18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
Avatar
decybelix 2014-10-18, 0:51 40
Pamiętaj, z prostatą nie ma żartów. Profilaktyczna poradnia proktologiczna zaprasza na okresowe badania już w najbliższy chuj Ci w dupe
Zgłoś
Avatar
midnightc 2014-10-18, 1:17 16
E.T.'emu odjebało po pierwszej wizycie?
Zgłoś
Avatar
Jak_chcesz_to_chodz 2014-10-18, 1:58 67
Dziwne zakończenie, czyżby obcy był pedałem?
Zgłoś
Avatar
Insaner 2014-10-18, 2:03 9
Nie oglądałem tego filmu, ale z tego co widzę to jakaś produkcja klasy n-tej dla hamburgerów. Oceny ma poniżej średniej.
Zgłoś
Avatar
cuurniprime 2014-10-18, 2:04 5
Ludzkość wierzy w zaawansowaną technologicznie rasę obcych będąca bardziej inteligentną od gatunku homo sapiens. I przedstawiamy to krwawym badaniem odbytu... Brak słów kurwa...
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2014-10-18, 2:18 27
Jeżeli ''obcy'' byliby na tyle zaawansowani, że przylecieliby na ziemie, to jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że zachowywaliby się w jakikolwiek sposób podobny do nas. Musiałaby to być cywilizacja na zupełnie innym poziomie, więc kontakt, tortury, badania itd. nie wchodziłyby w grę. Tak jak to mówi Michio Kaku w co drugim wywiadzie, jak na twojej drodze staje mrowisko to albo je rozdeptujesz albo omijasz, a nie schylasz się i mówisz, że przynosisz mrówkom naukę i technologie, albo zaczynasz wyłapywać mrówki i je pojedynczo torturujesz. Więc jeżeli cokolwiek do nas przyleci to nas zignoruje albo eksterminuje w całości.

...poza tym zgapione z south parka
ukryta treść
Zgłoś
Avatar
Asuritt 2014-10-18, 2:30 2
I po co by Obcy mieli grzebać w naszych odbytach ? O_o ? prędzej by nas rozcinali rozczłonkowali niż wiertelem z dupy robić sieczkę ... Takie coś w filmach tylko i wyłącznie musiał wymyślić idiota co uwielbia mieć coś w odbycie że mu to przyszło do głowy ... >.<"

PS: to tak samo jak ktoś maluje penisy na kartce czy zeszycie ... Głodnemu chleb na myśli ...
Zgłoś
Avatar
DarkLord 2014-10-18, 3:20 14
Tak mi się skojarzyło ;3
Zgłoś
Avatar
JohnSmith 2014-10-18, 10:58
DarkLord co to za gierka?
Zgłoś
Avatar
t................m 2014-10-18, 11:36 2
W każdym filmie to samo. Zaawansowana cywilizacja odwiedza ziemię i żeby badać nasz gatunek, inteligencję itp. porywa do testów... Amerykanów... To by poddawało w wątpliwość zaawansowanie i inteligencję przybyszów.

Aż przypomina mi się scena z Robot Chicken, gdzie rednecki lądują pickupem na obcej planecie, porywają kosmitę na Ziemię i w lesie na pniaku szykują się do penetracji...
Zgłoś