18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
gustav665 2018-12-17, 19:36
co oni właściwie zajebali?
Zgłoś
Avatar
woytasw 2018-12-17, 19:59 5
Kurier twierdził standardowo, że nikogo nie było w domu
Zgłoś
Avatar
longlong7 2018-12-17, 20:16 1
to za awizo
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2018-12-17, 20:22 3
w Brazylii to najłatwiejszą pracą jest opierdalanie ludzi, tam nic nie jest łatwe i bezpieczne
Zgłoś
Avatar
Hose88 2018-12-17, 20:36 21
Jak nie lubię generalizować i wrzucać do jednego wora, tak uważam, że przez Brazylię powinna przejść BOPE wzdłuż i wszerz. Wyciągać każdego z domu i nie ważne ile lat 9 czy 90, masz tatuaże gangsterskie (pajace, diamenty itp.) kula w łeb na miejscu. Masz stygmaty od konkurencji, to upierdalać prawą rękę maczetą (mańkutom lewą) aby nie mógł już sięgnąć po nic nieswojego. W papierach handel i dystrybucja, to faszerować swoim towarem aż do wymiotów i potem jeszcze trochę aby nie ocknął się po dwóch dniach. Terroryzujesz ludzi bronią/maczetami, to wieszać za nogi na latarni i zostawiać społeczności, która jest czysta.

Po pół roku takiego marszu może Brazylia stałaby się tym, czym ją znałem z dzieciństwa. A jak nie, to zapewne byłoby mniej tego kurestwa, które żeruje na tej części, która stara się żyć jakoś uczciwie pomimo ciężkich warunków.

Zapewne po pierwszych akcjach, część bydła by spierdoliła do dżungli, organizując się jakoś albo ginąc z powodu trudnych warunków, braku leków podstawowych, napadu dzikich zwierząt i tępiąc się nawzajem o kawałek liany czy liścia do podtarcia dupy.

Ale pewnym organizacjom takie rozwiązanie nie jest na rękę, bo mieszają chujem w tym kotle i ciągną zyski z narko/bronio biznesu śmiejąc się w twarz uczciwym obywatelom.
Zgłoś
Avatar
panta_rhei 2018-12-17, 20:46 3
Co Ty pierdolisz idź się wysraj i skomentuj jeszcze raz. Z gównem w dupie nie jesteś sobą!
Zgłoś
Avatar
feku2710 2018-12-17, 21:00 1
W brazylii żadna praca nie należy do łatwych
Zgłoś
Avatar
sherman 2018-12-18, 9:59 1
W Brazylii tak się potwierdza odbior paczki. Kurier wraca na baze i liczy się czy ilość siniakow zgadza się z liczbą rozdanych paczek. Jezeli nie- bilans się wyrownuje
Zgłoś
Avatar
CiociaPestka 2018-12-18, 10:21
A Wy narzekacie, że w Polsce kurier się spóźnia
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2018-12-18, 10:36
Niektóre filmiki z Brazylii warto wykorzystać do nauki.

Pytanie do specjalistów: Jak ( jeśli w ogóle) można wyswobodzić się z chwytu użytego do obezwładnienia kuriera?
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2018-12-18, 17:37
Chwytasz za jaja i mocno sciskasz, serio nie żartuję.
Brzmi pedalsko, ale jest skuteczne
Zgłoś
Avatar
nwtinamou 2018-12-18, 17:56
Już wiem dlaczego paczki od majfrenda z aliexpress mi nie dochodzą
Zgłoś
Avatar
olewojciech 2018-12-18, 20:28
Na początku myślałem że go wyruchać chcą xD
Zgłoś