla ciebie.

@zonk1234

Tak to jest zdjęcie twojego tatusia. Nawet czarny co by się zgadzało.

jozue napisał/a:

chyba cie pojebało, zapłaci ci ktos za takie pomaganie ? zastanów sie co mowisz nastepnym razem publicznie



Jak jest się biedakiem, również umysłowym to myśli się jak ty. Smutne.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-02-11, 20:01 1
jan0sik1 napisał/a:

Ty tkoorwo. Zglaszam cie na policje!
§ 1. Kto człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nie udziela pomocy, mogąc jej udzielić bez narażenia siebie lub innej osoby na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Nie popełnia przestępstwa, kto nie udziela pomocy, do której jest konieczne poddanie się zabiegowi lekarskiemu albo w warunkach, w których możliwa jest niezwłoczna pomoc ze strony instytucji lub osoby do tego powołanej.
art. 162 Kodeksu karnego



banderów nasze prawo nie obowiązuje, rząd ich głaska po główce, bo to przecież nasi przyjacielowie so
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-02-11, 20:27 2
jozue napisał/a:

chyba cie pojebało, zapłaci ci ktos za takie pomaganie ? zastanów sie co mowisz nastepnym razem publicznie



Ten obowiązek wynika z Kodeksu Drogowego, a za nieudzielenie pomocy jest bardzo wysoka kara. Przynajmniej w Polsce, bo nie wiem jak na Ukrainie...
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2022-02-11, 22:23
Ojej, kurcze, cóż za empatia. Nominuje was wszystkich do orderu uśmiechu.
Zgłoś
Avatar
szwarc_one 2022-02-11, 22:27
Jak to jakaś ukrainka nie typ, z resztą pewnie nie gawarit po polsku dlatego spierdoliła
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-02-11, 23:16
mazga50 napisał/a:

Ten obowiązek wynika z Kodeksu Drogowego, a za nieudzielenie pomocy jest bardzo wysoka kara. Przynajmniej w Polsce, bo nie wiem jak na Ukrainie...



Na Ukrainie zależy od tego, kogo znasz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie