18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
takamahi 2024-08-18, 1:03 10
Co by nie mówić, to jest coś czego nigdy nie chciałbym doświadczyć.
Zgłoś
Avatar
CriSStopher 2024-08-18, 1:57 9
A Jezusik stoi na półce niewzruszony.. nie pomógł i tym razem..
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2024-08-18, 4:24
Nie ma nic gorszego niż woda na tym świecie. Niby daje nam życie, ale przy okazji jest najsilniejszym żywiołem. Wszystko zniszczy i w takiej sytuacji nie ma szans się nawet bronić.
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-08-18, 5:50
Xevik20 napisał/a:

Nie ma nic gorszego niż woda na tym świecie. Niby daje nam życie, ale przy okazji jest najsilniejszym żywiołem. Wszystko zniszczy i w takiej sytuacji nie ma szans się nawet bronić.



Woda nam nie daje!BEZ WODY NIE MA ŻYCIA!Kiedyś walczono o ogień..Ogień też jest niezbędny do życia,a może zamienić się w bezwzględnego kata!
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-08-18, 8:05 1
CriSStopher napisał/a:

A Jezusik stoi na półce niewzruszony.. nie pomógł i tym razem..



Skąd to wiesz?
Zgłoś
Avatar
turor 2024-08-18, 9:11 1
Xevik20 napisał/a:

Nie ma nic gorszego niż woda na tym świecie. Niby daje nam życie, ale przy okazji jest najsilniejszym żywiołem. Wszystko zniszczy i w takiej sytuacji nie ma szans się nawet bronić.



To jak to jest z tym dawaniem życia?
Bóg, plemniki czy starej wody naleciało do krocza ?
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2024-08-18, 11:33
Następnym razem nauczy się domykać okna,
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-18, 14:01
Xevik20 napisał/a:

Nie ma nic gorszego niż woda na tym świecie. Niby daje nam życie, ale przy okazji jest najsilniejszym żywiołem. Wszystko zniszczy i w takiej sytuacji nie ma szans się nawet bronić.



Wyjdź z piwnicy, poznasz ludzi
żywioły < zwierzęta < ludzie
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-18, 19:35
Ani nie woda, ani też nie ogień...

Pieniądze. To pieniądze są najważniejsze na świecie, bo one jako jedyne są w stanie pogodzić te dwa żywioły.
Na przykład jeśli masz pieniądze, możesz mieć kochankę i żonę jednocześnie. Kochanka wie, że nigdy się nie rozwiedziesz dla niej, ale ciągnie kasę i pasuje jej taki układ jak najdłużej. Żona wie, że masz kochankę, ale masz intercyzę i wie, że po rozwodzie zostanie z niczym. Każda z nich jest grzeczna. Żyjesz sobie jak.pączek w maśle
Zgłoś
Avatar
sej_maj_nejm_bicz 2024-08-18, 21:43
smc napisał/a:

Ani nie woda, ani też nie ogień...
Pieniądze. To pieniądze są najważniejsze na świecie, bo one jako jedyne są w stanie pogodzić te dwa żywioły.
Na przykład jeśli masz pieniądze, możesz mieć kochankę i żonę jednocześnie. Kochanka wie, że nigdy się nie rozwiedziesz dla niej, ale ciągnie kasę i pasuje jej taki układ jak najdłużej. Żona wie, że masz kochankę, ale masz intercyzę i wie, że po rozwodzie zostanie z niczym. Każda z nich jest grzeczna. Żyjesz sobie jak.pączek w maśle


Ruchany przez jedną i drugą z hydraulikiem .
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-08-20, 5:51 1
takamahi napisał/a:

Co by nie mówić, to jest coś czego nigdy nie chciałbym doświadczyć.


Ja miałem okazję. Można dzięki takiej okazji sporo w życiu poprzestawiać i przewartościować.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2024-08-21, 12:36 1
Jezusek stoi i nic nie robi. Moze sie za słabo modlili
Zgłoś