18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
psotny_fiutek 2023-12-22, 7:08 43
Znów jakiś zjeb-psychopata, dla lajków i wyświetleń, podstawił nieporadne zwierzątko na śmierć. Tak jak wczoraj filmik z królikiem z połamanymi girami i mangustami.
Tak żem to ocenił.
Zgłoś
Avatar
onucek 2023-12-22, 9:01 10
psotny_fiutek napisał/a:

Znów jakiś zjeb-psychopata, dla lajków i wyświetleń, podstawił nieporadne zwierzątko na śmierć. Tak jak wczoraj filmik z królikiem z połamanymi girami i mangustami.
Tak żem to ocenił.



Jebać takich skurwysynów - do pieca. Zwierząt nie lubię. Natomiast zwyrodnialców jeszcze bardziej!
Zgłoś
Avatar
Wojownik12 2023-12-22, 9:16
niezły bełkot zadufanego w sobie narcyza

onucek napisał/a:

Jebać takich skurwysynów - do pieca. Zwierząt nie lubię. Natomiast zwyrodnialców jeszcze bardziej!

Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2023-12-22, 9:29 2
Czego węża nikt nie obwini? To on zaatakował bedniusią malusią bezbronniusią małpeczkę kurwa ale nie kurwa bo wężuś też nie winny biedniusi głodniusi kurwa tylko małpeczke chciał zapierdlić i zeżreć skurwysyn ale zdebilniałe eko cwele będą szukać problemu w producentach kamer kurwa bo to nagrali i nikt nie zauważy że natura taka poprostu jest no kurwa ludzie..
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2023-12-22, 9:34
Mnie to wygląda, że wąż sprzedał walkę, dla kilku dolców ( a może "myszów").
Zgłoś
Avatar
zarazki1 2023-12-22, 9:43 4
mateuszsick napisał/a:

Czego węża nikt nie obwini? To on zaatakował bedniusią malusią bezbronniusią małpeczkę k***a ale nie k***a bo wężuś też nie winny biedniusi głodniusi k***a tylko małpeczke chciał zapierdlić i zeżreć sk***ysyn ale zdebilniałe eko cwe*e będą szukać problemu w producentach kamer k***a bo to nagrali i nikt nie zauważy że natura taka poprostu jest no k***a ludzie..



Dzwońcie po kartkę, gościu ma udar.
Zgłoś
Avatar
Kutazz 2023-12-22, 10:13
Jak dorośnie to weźmie swoich braci i poskaczą wężowi po głowie
Zgłoś
Avatar
iggiamakim 2023-12-22, 11:04 3
Pojebany materiał!! Co to kurwa tutaj robi??? "Z kamerą wśród zwierząt" ??? Gucwińscy zza grobu nadają???
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-12-22, 13:05 5
mateuszsick napisał/a:

Czego węża nikt nie obwini? To on zaatakował bedniusią malusią bezbronniusią małpeczkę kurwa ale nie kurwa bo wężuś też nie winny biedniusi głodniusi kurwa tylko małpeczke chciał zapierdlić i zeżreć skurwysyn ale zdebilniałe eko cwele będą szukać problemu w producentach kamer kurwa bo to nagrali i nikt nie zauważy że natura taka poprostu jest no kurwa ludzie..



To trochę jak z aferą taśmową. Nikt się nie przypiedolił do nagranych polityków tylko od razu szukali gnoja, który ich nagrał
Zgłoś
Avatar
BundyR 2023-12-22, 14:21
Jeden murzyn uszedł z życiem
Zgłoś
Avatar
H................y 2023-12-22, 15:27 3
psotny_fiutek, Najlepsze jest to, że takie filmiki tworzą głównie żółtki, ciapaki i czarni. Z tego całego, jakże zacnego grona, głównie Hindusi i mieszkańcy Azji Południowo-wschodniej. Wiem, bo z rok temu się sprawą zainteresowałem i zweryfikowałem pochodzenie kilku brudasów gnębiących zwierzęta dla lajków i hajsu z "jutjuba".
Do dzisiaj mnie kurwica strzela, gdy widzę na Twitterze jakiś "słitaśny" filmik z "uroczym" zwierzaczkiem i pocieszną muzyczką, gdy się w kadrze pojawi kolorowa łapa nagrywającego lub też zweryfikuję miejsce nagrywania filmu na "azjatyckie".

Pisałem już nie raz i powtórzę po raz kolejny, Ludzie są sobie równy, rasy takoż, ale człowiek jest też nośnikiem cywilizacji, którą przesiąkł i która go ukształtowała w procesie socjalizacji. A cywilizacje już sobie nie są równe. U
nas przykładowo kobiety mają prawa wyborcze, nie chodzą w czarnym prześcieradle, nie sypia się z dziećmi, nie obcina wagin dziewczynkom i pomaga komuś, kto akurat zasłabł na ulicy. W innych cywilizacjach (a każda inna od zachodniej jest od niej gorsza) bywa z tym różnie.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-12-22, 16:28 3
HardyTwardy napisał/a:

, Najlepsze jest to, że takie filmiki tworzą głównie żółtki, ciapaki i czarni. Z tego całego, jakże zacnego grona, głównie Hindusi i mieszkańcy Azji Południowo-wschodniej. Wiem, bo z rok temu się sprawą zainteresowałem i zweryfikowałem pochodzenie kilku brudasów gnębiących zwierzęta dla lajków i hajsu z "jutjuba".
Do dzisiaj mnie kurwica strzela, gdy widzę na Twitterze jakiś "słitaśny" filmik z "uroczym" zwierzaczkiem i pocieszną muzyczką, gdy się w kadrze pojawi kolorowa łapa nagrywającego lub też zweryfikuję miejsce nagrywania filmu na "azjatyckie".
Pisałem już nie raz i powtórzę po raz kolejny, Ludzie są sobie równy, rasy takoż, ale człowiek jest też nośnikiem cywilizacji, którą przesiąkł i która go ukształtowała w procesie socjalizacji. A cywilizacje już sobie nie są równe. U
nas przykładowo kobiety mają prawa wyborcze, nie chodzą w czarnym prześcieradle, nie sypia się z dziećmi, nie obcina wagin dziewczynkom i pomaga komuś, kto akurat zasłabł na ulicy. W innych cywilizacjach (a każda inna od zachodniej jest od niej gorsza) bywa z tym różnie.



Te spierdoliny z 3 świata robią akcje z "ratowaniem żółwi" którym przyklejają do skorup jakieś śmieci, a potem przed kamerą "znajdują i pomagają" takiemu żółwiowi.
Chuj z tym, że słodkowodne żółwie znajdują w morzu. Są debile co im jeszcze donejty wysyłają.
Akcji z karmieniem nie ma co przeżywać bo w naturze niestety tak to działa. Człowiek też często może skończyć jako posiłek dla zwierząt, ale o takich rzeczach humaniści-europejczycy to nawet nie myślą
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2023-12-23, 9:03
Najman by już dawno klepał w matę.
Zgłoś