18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Pozytywna strona Woodstocku
Zarammoth • 2013-08-06, 19:03
Jako że ostatnio są popularne tematy związane w Woodstockiem i wiele osób fanatycznie "hejtuje" ten festiwal siedząc całe wakacje przy komputerze i szukając w internecie najgorszych, zdecydowanie negatywnych filmików i zdjęć, pisząc rozległe komentarze jednocześnie nie wspominając o innych festiwalach czy zwykłych potańcówkach, na których mamy do czynienia z większą ilością alkoholu i ruchania się po kątach, takoż ja postanowiłem przedstawić to czego ja doświadczam w 90% przypadkach na Woodzie: radość z życia, wolność, kreatywność ludzi, ciekawe warsztaty, znani goście i przy okazji piękne kobitki:


Kobitka:

Sposób na upał (w tle clerics rzucają buffy):

Budowa największego woodstockowicza ze skrzynek po piwie:


Reszta w komentarzach:
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-08-07, 0:14 2
@dnr: Tyle, że na Woodstocku potrafiłem pogadać na temat polityki i większość zgadzała się z poglądami skierowanymi na prawo. Po drugie jak pamiętam JKM nie jest lewakiem, a za legalizacją jest. Większość z tym pseudo-anty-lewaków lubi się schlać/naćpać i nie raz rzygała pod siebie. Mnie również boli, że pojawia się sporo polityki na Woodzie (lub strony nie są wyrównane przedstawicielami) - jak zauważę, że zaczyna się przegięcie to tam nie będę jeździł. I jak już kiedyś mówiłem: w błocie tarza się odsetek, ja nigdy tego nie robiłem. Poza tym ludzie po tym się myją, bo są prysznice. Nie wiem jak na innych wielodniowych festiwalach jest, ale myślę, że nie jest tam zachowana pedantyczna higiena, zwłaszcza jak festiwal trwa kilka dni, jest upał, ludzie są pijani, ledwo się doczołgają do namiotów. Byłeś kiedyś na dłużej pod namiotami, np. na rybach lub w formie survivalu? Myłeś się dzień w dzień? Nie przesadzajcie ludzie, to wypaczony obraz, a podobno nie dajecie się manipulacji.
Zgłoś
Avatar
dnr 2013-08-07, 0:30
@ Zarammoth,

Ja naprawdę nie hejtuję woodstocku, podchodzę do tego z humorem, brudstock to taka przenośnia dla mnie, nie byłem tam i nie wiem ile osób się myje a ile nie. I ja też jestem za legalizacją, ale palikot używa tego jako wabika na ćpiarzy, a JKM wszystko chce zalegalizować z powodów ideologicznych. Jednak więcej ludzi głosuje na palikota, i z tego co się orientuje takie hipiski też. Pewnie masz rację, że obraz jest wypaczony, ale to sadistic, poza tym jak wrzucasz sam zdjęcia z typami na aucie z napisem boga nie ma, jakiś dredziarzy itp, to się nie dziw, że tu hejt na "lewactwo" idzie
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-08-07, 0:47 2
@up: Nie wiem czy tak wiele tam jest osób ćpających trawę, chyba jak wszędzie indziej, bo niestety taka już moda nastała. Wiadomo, jak trafi się koncert reagge to przyciąga takich "zielarzy", ale są na innych festiwalach czy to techno czy sticte w klimatach rasta. Chodzi mi o tą szczególną nagonkę na ten konkretny festiwal - bo jest popularny, głównie wstawiane są zdjęcia brudasów z błota, a nie rodzin z dziećmi jak na pikniku, ludzi uśmiechniętych i w pełni trzeźwych bawiących się na warsztatach (są strefy "procentów" - gdzie indziej są takie?), fanów muzyki z całego świata. Da się tam żyć higienicznie i bez używek, nikt nie pierdoli o polityce i lewicowych poglądach. A ci "hipisi" tyle się interesują polityką co dziecko - zagłosują i na Palikota i na Korwina dla trawy.
To jest wypaczony obraz jak marszów z 11 listopada, wybiera się najgorszy element i rozpoczyna się wojny w internecie, a kasa z reklam leci.

PS: Ja też jestem niewierzący i dla mnie równie Boga i Allacha nie ma. Nie wiem czy to dla niektórych od razu jest równoznaczne z lewactwem, szczególnie czy to jest ważne w sprawach ekonomii, ale spierać się nie będę. Powiem tylko tyle, że od kilku lat działa tam Przystanek Jezus i nikt nikogo nie wygania, wręcz przeciwnie wiele osób rozmawia z księżmi/zakonnicami (co widać na zdjęciach, ale każdy stara się omijać ten temat jak widzę) więc równie dobrze ktoś może napisać "Boga nie ma" i jest sprawiedliwie. Moim zdaniem wolność jest przeciwieństwem lewactwa, a tu widzę, że wiele osób, by chciało ludzi do więzienia wsadzać za udział w Woodstocku, albo gorzej...
Zgłoś
Avatar
dnr 2013-08-07, 0:52 1
Tak to jest, że media pokazują tylko interesujące, budzące emocje fotki. I trochę trudno im się dziwić, wszyscy mają wyjebane na spokojną rodzinę, ale będą się bulwersować i hejtować na 'brudasów' z wooda czy 'nazioli' z 11 listopada.

PS no ja też nie wierzę, ale nie chodziłbym z transparentem boga nie ma. Religię wyśmiać zawsze spoko dla mnie, ale takie hasła raczej utożsamiam z postępowcami lewicowymi.
Zgłoś
Avatar
Dr0mg 2013-08-07, 0:59
co tam robi Roman Polko ?! przecież to jeden z najlepszych żołnierzy w Polsce a hipisi raczej nie przepadają za wojowaniem
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-08-07, 1:11
niektóre całkiem całkiem
Zgłoś
Avatar
wernetto 2013-08-07, 1:19 1
SadystycznyRoman napisał/a:

Jebać lewackie ścierwa.



proponuję wyjść z domu i troszkę ochłonąć.

Angel napisał/a:



kto ci takie pierdoły naopowiadał?



No było tak, ponoć to ktoś z administracji. Nie byłem, bo nie mam czasu na takie festiwale, ale znajomi to potwierdzili.
Zgłoś
Avatar
Seboolek 2013-08-07, 1:20
Najpierw bym zerżnął a potem zwyzywał a co...
Zgłoś
Avatar
SzwagierPL 2013-08-07, 1:23 3
SadystycznyRoman napisał/a:

Jebać lewackie ścierwa.



Podwójnie Cię jebać za politykę na sadolu. Powinny lecieć bany za takie wrzutki (od lewa do prawa), albo otworzyć ekstra dział dla takich kretynów i niech tam się gimbusy powystrzelają sami.
Zgłoś
Avatar
damianek222 2013-08-07, 1:50
Co nie zmienia faktu, ze Woodstock jest organizowany dla dzieci z bidula... Dużo osób nie ma, co ze sobą zrobić więc własnie tak spędzają czas. Patologia i już!
Zgłoś
Avatar
~Angel 2013-08-07, 8:25
wernetto napisał/a:

No było tak, ponoć to ktoś z administracji. Nie byłem, bo nie mam czasu na takie festiwale, ale znajomi to potwierdzili.



Nie był to na 100% admin ani nikt inny obsługi forum. Pewnie kolejny głąb co sobie mordę sadolem wyciera.

SzwagierPL,

proszę sadistic.pl/polityka-i-religia-vf60.htm
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-08-07, 9:07 1
Patrzcie państwo, Marsz Niepodległości jest ostro krytykowany przez lewą stronę, ale Woodstock już jest przez nią broniony. Ja powiem tak, każdy ma swoje poczucie klimatu i chuj innym do tego co ktoś robi. Woodstock i większa część tamtejszej społeczności na pewno nie budzą mojej sympatii (a coś o tym wiem bo mieszkam blisko Kostrzyna), ale staram się nie krytykować na siłę tego co robią. Tak samo niech lewacy odpierdolą się od Marszu Niepodległości, bo wszędzie można spotkać margines zachowujący się jak bydło, równie ciekawe zdjęcia są z MN, ale media i lewica widzą tylko rozpierdol i to starają się pokazać. Tak samo ja widze syf po tej woodstockowej imprezie, ale zdaje sobie sprawę, że nie można odpowiadać za wszystkich i zawsze znajdzie się ktoś, kto taki syf pozostawi bo ma w dupie poczucie czystości.
Zgłoś
Avatar
marlegord 2013-08-07, 9:07
Byłem na Woodstocku bodajże w 2007 tylko i wyłącznie z powodu koncertu T'O'N. Spotkałem wielu pozytywnych ludzi i ogólnie ok. Chociaż nie da się ukryć, że na każdej imprezie tak jak i na tej mnóstwo ćpunów i innych poj...ńców. A widok dziewczyny robiącej loda facetowi w kontenerze na śmieci bezcenny. W sumie może się w przyszłym roku znowu wybiorę.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-08-07, 9:32
HabiBabi napisał/a:

Wy to nazywacie pozytywną stroną brudstocku?!
To jest jedno wielkie żebractwo, bród, smród i ubóstwo. Kiedyś jeździło się na woodstock aby posłuchać muzyki, teraz się jeździ na szaber i chlanie. Tyle w temacie.


Powiedział 19 latek..

Co Ty możesz wiedzieć o woodstocku są ludzie co byli więcej na woodstocku niż ty żyjesz, goście co od nastu lat są na każdym.. Ich opinia miała by sens.. Twoja wzbudza co najwyżej salwy śmiechu.
Zgłoś
Avatar
pawelozory 2013-08-07, 10:32 1
Heheszki. Najbardziej rozwalają mnie komentarze typu "lewackie ścierwa" itp. Chodząc po wioskach widzi się (sądząc po naszywkach, sznurówkach) zarówno komuchów jak i neonazoli. Mijasz punkowców i skinheadów. Wszyscy bawią się razem i.... NIKT NIE ROZMAWIA O POLITYCE!
A hipisów widziałem AŻ dwóch.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie