18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Halman 2021-06-10, 16:29 9
_Yarko_ napisał/a:

Śmiertelny wypadek uczniów szóstej klasy.



szkoła martwych motocyklistów...

wiem, jestem okropny.
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2021-06-10, 16:31 7
Halman napisał/a:

szkoła martwych motocyklistów...
wiem, jestem okropny.



Pewnie motopizdy siedzialy 4. rok w 6. klasie.
Zgłoś
Avatar
35i 2021-06-10, 18:35 5
Znawca_Cipek napisał/a:

Pewnie motopizdy siedzialy 4. rok w 6. klasie.



Prędzej sedesopizdy, za małe koło jak na motocykl, więc jakieś małolaty mogły rzeczywiście tym jechać.
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2021-06-10, 19:55 5
A teraz pytanie, co te motopizdy robiły na nie swoim pasie?
Zgłoś
Avatar
Mixy321 2021-06-10, 20:14 11
luxpiotr napisał/a:

A teraz pytanie, co te motopizdy robiły na nie swoim pasie?



Nagrywały hiper material na tiktoczka
Zgłoś
Avatar
35i 2021-06-10, 20:22 5
Bezsprzeczna wina dzieciaków, ale z drugiej strony, miękki chujek ze Skody jechał przy lewej krawędzi pasa i miał gdzie spierdalać.
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2021-06-10, 20:30 4
I dobrze pizdom na motorku niech zdychają! mam nadzieje że kierowca auta nie ucierpiał i jego rodzinka jak była w pojeździe, pierdolone motopizdy mają wyjebane na przepisy i znaki poziome ... mam nadzieje że zdechli lub sraja pod siebie za to że olali i mogli zabić niewinną ofiarę w aucie jadącą prawidłowo.

Kurwy niemyte motopizdy Polskie takie same wala na koniec wakacji do Ustrzyk Dolnych na piknik o maja WYJEBANE na wszystko o 20 lat na czołówki zapierdalają na zakrętach itp... nie raz ludzie spierdolili się ze skarpy by czołowo nie wyjebać a pizdy spierdalaja na motorkach... Kurwa ale się wkurwiłem przepraszam.
Zgłoś
Avatar
S................n 2021-06-10, 20:43 5
Asuritta napisał/a:

I dobrze pizdom na motorku niech zdychają! mam nadzieje że kierowca auta nie ucierpiał i jego rodzinka jak była w pojeździe, pierdolone motopizdy mają wyjebane na przepisy i znaki poziome ... mam nadzieje że zdechli lub sraja pod siebie za to że olali i mogli zabić niewinną ofiarę w aucie jadącą prawidłowo.
Kurwy niemyte motopizdy Polskie takie same wala na koniec wakacji do Ustrzyk Dolnych na piknik o maja WYJEBANE na wszystko o 20 lat na czołówki zapierdalają na zakrętach itp... nie raz ludzie spierdolili się ze skarpy by czołowo nie wyjebać a pizdy spierdalaja na motorkach... Kurwa ale się wkurwiłem przepraszam.



Ty tez polaczku kulturą nie grzeszysz.
Zgłoś
Avatar
Herhard 2021-06-10, 21:01 5
To jakiś samobój gimbazy był czy jaki chuj? Obejrzałem trzy razy i wygląda jakby celowo zajebali w samochód.
Zgłoś
Avatar
Rzekan 2021-06-10, 21:47 2
Lot pierwsza klasa, lepszy niż RyanAir
Zgłoś
Avatar
ad3k77 2021-06-10, 22:40 3
Cholera, po tytule spodziewałem się jakiegoś autobusu z całą klasą na pokładzie.
Zgłoś
Avatar
Tuco 2021-06-11, 0:19 4
Sądząc po tym co widzę, myślę że nawet się nie zorientowali, że giną.
Zgłoś
Avatar
Kaczor_Donald 2021-06-11, 0:22 1
Piękne wyjście z progu.
Daję mocne 9
Zgłoś
Avatar
Dupaapud 2021-06-11, 0:42 3
Klasyka, głupie sadolopizy piszą, że głupie motopizdy tu zawiniły. A prawda jest taka, że samochodopizda widział że ziomki napierają i nawet o milimetr nie zjechał. Na motopipie łatwo o błąd, ale kierowca, kurwa im bardziej na wschód, tym bardziej bedzie nauczał innych.

W polsce to samo, pierdolone kutasy muszą udowodnić że mają pierwszeństwo i życie poświęcą dla tego... debile.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie