18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
MaciejLubicz 2019-04-15, 21:24 6
Varg Vikernes


Zgłoś
Avatar
~Angel 2019-04-15, 21:27 16


Płonie kawał historii i nie chodzi mi o KK ale o dzieła sztuki, architekturę - ogroma strata.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2019-04-15, 21:28 8
PonySona napisał/a:

Boże wybacz mu, bo nie wie co pisze...



lepiej niech Twój "buk" wybaczy swoim pedofilom w kościele
Zgłoś
Avatar
~Angel 2019-04-15, 21:34 17


Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-04-15, 21:36 8
b0r000 napisał/a:

Jak obstawiacie?
Debil przy pracy, podejrzany etnicznie, żółte kamizelki, antifa czy może komuś sie zamarzyła kasa z odszkodowania?
Ja stawiam na odszkodowanie.


Jeśli dodamy fakt że od pewnego czasu kościoły we Francji są plądrowane i podpalane przez antife i islamistów do faktu że KK jest jedną z głównych przeszkód lewicy w upodleniu człowieka to wychodzi że to poprostu kolejny etap wprowadzania komunizmu.

Żołte kamizelki to przedewszystkim klasa średnia która jedynie ściera się z policją więc ich bym w to nie mieszał.

Przykry widok. Symbole europejskiej kultury upadają. Widmo krąży po europie...
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-04-15, 21:40
mam pewne info jakis dindu z ciapkiem uzyli palnika do ciecia metalowych elementow w celu zajarania skreta jesli informacje sie potwierdza wladza zapowiedzialy egzekucje na tych zloczyncach sredniowiecznym zwyczajem czyli wlanie roztopionego olowiu w czarny otwor kazdego z nich dziekuje za uwage
Zgłoś
Avatar
saves 2019-04-15, 21:45
Może jakiś deweloper ma chętkę na miejsce?
Zgłoś
Avatar
kamspark26 2019-04-15, 21:46 6
Budrys2000 napisał/a:

może jakby płonął pobliski warzywniak, to by mi było smutno
a tak, to mam wyjebane, jak to mówi dzisiejsza młodzież



Po liczbie z Twojego Nicku widać wszystko...

Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-04-15, 21:59 1
no to jedziemy dalej...



gosc.pl/doc/3234948.Hagia-Sophia-znow-meczetem
Zgłoś
Avatar
Presty 2019-04-15, 22:03 26
pazuzu napisał/a:

I chuj niech płonie, cała ta katedra to symbol wyzysku , obłudy i pychy kościoła katolickiego



Notre Dame to jeden z symboli cywilizacji, która zbudowała ten świat.
To taki sam, ale europejski monument jak piramidy, Wenecja, Koloseum, Luwr, chiński mur, Czarny Kamień , Zakazane Miasto, Tadź Mahal i inne dowody człowieczeństwa, prostaku.
Wiem, że to inne niż disco polo, twój golf II czy jabcok za sklepem pity, ale wierz mi, są inni ludzie o innych wartościach.
Cały cywilizowany świat, niezależnie od religii teraz boleje.

Lem o Tobie pisał...



Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-04-15, 22:04 11
Absolutna tragedia. Bezcenny zabytek pisze to jako antyteista i antyklerykal.
Na marginesie należy dodać, że trochę mało wszechmogaca ta bozia skoro nie uratowała przed zniszczeniem jednej z najwspanialszych świątyń na świecie.
Zgłoś
Avatar
Catchcart 2019-04-15, 22:05
Któż opłakać godnie może
Zgłoś
Avatar
RzezniaZmasarnia 2019-04-15, 22:09 4
crossdressphyxia napisał/a:

Jakoś do kościoła nie chodzę, ani wierzący zbytnio nie jestem. Ale powiem szczerze,szkoda mi jak skurwysyn tego budynku. Nie dlatego, bo symbolizuje wiarę katolicką, ale, że architektonicznie jest wspaniały. Gotyckie budynki zawsze budziły we mnie respekt swoimi zdobieniami i pewną surowością. Tu chodzi o to, że budowali ją 180 lat i nagle w przeciągu godzin zamienia się w gruz. Wyjebane mam na ten zniszczony już kraj, ale jednak tego symbolu jest mi żal.
Ale sadolowi obrońcy białej rasy pokazują swoją zajebistą postawę w tym momencie. Jebać imigrantów, Erłope nam niszczom, alaha nam chcom wcisnonć! Płonie jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków Europy, taka kolebka chrześcijaństwa, to szydzą. Obory i stodoły na tych waszych wsiach mają dla was większą wartość, ciemniaki.



Zalogowałem się, by dać Tobie piwo.
Cóż więcej napisać..
Sprawka kogoś, jakiego wyznania ?
Czas MOŻE pokaże..
Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2019-04-15, 22:11 1
Jakiś korespondent TVP Polonia w rozmowie telefonicznej w TVP INFO powiedział że nie wierzy w przypadek i że słyszał jak mówiono, że chodziły wcześniej słuchy że coś ma się stać z katedrą, ale redaktor nie pociągnął tego tematu...

Skłaniam się ku jego poglądowi, że ciężko wierzyć tu w przypadek, i z całym "szacunkiem" do antify raczej ich bym o to nie podejrzewał...
Zgłoś
Avatar
pankruk 2019-04-15, 22:11
Stawiam na prowokację służb celem skompromitowania tzw. żółtych kamizelek. Z drugiej strony to dziwne bo same żółte kamizelki to też efekt sprytnej gry służb specjalnych, wygląda na to, że we Francji jakieś dwie duże frakcje walczą między sobą o wpływy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie