18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Poziom polskiej piłki
Quintessential • 2013-06-14, 19:44
Fragment treningu ekstraklasowej Lechii Gdańsk, podczas którego zawodnicy musieli trafić do bramki (7,32 m x 2,44 m). Za te umiejętności kasują co miesiąc grube tysiące...
Zgłoś
Avatar
nok69 2013-06-15, 15:07
i oni mają grać mecz towarzyski z Barceloną..
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2013-06-15, 15:11
Z tego co pamiętam z treningów, zadanie często polegało na trafieniu piłką w słupek lub poprzeczkę, czasem w linię bramkową (trudny do obrony strzał). Skąd wiadomo czego trener wymagał, może każdy miał inny cel wyznaczony? Wszyscy trafiliby bez problemu w bramkę z połowy boiska, a zarabiają sporo więcej od Was, bo są dużo lepsi w swoim fachu niż Wy - tak ciężko się z tym pogodzić?
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2013-06-15, 15:22
szkoda patrzeć, niby nigdy nie hejtowałem polskiej ligi, ale sam nie grając w piłkę od ponad 2 lat, mając krótki epizod z poważniejszym graniem, tydzień temu na boisko wyszedłem i takiej lipy jak np. takie rasiaki nie odstawiałem. Co prawda wiadomo, nie było presji itd. ale to jaki hajs te piłkarzyny zgarniają, to aż się słabo robi
Zgłoś
Avatar
misio102 2013-06-15, 18:55
Przecież to jest trening, kto z takiej odległości trafi w słupek albo poprzeczkę... Ćwiczenia stosowane w wielu krajach, inteligenci xD
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2013-06-16, 0:09
lebiegi jebane...jednak w 1:50 strzał życia typ oddał.
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2013-06-16, 1:06
@up
Przecież powyżej zostało już wytłumaczone, że to próby strzału w słupek lub poprzeczkę, ale kontynuujesz bezmyślne obrażanie piłkarzy mojego ulubionego klubu. Chcesz się czepiać, porozmawiajmy o ostatnim meczu. Przynajmniej kibice nie zawiedli.
Dla odmiany (?) przykładowy trening Chelsea sprzed kilku lat wrzucony przez jakiegoś Arsona gdzie indziej do porównania:

No i małe muzyczne pożegnanie na koniec, rytm i słowa cała Polska zna:
"Legia, Legia, k(..)" aaa, może starczy, bo jeszcze ktoś powie, że uczucia religijne pana powyżej obrażam.
Zgłoś