18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Pozbycie się pieska
phrontch • 2018-07-03, 6:58
da Silvie piesek się znudził, więc wyrzucił go, jak starą zabawkę. Uwaga: pieska nie zje ani krokodyl, ani wąż (przynajmniej na poniższym filmiku) Od 0:16

Zgłoś
Avatar
janlew 2018-07-03, 7:09 2
No I? Przecież go w wulkan nie cisnął. Nie chciał to wypuścił. Jakby to była koza to lepiej?
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-07-03, 7:59 40
@up Nie chciał to mógł w ogóle nie brać psa do siebie. Śmieć zwykły i tyle
Zgłoś
Avatar
dlwar 2018-07-03, 10:09 3
Dobrze zrobiłbym to samo jakby pasożyt mnie denerwował.
Zgłoś
Avatar
Oponka 2018-07-03, 17:18 18
@up szkoda, że cie matka tak nie wyjebała, jak ją wkurwiałeś
Zgłoś
Avatar
banerr 2018-07-03, 19:12 12
W Polsce jest tak samo. Już ze dwa razy słyszałem wieczorem hamujący samochód i cudownie w ogrodzie pojawiał się pies lub kot. Dlatego każdy zwierzak domowy powinien mieć chip. Jeśli się wałęsa i hycel go złapie to dzwoni do właściciela i kasuje go 500+. Niezarejstrowane psy 1 miesiąc w schronisku i czapa. Gdy pies zdycha jedziesz do hycla i go wyrejstrowujesz. Skończyłoby się znęcanie, przywiązywanie do drzew czy porzucanie. Poza tym każdy pies byłby szczepiony i wiadomo by było kto ma za niego zapłacić podatek. Łatwiejsze też byłoby dochodzenie roszczeń w razie uszkodzenia samochodu lub pogryzienia. Ale pewnie zaraz pseudo miłośnicy psów napiszą że jestem faszystą i to że mój pies nie sypia ze mną w łóżku jest znęcaniem się. Amen.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-07-04, 9:32 3
banerr napisał/a:

Dlatego każdy zwierzak domowy powinien mieć chip. Jeśli się wałęsa i hycel go złapie to dzwoni do właściciela i kasuje go 500+. Niezarejstrowane psy 1 miesiąc w schronisku i czapa.

Gdy pies zdycha jedziesz do hycla i go wyrejstrowujesz.

Poza tym każdy pies byłby szczepiony i wiadomo by było kto ma za niego zapłacić podatek.


1) kazdy RASOWY pies ma chipa z automatu (kiedyś tatuaż). Niestety psy z pseudohodowli albo "od znajomego" nie. Ludzie powinni chipowac we wlasnym zakresie.
2) na chuj do hycla wyrejestrować? Po pierwsze chip rejestruje sie u weta a po drugie jak zdechnie to zdechnie woec raczej nie bedzie chodził aby go hycel łapał
3) kazdy pies ma obowiązek byc zaszczepiony na wściekliźnę i mieć powtarzane co roku z wpisem do książeczki zdrowia.

Widać że nigdy psa nie miałeś.
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-07-04, 10:31 3
Załóżmy że jest jakiś przegrany gość, bez rodziny czy baby chociaż, w desperacji kupuje konia/kucyka. Trzyma go w mieszkaniu m3, śpi z nim w łóżku, liżą się po mordach a jedyny efekt to nasrane pod blokiem. No dla mnie to debil jakiś skończony.
Tyle że dziś nie tylko zastąpiony samochodami koń stracił dotychczasową funkcję. Pies który nie pilnuje obejścia/podwórka, też ją stracił. Więc dla mnie trzymający psa w bloku, jest takim samym debilem jak ten trzymający tam konia.
Nie rozumiem jak można być takim psofillem-zoofilem, żeby do konia, kury, świni czy owcy podchodzić normalnie, a do psa jakby to był kurwa członek rodziny.
Zgłoś
Avatar
P................r 2018-07-04, 15:26 2
Tylko mentalne pizdy z krótkim chujkiem krzywdzą zwierzątka.
Zgłoś
Avatar
banerr 2018-07-04, 18:00
@Erutlev
Po pierwsze najwięcej jest kundli i one też powinny być przypisane do właściciela.
Po drugie wyrejstrowanie po to by jeden lub drugi chuj nie miał okazji zakatować zwierzaka.
Po trzecie wiem, że jest obowiązek szczepień ale spora grupa miłośników ma to w dupie.
Po czwarte mam psa i wiem jaki to jest obowiązek.
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-07-04, 18:15 1
Ciebie 'janlew' to musiała tak samo matka na ulicę wyrzucić, że taki głupi jesteś.
Zgłoś
Avatar
Generall14 2018-07-04, 22:22
Nie zesrajcie się z tymi swoimi kundlami. Jak ktoś da rozjechaną świnię albo ruchaną w dupsko kozę to wszyscy się cieszą, ale jak coś z psem to zaraz święte oburzenie.
Zgłoś
Avatar
Magnic 2018-07-04, 23:33 2
Generall14 napisał/a:

Nie zesrajcie się z tymi swoimi kundlami. Jak ktoś da rozjechaną świnię albo ruchaną w dupsko kozę to wszyscy się cieszą, ale jak coś z psem to zaraz święte oburzenie.



Bo pies krowi cycu był dla człowieka przyjacielem, a nie kawałkiem mięsa na talerzu. Ale co taki wieśniak jak ty może coś o tym wiedzieć.
Zgłoś
Avatar
rai87 2018-07-04, 23:49 11
dlwar napisał/a:

Dobrze zrobiłbym to samo jakby pasożyt mnie denerwował.



Ty nie dość, że jebnęty:

To do tego pedał:


"Oddal się czym prędzej w bliżej nieokreślonym kierunku"
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-07-05, 7:45 1
Cytat:

Po drugie wyrejstrowanie po to by jeden lub drugi chuj nie miał okazji zakatować zwierzaka.


No to kurwa nie wiem o co ci chodzi już.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie