18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
songoss 2015-07-16, 18:12 4
co mu się dziwić, chłopina nie wytrzymał do nocy poślubnej
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2015-07-16, 18:21 205
Każdy ma chociaż jedno takie wspomnienie, o którym jak tylko pomyśli, to na twarzy pojawia się grymas, a w głowie pytanie "kurwa, jak mogłam być taki głupi?". Jakiś przypał, wstyd, wyrzuty sumienia itd..
TO to jest materiał na tego typu myśli/wspomnienia do końca życia. Na łożu śmierci gość będzie sobie myślał " sssssss kurwa... kopnąłem moją żonę z salta w głowę na naszym weselu..."
Zgłoś
Avatar
RayCHG 2015-07-16, 18:34 2
finish him ! brutality !
Zgłoś
Avatar
lokalnywatażka 2015-07-16, 19:10 5
Za pajacowanie szybka kara.
Zgłoś
Avatar
Siwy93 2015-07-16, 19:15 44
Jebany... na końcu jeszcze próbuje dreptać nogami w miejscu chyba żeby udać, że wszystko poszło według planu.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2015-07-16, 19:17 1
Prawdziwe wejście smoka.
Zgłoś
Avatar
1................y 2015-07-16, 19:26 21
Nie potrafię zrozumieć powodów jakim kierują się ludzie organizujący swoje wesela jak tylko hajs, a i to nie zawsze, bo zapewne niektórzy wrzucają więcej w ten cyrk niż dostają w zamian. Robienie z siebie takiego białego misia w zoo gdzie wszyscy "ohają i ahają" jakie to piękne, potem do koryta i do wódy... Ci wszyscy zaproszeni ludzie, jednej połowy nie znasz, drugiej połowy w większości nie chciałbyś znać, pozostaje bardzo niewielka grupka ludzi dla których warto by było zorganizować coś kameralnego... aaaaaleee nie! Trzeba pokazać kiesę! Niech wujek Stefan i ciotka Gienia, że mamy gest i się nie pierdolimy! Ćwoki, buraki i fałszywi ludzie. Nie zapomnijmy o wiejskich przyśpiewkach i super odjazdowych zabawach weselnych... kurwa jak ja nienawidzę wesel

PS
pamiętam jak mojej siostrze na weselu ktoś dał pustą kopertę, można? Można. Mam tylko nadzieję, że to był ktoś po prostu biedny, z problemami finansowymi, a nie jakiś burak. Już mógłby nie dawać pustej koperty.
Zgłoś
Avatar
poison100 2015-07-16, 19:32 8
Ptoon napisał/a:

"kurwa, jak mogłam być taki głupi?"



problemy z tożsamością płciową?
Zgłoś
Avatar
typo 2015-07-16, 19:33 50
@UPup - ja tez nigdy nie rozumiałem po co robić wielkie wesela. Ostatnio znajomy robił na ... 200 osób. Przecież połowy kurwa nawet dobrze nie zna, ale co tam - pompa musi być. Kilkadziesiąt tysi w pizde i tylko liczyć na to, że w kopertach się zwróci. Można 100x lepiej ten hajz wydać. Chociażby na podróż poślubną, albo remont w chacie.

My z żoną zrobiliśmy kolacje weselną na 30 osób i to wszystko. Hajs jaki zaoszczędziliśmy chcieliśmy wydać na podróż poślubną, ale przyjacielowi urodził się chłopak z zanikiem mięśni i kupiliśmy wózek i trochę sprzętu za kilkanaście koła. Co prawda podróż chuj strzelił, ale i tak uważam to za lepiej wydane pieniądze niż wesele dla tłuszczy, które przyjdzie się najebać i nażreć.

Ale co tam kto lubi
Zgłoś
Avatar
mateusos 2015-07-16, 19:39 14
Znajomi zrobili na 150 osob, dostali 15 tosterow, 15 zelazek a kase od rodziny, plus kwiaciarnia w domu
Zgłoś
Avatar
suchy80 2015-07-16, 19:53
Zajebał jej knockouta jak na UFC.
Zgłoś
Avatar
mscicielzLitwy 2015-07-16, 20:15 3
ten kretyn kurwa nawet tanczy na koncu filmiku.
Zgłoś
Avatar
stary_piernik 2015-07-16, 20:21
echhh te kocie ruchy
Zgłoś
Avatar
LuzaQ 2015-07-16, 20:31 1
Gdyby kózka nie skakała to by pannie młodej nie zajebała
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie