18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Pozytywna strona Woodstocku
Zarammoth • 2013-08-06, 19:03
Jako że ostatnio są popularne tematy związane w Woodstockiem i wiele osób fanatycznie "hejtuje" ten festiwal siedząc całe wakacje przy komputerze i szukając w internecie najgorszych, zdecydowanie negatywnych filmików i zdjęć, pisząc rozległe komentarze jednocześnie nie wspominając o innych festiwalach czy zwykłych potańcówkach, na których mamy do czynienia z większą ilością alkoholu i ruchania się po kątach, takoż ja postanowiłem przedstawić to czego ja doświadczam w 90% przypadkach na Woodzie: radość z życia, wolność, kreatywność ludzi, ciekawe warsztaty, znani goście i przy okazji piękne kobitki:


Kobitka:

Sposób na upał (w tle clerics rzucają buffy):

Budowa największego woodstockowicza ze skrzynek po piwie:


Reszta w komentarzach:
Zgłoś
Avatar
sard 2013-08-06, 22:51 4
tranzystor napisał/a:



Ale siebie byś umył?


wtedy straciłbym +8 do pancerza, +6 do charyzmy, +40 do przyciągania much mogących potem posłużyć jako mini fireballe...
Zgłoś
Avatar
peetd 2013-08-06, 22:55 4
wolo1994 napisał/a:

Tak naprawdę to wszyscy jadą tam żeby się najebać, albo zjarać itd.. Sam byłem i widziałem. Muzyka ssie i to bardzo, samo reggae (to jest muzyka brudasów), do tego piosenki ludowe typu Ja Mmm Chyba Ściebie i inny shit. Na woodstock jeździłem od 16 roku życia i powiem tylko tyle, że teraz to kupa i nic więcej. Kiedyś była fajna muzyka i nie było aż tyle ćpunów, teraz jest ich zjazd.


Tam nie jeździ się dla muzyki tylko dla klimatu. Byłem w tym roku po raz pierwszy po dziesieciu latach wybierania się. Było zajebiście. Przyjeżdżasz tam i nagle masz na wszystko wyjebane. Nie obchodzi Cie jak wygladasz i co ktos sobie o tobie sobie pomysli. spotykasz ciekawych ludzi oraz takich ktorych bys nie chcial zna, ale chuj z tym bo bawisz sie zajebiscie, nmimo ze wszedzie brud i smród. Wierz mi zawsze znajdziesz kilka zespolow ktore znasz a jeszcze wiecej takich ktore polubisz po zobaczeniu na zywo. Prawda jest tak ze jak ktos byl raz i poczul klimat i dobrze sie bawil to tam wroz bez wzgledu na to co inni mowia o tym festiwalu. A co do picia i narkotykow to kto nie chce to nie bedzie uzywal. I siema bo zaraz bedzie ciemno!!!
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-08-06, 23:01
@Nathaniel_Demerest: To akurat ta negatywna strona.
Top koment taki jakiego się spodziewałem. IQ <80. Na Woodstocku sami lewacy byli, prawicowcy bawią się w operach...
Zgłoś
Avatar
S................8 2013-08-06, 23:02
Woodstock Woodstockiem, ale nawet Sadol się tam promował bodajże na spotkaniu z p. Wojewódzkim
Zgłoś
Avatar
~Angel 2013-08-06, 23:04


kto ci takie pierdoły naopowiadał?
Zgłoś
Avatar
Fashysta 2013-08-06, 23:08

a przy okazji autor to pedał jarający się ateizmem .
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2013-08-06, 23:18
Ja nie byłem jeszcze na Łódstoku, ale z opowieści dziewczyn które brałem jako autostopowiczki oraz znajomych, spodobało by mi się. Tylko mam pytanie, czy na Łódstok można pojechać busem i rozbić sobie gdzieś w środku obóz, czy jest zakaz wjazdu?
Zgłoś
Avatar
SethNecromancer 2013-08-06, 23:24
nie ma przypadkiem zbiorczego na woodstock?
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2013-08-06, 23:26
Naćpane jebane bydło. Napalmem.
Zgłoś
Avatar
Enjoyable 2013-08-06, 23:34 2
SadystycznyRoman napisał/a:

Jebać lewackie ścierwa.



Prawackie gunwo.
Zgłoś
Avatar
I_T_I 2013-08-06, 23:35 1
Shadow878 napisał/a:

Woodstock Woodstockiem, ale nawet Sadol się tam promował bodajże na spotkaniu z p. Wojewódzkim



Tak tak był jeden cwel co się przedstawił ze z forum sadistic przybywa i dzięki niemu jesteśmy forum politycznym dzięki.

Bylem na Woodstock już 3 raz rege szły szalem może raz z daleka sam chodzę na wywiady na ASP i na koncerty metalowe,rockowe itp, nigdy nic mi się nie stało zawsze bylem czysty i w miarę trzeźwy ale niestety porównywać nie mam co bo na razie z festiwali to Woodstock.
Jedyny problem jaki mam z Woodstock to to ze od 29.07 codziennie pije piwo to już prawie jak alkoholizm .
Pozdro dla wszyskich.
Zgłoś
Avatar
Vitaminum 2013-08-06, 23:36 4
Zgłoś
Avatar
dnr 2013-08-06, 23:53
Zarammoth napisał/a:

@Nathaniel_Demerest: To akurat ta negatywna strona.
Top koment taki jakiego się spodziewałem. IQ <80. Na Woodstocku sami lewacy byli, prawicowcy bawią się w operach...



Zarammoth nie bronię top commenta, bo nie ma w nim żadnej treści, ale nie mów mi, że większość ludzi ze zdjęć to nie typowa palikociarnia, hipisy, zalegalizować marichuanen, boga nie ma itd.
Powiem tylko, że i wśród prawaków, i lewaków jest margines, jedna grupa tarza się naćpana w błocie, druga chla pod blokiem i spuszcza wpierdole... ale fakty są takie że na woodstocku dużo więcej tych pierwszych więc się nie spinaj.
Zgłoś
Avatar
zaba711 2013-08-06, 23:53 2
Oni przynajmniej potrafią się bawić tak jak lubią. Takie dresiki, tępe nastolatki, wiejscy gangsterzy z BMW itp. jak idą na dyskotekę i się tam bawią to już ich nie krytykujecie ? Przecież też bawią się tak jak lubią ..., osób bawiących się na sunrise festival nie hejtujecie ? Wiecie dlaczego ? Bo dupę wam ściska że Oni bawią się świetnie a wy gnijecie przy kompie bo albo was nie stać na wyjazd na jakąś grubą imprezę, nieletni i was tam nie wpuszczą, macie założone rodziny a wcześniej nie byliście na wielkich imprezach albo zwykłymi znerdziałymi pizdami i nie macie z kim pojechać bo cipki jesteście.

Czekam na obrazek z maścią na ból dupy.

PS.
Jest to komentarz tylko do pewnej części osób komentujących.
Musiałem to napisać bo są tu też downy które się nie domyślą.
Zgłoś
Avatar
szczavic 2013-08-06, 23:56
kurwa, ludzie tak fajnie sie bawili... a ja tylko chlałem i nic nie pamiętam
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie