18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Potwór z Cerro Azul
fjkg • 2013-02-08, 19:56
Stare trochę bo ma już 3 lata ale nie znalazłem po tagach, więc wstawię.



Lokalne media pokazały już zdjęcia tego dość groteskowego stworka. Budową, w ogólnych proporcjach, przypomina człowieka, ma dwie ręce i dwie nogi. Skóra tej istoty jest jednak zupełnie naga, nie licząc okolic podbrzusza, gdzie jest futro.

Chłopcy twierdzą, że ten dziwny stwór wyskoczył ze skalnej szczeliny na brzegu morza i wbiegł do wody. Ze strachu zaczęli obrzucać go kamieniami, tak że zabili go.

Naukowcy nie wiedzą, co to za istota. Niektórzy sugerują, że to jakiś mutant. Znawcy życia pozaziemskiego są przekonani, że to kosmita. Mieszkańcy wiosek, w okolicy których znaleziono istotę, są mocno przestraszeni. Nazwali już ją potworem z "Cerro Azul". Obawiają się, że w skalnych kryjówkach na brzegu morza jest ich więcej.

Niedawno meksykańska telewizja pokazała zdjęcia dziwnej istoty, którą schwytali i zabili meksykańscy chłopi.

jeszcze na koniec 2 zdjęcia:





jak było, to wyrzucić
Zgłoś
Avatar
phern 2013-02-08, 19:58 77
To jest leniwiec bez sierści. Czasami myślę, że niektórym przydało by się jakieś zajęcie zamiast wymyślać debilne teorie spiskowe.
Zgłoś
Avatar
Kaef 2013-02-08, 20:02 22
Zgadzam się z przedmówcą.
Co do:
Cytat:

Znawcy życia pozaziemskiego są przekonani, że to kosmita.


to krew mnie normalnie zalewa. Kurwa, debile jebani. Faktycznie tylu kosmitów złapali i przebadali, tylu hodują i się z nimi przyjaźnią, że faktycznie mają wiedzę i doświadczenie.
Zgłoś
Avatar
WyscigowyJELCZ 2013-02-08, 20:10
to jest alf bez sierści!
Zgłoś
Avatar
mayhem86 2013-02-08, 20:16 13
Ale fart, zabili mi teściową!!
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-02-08, 20:16 1
jak w pierwszym poście.. ogolony leniwiec i chuj a nie kosmita.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-02-08, 20:22 5
Bądźmy wyrozumiali dla "ufologów"... Dla nich każdy kogo nie znają to potencjalny obcy z Ksenu...
Zgłoś
Avatar
h................s 2013-02-08, 20:48
znawcy życia pozaziemskiego mnie rozjebali
Zgłoś
Avatar
warloger 2013-02-08, 21:03 20
1.
fjkg napisał/a:

Chłopcy twierdzą, że ten dziwny stwór wyskoczył ze skalnej szczeliny na brzegu morza i wbiegł do wody.

- Tak tak, biegający i do tego pływający leniwiec. Chyba w tej grocie krechę wciągnął.

2.
fjkg napisał/a:

Naukowcy nie wiedzą, co to za istota. Niektórzy sugerują, że to jakiś mutant.

- Tutaj mowa zapewne o Amerykańskich naukowcach, którzy nigdy leniwca nie widzieli. Za to specjaliści z sadistic rozpoznali stwora po 10 sekundach.

Zgłoś
Avatar
squ87 2013-02-08, 21:27 7
Ale to naprawdę wygląda jak leniwiec bez futra...
Zgłoś
Avatar
aleksander6 2013-02-08, 22:35
mama?
Zgłoś
Avatar
WujaszekStalin 2013-02-08, 22:40
pewnie przed wodę wypadła mu sierść
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-02-08, 22:44 9
fjkg napisał/a:


Naukowcy nie wiedzą, co to za istota.



Tępe chuje, a nie naukowcy. Badanie DNA pod kątem podobieństwa do znanych nauce zwierząt i od razu wyjdzie... Ale tego nawet badać nie trzeba.

Sądząc po wyglądzie, to martwy leniwiec, który w wodzie napęczniał i mu skóra zeszła. Pewnie leżał w jakimś płytkim oczku wodnym brzuchem do góry (stąd pozostałości sierści właśnie na podbrzuszu).

Powodowane ciekawością gówniarze wyciągnęły truchło z wody i wymyśliły idiotyczną historyjkę. Gość, który pisał artykuł wymyślił zafrasowanych naukowców.
Zgłoś
Avatar
wsza104 2013-02-08, 22:46
Już dawno to widziałem yt ,to jest jakaś pierdolona hybryda ,leniwce są małe a to było duże,ale fakt podobne do leniwca jest.
Zgłoś
Avatar
godfather1982 2013-02-08, 22:53
to baran wylysial na widok tuska
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie