18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:24
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:17
Pozytywna strona Woodstocku
Zarammoth • 2013-08-06, 19:03
Jako że ostatnio są popularne tematy związane w Woodstockiem i wiele osób fanatycznie "hejtuje" ten festiwal siedząc całe wakacje przy komputerze i szukając w internecie najgorszych, zdecydowanie negatywnych filmików i zdjęć, pisząc rozległe komentarze jednocześnie nie wspominając o innych festiwalach czy zwykłych potańcówkach, na których mamy do czynienia z większą ilością alkoholu i ruchania się po kątach, takoż ja postanowiłem przedstawić to czego ja doświadczam w 90% przypadkach na Woodzie: radość z życia, wolność, kreatywność ludzi, ciekawe warsztaty, znani goście i przy okazji piękne kobitki:


Kobitka:

Sposób na upał (w tle clerics rzucają buffy):

Budowa największego woodstockowicza ze skrzynek po piwie:


Reszta w komentarzach:
Zgłoś
Avatar
wajnona 2013-08-07, 10:36 4
Połowa Sadola chyba nigdy nawet na zwykłym biwaku kurwa nie było, że tak jedziecie że "brudasy". Na tym zdjęciu nikt nie był wytaplany w żadnym błocie, więc chyba czepiacie się tego, że na kilkudniowym festiwalu nie da się umyć i tu się w chuj mylicie, jak ktoś chce to się umyje nawet butelką wody. Ja tam nie jeżdżę, bo nie lubię tylu ludzi w jednym miejscu, ale kuźwa... Jak jadę w góry na biwak to warunki są podobne - namiot, śpiwór i ognicho. Z tego co widzę połowa użytkowników chyba by umarła na takim biwaku, bo dupska się przyzwyczaiły do czystej pościeli i kolacji podanej pod nos... Albo po prostu plujecie jadem, bo siedzicie w domach i nic nie robicie, nie widzę innego powodu dla którego mielibyście się aż Woodstocka czepiać. Bo alkohol? A jak wyglądają kluby? Pełno spoconych nachlanych ludzi próbujących tańczyć. Bo ćpuny? To rusz dupsko w inną część obozu i spotkaj się z normalnymi ludźmi, bo szumowiny są wszędzie. Po Woodstocku przynajmniej nie cierpi żadne miasto, pedały z Openeru dewastowali Gdynię i również sikali pod siebie czy ludziom pod oknami, ale co z tego? Dużo osób bawiło się kulturalnie, tępe dzidy i odpadki ludzkie są wszędzie, równie dobrze moglibyśmy przestać wychodzić na ulicę, bo tam na ławce po drodze leży żul, a fe.
Zgłoś
Avatar
klaudia439 2013-08-07, 11:41 1
chlop napisał/a:

Kurwa komercja ocieka jak kurwa kiełbasa z grilla z a 8 zeta jak tak można dać s ie sprzedać i kurwa konsumpcja na całego do piekła kurwa ..

Brawa za umiejętność wypowiadania się, polecam skończyć trochę więcej niż tylko gimnazjum
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-08-07, 12:35 1
Dziwne... "lewackie ścierwa", "prawicowi naziści" a i tak wszyscy pod jedną wielką biało - czerwoną flagą. Niektórzy z was powinni zażywać kąpiele w maści na ból dupy bo nie macie się już do czego odwalić. Jeśli macie jeszcze drzwi w domu to proponuje wyjść. Tam jest świat i życie.
Zgłoś
Avatar
Misia94 2013-08-07, 13:03 2
zróbmy na następny rok wioskę Sadoli
Zgłoś
Avatar
demz 2013-08-07, 14:37
Jestem pedantem i chyba bym tam umarł. Pozytywny temat.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2013-08-07, 15:20
Zarammoth,

Jednak się temat przyjął więc czekamy na resztę zdjęć
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2013-08-07, 15:25
Kuuuuuuurwa, zawiodłem się żadna cycków nie pokazała.
Zgłoś
Avatar
Buruniu 2013-08-07, 17:29 2
okej



woodstock
Zgłoś
Avatar
milfister 2013-08-07, 17:33
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-08-07, 17:40 2
Jak ktoś chce pooglądać cycki z Woodstocku, to RockMetalShop przygotował akcję "koszulka za cycki".
Wkrótce będą wrzucane zdjęcia:
facebook.com/pages/RockMetalShop/126287347400633
Na razie tylko jedno i to "niepełne":


Zgłoś
Avatar
methos23 2013-08-07, 17:44
Woodstock się skończył bardzo, bardzo dawno temu. A jak widzę tego wieśniaka owsiaka to mnie krew zalewa. Złodziej pierdolony i tyle.
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2013-08-07, 21:59
Co to kurwa ma być. Jak ładne panie mogą bawić się w zabawy lewackim gównem.
Zgłoś
Avatar
SzwagierPL 2013-08-08, 0:00 2
methos23 napisał/a:

Woodstock się skończył bardzo, bardzo dawno temu. A jak widzę tego wieśniaka owsiaka to mnie krew zalewa. Złodziej pierdolony i tyle.



Odnośnie Owsiaka - Upadłeś na głowę, czy po prostu jesteś głupi z natury. Gość jako jedyny w tym kraju podjął się organizacji publicznej zbiórki kasy dla dla służby zdrowia, która leży i zipie, a ty go kurwa od złodziei wyzywasz ? To poczekaj chuju jak Ci życie będą ratować (albo twojemu dziecku), a na respiratorze będzie serce WOŚPu, wtedy pogadamy gimbusie. Co, babcia na Lux Veritatis przelewy puszcza ?
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-08-08, 0:09 1
rafalaudi1 napisał/a:

Co to kurwa ma być. Jak ładne panie mogą bawić się w zabawy lewackim gównem.


Kolejny, którego świat dzieli się na prawaków i lewaków, bo teraz takie modne. Nie pomyślałeś, że większość ma wyjebane na politykę, a przynajmniej na czas trwania festiwali, zabaw czy uprawiania hobby? Czy ty chodzisz jak nakręcony i pierdolisz z pamięci plan polityczny partii, którą popierasz? Niech dotrze do twojego zakutego łba, że podczas ostatnich wyborów nie głosowało 52% Polaków, a ci którzy głosowali to pewnie większość ma zmienne poglądy, które wybiera na miesiąc przed wyborami. Zwłaszcza młodzież, która bierze udział w Woodstocku nie zaprząta sobie głowy światem polityki. Lecz się.
Zgłoś