18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
świeżynka ze wczoraj. Pani jadąc nie dostrzegła rowerzysty prawidłowo przejeżdżającego przez drogę. Efekt widać.
film nie jest mój, trafił do mnie przypadkiem.

Zgłoś
Avatar
mauser 2022-02-12, 1:01
jebac pedalarzy . to nie Pekin
Zgłoś
Avatar
28marcin03 2022-02-12, 6:07
Czemu sie nie zatrzymaleś?
Zgłoś
Avatar
notak 2022-02-12, 7:36 3
gdyby były normalne przepisy to za wypadek odpowiadałby pedalarz,
z daleka widać auto, a ten wpierdolił się pod koła
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2022-02-12, 7:41 1
garota napisał/a:

Taaa nie twój, Odjechałeś jak zwykła pała zamiast zatrzymać się i pomóc. Chuj ci w ryj za to.



no tak, bo w tych wszystkich filmikach które wrzuca Halman, albo Jesse, to oni tych wszystkich ludzi mordują...
ja pierdolę, myślenie na poziomie ameby.
Zgłoś
Avatar
Sarniak17 2022-02-12, 10:48
ale dzwon
Zgłoś
Avatar
serenity 2022-02-12, 11:58
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Od początku filmu do momentu wypadku naliczyłem około 40 różnych znaków- tylko po pasie, po którym jechał samochód. Jak kurwa można patrzeć na drogę, skoro kurwa trzeba cały czas napierdalać wzrokiem a to po pasach, a to po drodze, a to po słupkach, a to po przejściach nad drogą, kurwa...Dolicz do tego wszystkie lusterka, prędkościomierz, skrzynie biegów i jeszcze uważaj na polityków, żeby ci nie zajebali kasy z portfela....



Widać prawka nie masz i miał nie będziesz! A tego zjeba co wrzuca filmik i nie udziela pomocy powinno spotkać jebanie w dupe bez wazeliny!
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2022-02-12, 12:19 1
Prawidlowo ,i zgodnie z przepisami to sie lezy na Powązkach,nie ma szans by nawet przy 50 km h jak ci wyjedzie rower z 30 km h na godzine,wychamowac ,tutaj auto ewidentnie dwukrotnie przekroczyło prędkość,ale nie zmienia faktu ze ja sobie zderzaki i szybe wymienię,a rowerzysta ,jadacy przepisowo bo jakis baran w rządzie tak mu pozwolił,juz zycia sobie nie odklepie,wiec ja czy jadę ścigaczem czy szosowka, czy autem ,nawet jak mam pierwszeństwo to sie kurwa rozglądam i upewniam , powinien być zakaz wkraczania w ten sposób na pasy ,i zasada brak zaufania dla kazdej strony ,
Zgłoś
Avatar
serenity 2022-02-12, 16:13
Mirek19850509 napisał/a:

Prawidlowo ,i zgodnie z przepisami to sie lezy na Powązkach,nie ma szans by nawet przy 50 km h jak ci wyjedzie rower z 30 km h na godzine,wychamowac ,tutaj auto ewidentnie dwukrotnie przekroczyło prędkość,ale nie zmienia faktu ze ja sobie zderzaki i szybe wymienię,a rowerzysta ,jadacy przepisowo bo jakis baran w rządzie tak mu pozwolił,juz zycia sobie nie odklepie,wiec ja czy jadę ścigaczem czy szosowka, czy autem ,nawet jak mam pierwszeństwo to sie kurwa rozglądam i upewniam , powinien być zakaz wkraczania w ten sposób na pasy ,i zasada brak zaufania dla kazdej strony ,



Qrwa! Kto ci dał dostęp do klawiatury! Jebnij się w łeb słownikiem! I powtarzaj, aż się zabijesz!
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2022-02-12, 16:49
Cmentatrze sa pelne ludzi z pierwszenstwiem lub tymi co im sie wydawalo ze maja pierwszenstwo

Tak czy siak, wina dzbana z BMW.

Ale nie wiem co ludzie maja w deklach, i chuj z tego ze pierwszenstwo maja, wpierdalaja sie bezczelnie bo im sie nalezy kurwa ustepstwo nie myslac o tym ze ktos im sprawi kalectwo lub bol. Mowie glownie tu o pieszych przewaznie ale pedalarzy tez sie to tyczy. Wiele razy naprawde nie zauwazylem ale jeszcze wiecej widzialem "swietych krow" w moim zyciu

Cmentatrze sa pelne ludzi z pierwszenstwiem lub tymi co im sie wydawalo ze maja pierwszenstwo

Tak czy siak, wina dzbana z BMW.

Ale nie wiem co ludzie maja w deklach, i chuj z tego ze pierwszenstwo maja, wpierdalaja sie bezczelnie bo im sie nalezy kurwa ustepstwo nie myslac o tym ze ktos im sprawi kalectwo lub bol. Mowie glownie tu o pieszych przewaznie ale pedalarzy tez sie to tyczy. Wiele razy naprawde nie zauwazylem ale jeszcze wiecej widzialem "swietych krow" w moim zyciu

serenity napisał/a:

Qrwa! Kto ci dał dostęp do klawiatury! Jebnij się w łeb słownikiem! I powtarzaj, aż się zabijesz!



Sadze ze jestes pedalarzem lub hulajstulejarzem. Ja wypowiedzi chlopakow powyzej doskonale rozumiem- sam jestem kierowca i nie raz hamowalem awaryjnie bo ktos mi wypierdolil pfzex maske. A ty pierdolisz smety jak jakis pizda. Troche zrozumienia
Zgłoś
Avatar
Pan_Cogito 2022-02-13, 18:37 1
Mirek19850509 napisał/a:

Prawidlowo ,i zgodnie z przepisami to sie lezy na Powązkach,nie ma szans by nawet przy 50 km h jak ci wyjedzie rower z 30 km h na godzine,wychamowac ,tutaj auto ewidentnie dwukrotnie przekroczyło prędkość,ale nie zmienia faktu ze ja sobie zderzaki i szybe wymienię,a rowerzysta ,jadacy przepisowo bo jakis baran w rządzie tak mu pozwolił,juz zycia sobie nie odklepie,wiec ja czy jadę ścigaczem czy szosowka, czy autem ,nawet jak mam pierwszeństwo to sie kurwa rozglądam i upewniam , powinien być zakaz wkraczania w ten sposób na pasy ,i zasada brak zaufania dla kazdej strony ,



Ja to nawet jak przechodzę przez drogę jednokierunkową to patrzę się w obie strony.
Mam ten nawyk dzięki sadiatikowi bardzo Wam za to dziękuję, sadole.
Zgłoś
Avatar
M_A 2022-02-14, 10:59
Jednego pedalarza mniej
Zgłoś
Avatar
roninns 2022-02-14, 16:15
Erqti napisał/a:

pedalarz korzysta ze swego świętego prawa pierwszeństwa podczas przecinania jezdni i chuj mu zrobicie. zabij się ale prawa swoje masz!



Akurat podczas przecinania jezdni pedalarz nie ma pierwszeństwa.
Zgłoś
Avatar
Erqti 2022-02-15, 19:25 1
roninns napisał/a:

Akurat podczas przecinania jezdni pedalarz nie ma pierwszeństwa.



roninns napisał/a:

Akurat podczas przecinania jezdni pedalarz nie ma pierwszeństwa.



ten co go jebnął tez tak pewnie myślał - zebra i czerwona ścieżka to tylko taki bajer na drodze

Zgłoś