18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
777 2016-02-23, 21:32
Zawsze można pójść do sklepu i kupić broń czarno prochową...
Zgłoś
Avatar
simoni 2016-02-23, 21:40
Albo kuszę gdzieś po za terytorium polski, cicha i zabójcza.
Zgłoś
Avatar
werewolfer 2016-02-23, 21:43 1
U nas, mimo wszystko bron powinna byc wydawana po badaniach psychiatrycznych. Za duzo schizofrenikow w spoleczenstwie.
Zgłoś
Avatar
koliberk 2016-02-23, 22:00
glos lektora...
Zgłoś
Avatar
craftyplayer 2016-02-23, 22:21
koliberk napisał/a:

glos lektora...



Andrzej Leszczyński
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2016-02-23, 23:23 2
A więc zacznijmy od tego, że jeżeli ktoś jest zdrowy na umyśle i nie ma przeciwwskazań do posiadania broni to ją w Polsce dostanie. To, że decyzja zależy od widzimisię komendanta policji to jest po prostu pierdolenie. Fakt jest taki, że zajmuję to sporo czasu, sporo załatwiania i sporej determinacji oraz przygotowany zapasik gotówki.
Broń czarno prochowa...temat wałkowany nie raz nie dwa, argument ludzi którzy broni w ręku nie mieli a pierdolą trzy po trzy bo w internecie trzeba zabłysnąć. Można traktować jako rozrywkę w niedzielne popołudnie ...ot pojechać na strzelnicę i trochę pokopcić z pukawy. Broń "normalna" a czarnoprochowa dwa inne światy.
W naszym pięknym kraju przy mentalności ludzi powszechny dostęp do broni to by był strzał w stopę. Kwestią czasu były by wypadki z bronią palną w roli głównej. Tutaj tylko i wyłącznie to zmiana ustawy o broni i amunicji wchodzi w grę ale nigdy powszechny dostęp. Jeżeli kogoś potencjalnie stać w chwili obecnej na zrobienie pozwolenia i zakup pierwszej sztuki broni, koszt około 8.000 to śmiało może raz w miesiącu udać się na strzelnicę i nastrzelać się do woli, co prawda hurtowo nabój do kałacha kosztuje około 60 groszy a na strzelnicy 3 zł ale coś za coś.
Zaraz pojawią się argumenty o obronie domu, obronie własnej o napadach przez uzbrojonych po zęby bandytów etc. to to już są konkretne argumenty aby tej broni takiemu agentowi od tych teorii nie dać bo skończy się to źle.
Ach jeszcze argument "bo bandyta bez problemu kupi broń i może jej użyć w stosunku do nas". No cóż...fakt, że bandyta broń dostanie bez problemu tylko pytanie - czy bandyta z bronią używa jej przeciwko zwykłym, przeciętnym szarym obywatelom którzy żadnej styczności ze światem przestępczym nie mają ?
Ale...pierdolcie sobie dalej o łatwym dostępie i jaki miało by to zbawienny wpływ na nasz piękny kraj i bezpieczeństwo na naszych ulicach. Za to nie karają a głupota nie boli
Zgłoś
Avatar
Steven 2016-02-23, 23:55
Toż to by był istny armagedon. Ja pierdole, co by się porobiło gdyby co piąty debil na wioskach lub blokowiskach miał broń.
Zgłoś
Avatar
D................7 2016-02-24, 5:19
Nawet nie oglądnąłem, kolejny identyczny filmik z identycznym pierdoleniem i identycznymi "argumentami"... Po raz kolejny na sadisticu . Jebłem tylko piwko PhantomMask, za to, że napisał to czego mi się już po raz kolejny pisac nie chce hehehe.

Z tym, że obecnie zrobienie papieru i pierwsze zakupy mieszczą się sporo poniżej 8000, w zasadzie z 5000 w ręce można już spokojnie zaczynać.
Zgłoś
Avatar
craftyplayer 2016-02-24, 12:12 1
Dexter37 napisał/a:

Nawet nie oglądnąłem, kolejny identyczny filmik z identycznym pierdoleniem i identycznymi "argumentami"... Po raz kolejny na sadisticu . Jebłem tylko piwko PhantomMask, za to, że napisał to czego mi się już po raz kolejny pisac nie chce hehehe.


Właśnie, jak nie oglądałeś to zamknij mordę
Zgłoś
Avatar
D................7 2016-02-24, 22:33
Ssij mi kule. Za dużo identycznych filmików już widziałem, żeby marnować czas na kolejny
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2016-02-24, 22:52 2
777 napisał/a:

Zawsze można pójść do sklepu i kupić broń czarno prochową...


Już widzę jaki z Ciebie wielki fan nabijania muszkietu kiedy ktoś Ci do domu wejdzie zamiast wyciągnięcia pistoletu, odbezpieczenia i posłania pana ciekawskiego na łono Abrahama...

werewolfer napisał/a:

U nas, mimo wszystko bron powinna byc wydawana po badaniach psychiatrycznych. Za duzo schizofrenikow w spoleczenstwie.


Masz jakiekolwiek dane, czy to tylko takie twoje gadanie od rzeczy bo jesteś przeciwny tej idei i chcesz mieć argument, bez względu na jego jakość...?

PhantomMask napisał/a:

W naszym pięknym kraju przy mentalności ludzi powszechny dostęp do broni to by był strzał w stopę.


Kolejny geniusz... Jakieś KONKRETNE dane masz?

PhantomMask napisał/a:

Ach jeszcze argument "bo bandyta bez problemu kupi broń i może jej użyć w stosunku do nas". No cóż...fakt, że bandyta broń dostanie bez problemu tylko pytanie - czy bandyta z bronią używa jej przeciwko zwykłym, przeciętnym szarym obywatelom którzy żadnej styczności ze światem przestępczym nie mają ?


"bo bandyta bez problemu kupi broń i może jej użyć w stosunku do nas" - argumentem to nie jest. to jest H-I-P-O-T-E-Z-Ą. To że natychmiast powstaje pytanie nie jest dla ciebie jasne że masz do czynienia z hipotezą a nie argumentem...?
Argumentem w tej kwestii jest statystyka policyjna przedstawiająca różne liczby związane ze zbrodniami z bronią palną.
Zgłoś
Avatar
D................7 2016-02-25, 9:09
Jajebe, znowu ten kurwa debil . Sesja sie skończyła, że znowu piszesz?
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2016-02-25, 9:59
Dexter37, chłopie. Ty się zdecyduj w tych swoich kłamstwach i trollowaniu na tym forum. Raz udajesz 37 letniego kretyna-doktoranta co wie wszystko w temacie membran i polimerów przy okazji tematu o kościele, prezerwatywach i HIV a raz kogoś kto ma dziwną awersję do innej osoby proszącej o realne dane statystyczne.

Patrz człowieku rzekomej nauki: i.imgur.com/0qAJd8s.jpg Jaki wczoraj ładny grzyb wyrósł komuś na kuwecie do blankowania spektrofotometru <3
Zgłoś
Avatar
D................7 2016-02-25, 10:56
Ja mam awersję do debili którzy mylą sadistica ze swoja uczelnią ty kretynie .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie