18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
Pozbycie sie zwlok
MissMarble • 2016-03-18, 0:00
Sadolowicze, jeżeli mielibyście pozbyć się zwłok w jaki sposób byście to zrobili? Ja osobiście rozpuściłabym je w kwasie, albo spalila. Od razu dodam ze nikogo nie zabilam pytam z ciekawości
Zgłoś
Avatar
saikomiki 2016-03-18, 0:04 1
W kwasie słabo, za długo się rozpuszcza i ciężko taką ilość kwasu skołować w dobrym stężeniu.
Spalenie też słabo, bo żeby kości spalić trzeba sporej temperatury, zwykłe ognisko nie wystarczy.

Zdaje się, że lepsza metoda to kilka kg sody kaustycznej (dostępna w sklepach z chemią) + dół w ziemi i woda.
Zgłoś
Avatar
B................O 2016-03-18, 8:53
Zjadłbym mięsko, a kości dla psów
Zgłoś
Avatar
avic 2016-03-18, 9:23
Głęboki dół, wrzucić zwłoki, zasypać dobrze wapnem, potem znowu ziemia, na to truchło psa i zakopać. Choć zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wrzucenie przywiązanych obciążeniem zwłok do wody.
Zgłoś
Avatar
badylax94 2016-03-18, 14:40
Mieszkam na mazurach w krainie wielkich jezior. Tak więc ten, na nurka.
Zgłoś
Avatar
Duch 2016-04-04, 23:54 8
Z tego miejsca chciałem pozdrowić serdecznie Panów z wydziałów operacyjnych przeglądających nasze forum
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2016-04-05, 7:50
Pewnie upierdolil zwloki w 3/4 czesci i wywozil jedna po drugiej autem gdzies daleko od domu i porzucal je w jeziorach na dnie z obciazeniem. (cegla lub piasek w worku)
Zgłoś
Avatar
_Azazel 2016-04-05, 13:19
Spalenie chujowe bo śmierdzi, lepiej w wodzie zatopić, ale dobrze obciążenia trzeba zamocować żeby nie wypłynęły.
Zgłoś
Avatar
C................l 2016-04-05, 13:38


Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
G................D 2016-04-06, 15:58 1
Ja otworzyłbym budkę z kebabem i dorzucał po trochu do każdego
Zgłoś