18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
zwierzak30 2023-08-04, 19:40 87
Jeśli mężczyzna w związku musi kłamać i kombinować,żeby wyjść na browca.To albo pizda,albo trzeba zmienić związek.
Zgłoś
Avatar
CrazyEdek 2023-08-04, 20:01 6
zwierzak30 napisał/a:

Jeśli mężczyzna w związku musi kłamać i kombinować,żeby wyjść na browca.To albo pizda,albo trzeba zmienić związek.



To nie mężczyzna, to rudy
Zgłoś
Avatar
lokal.szczecin 2023-08-04, 20:33 1
zwierzak30 napisał/a:

Jeśli mężczyzna w związku musi kłamać i kombinować,żeby wyjść na browca.To albo pizda,albo trzeba zmienić związek.



Racja, nie dosc ze robota zjebana to wyglada na to ze i w domu baba jebnieta co nie da browara wyjebac. Utylizacja i tyle!
Zgłoś
Avatar
ruddie 2023-08-04, 20:50 10
Czy Was popierdoliło? Co to jest, do chuja wafla?
Zgłoś
Avatar
bardak 2023-08-04, 21:31 15
Ja w robocie mam gościa co piwo po robocie cebulą zagryza aby żona nie wyczuła. A najbardziej pocieszne jest jak zawsze sprawdza czy mu miedziaków na Warkę starczy. Tak mu wylicza.
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2023-08-04, 21:37 12
bardak napisał/a:

Ja w robocie mam gościa co piwo po robocie cebulą zagryza aby żona nie wyczuła. A najbardziej pocieszne jest jak zawsze sprawdza czy mu miedziaków na Warkę starczy. Tak mu wylicza.


To już lepiej całe życie konia walić. Ja tam nigdy się nie dałem wsadzić pod pantofel i nigdy nie dam
Zgłoś
Avatar
ratford 2023-08-04, 21:43
ruddie napisał/a:

Czy Was popierdoliło? Co to jest, do chuja wafla?



tik tok czy coś takiego, nie wiem, oglądam tylko sadola
Zgłoś
Avatar
Madejdriver 2023-08-04, 21:55 3
Tiktokowe gówno
Zgłoś
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2023-08-04, 21:59 2
ile jeszcze tych wakacji zajebanych zostało??
Zgłoś
Avatar
RsPrDol 2023-08-04, 23:00
Przeciez to jest stare jak swiat i mozna to znalesc na fb czy yt
Zgłoś
Avatar
robert12339 2023-08-04, 23:02 3
zwierzak30 napisał/a:

Jeśli mężczyzna w związku musi kłamać i kombinować,żeby wyjść na browca.To albo pizda,albo trzeba zmienić związek.



TO nie jest tak, jestes 15 lat z jedną kobietą, i naprawde są czasem takie dni ,że wolisz posiedzieć, wypić piwko niż wrocic do domu, bo wiesz ze ona bedzie ci dupe truc. A skonczenie zwiazku po 15 latach z takiego powodu to takie niezbyt
Zgłoś
Avatar
Blablablahdkdkzkzks 2023-08-04, 23:05 7
Filmik śmieszny, a opis do filmiku żałosny.

Jeśli ktoś musi się ukrywać przed własną dziewczyną, żoną czy partnerką, że spotyka się z kolegami w sobotę to jest JEBANĄ CIOTĄ I SIMPEM

Taki facet zasługuje na to, żeby go gnębić, poniżać i jebać na każdym kroku.
Jeśli w związku dominuje kobieta to ten związek jest skazany na porażkę. Kobiety nienawidzą uległych mężczyzn.
Zawsze dominować ma facet, a nie baba.
Zgłoś
Avatar
Pie-sse 2023-08-05, 0:05
Wypierdalać na tiktoka
Zgłoś
Avatar
kocur 2023-08-05, 0:34 5
Wypierdalać na tiktaki i inne gówna z tym.

robert12339 napisał/a:

TO nie jest tak, jesteś 15 lat z jedną kobietą, i naprawdę są czasem takie dni ,że wolisz posiedzieć, wypić piwko niż wrócić do domu, bo wiesz ze ona będzie ci dupe truć. A skończenie związku po 15 latach z takiego powodu to takie niezbyt



Pizdy głosu nie mają. Jak jesteś jebanym pantoflem to nie mój problem przegrywie. Rozumiem że skoro po piętnastu latach cos zaczyna się pierdolić starasz się to naprawiać, jak stare auto? Ja wole kupić nowe u mieć wyjebane.
Zgłoś