18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Praca
diablo5257 • 2017-12-13, 9:22
Szef przychodzi o 15 do pracownika i rzuca na biurko stertę papierów.
- Zrobisz mi z tego raport i opracowanie.
- Może jeszcze na jutro?
- Jakbym chciał na jutro, to bym, kurwa, przyszedł jutro.
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-12-13, 9:55 120
- Ale szefie będę z tym siedział do 20.00, a Krzysiek wyszedł o 14.30
- Krzysiek jest na urlopie
Zgłoś
Avatar
100Burned 2017-12-13, 15:58 11
Ja w podobnych okolicznościach zakończyłem współpracę z jedną firmą i w zasadzie dwa dni później robiłem to co dotychczas w drugiej.

I było ,,Burned wrudź Burned wrudź, no weś no, wrudź"

A Burned nihuja nie wrócił, zostawił robotę nie do ogarnięcia jeśli się jej nie robiło od początku i teraz ma jak u Bozi za piecem w korpo
Zgłoś
Avatar
kopnijkota 2017-12-13, 16:23 16
up po co wam dwie sortownie śmieci?
Zgłoś
Avatar
100Burned 2017-12-13, 16:52 6
kopnijkota napisał/a:

up po co wam dwie sortownie śmieci?



Jedna na całą twoją zgraję to za mało
Zgłoś
Avatar
Kadan 2017-12-13, 16:57
A następnego dnia przychodzisz do szefa Janusza i wyciągasz z kieszeni "As Joker", pięknie zwany "L4". Piana z pyska gwarantowana, a wdzięczny Krzysiek wróci z urlopu szybciej.
Zgłoś
Avatar
natking 2017-12-13, 17:20 5
Mimo że to żart, to jednak dodajmy, że trzeba być przegrywem na maksa, żeby tak dawać sobą pomiatać
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2017-12-13, 17:43 1
Prosto z korpo. Żeby tam pracować trzeba być jakąś niedorozwiniętą pizdą.
Zgłoś
Avatar
khrystall 2017-12-13, 18:08
To fajnie macie skoro dajecie się traktować jak śmiecie
Zgłoś
Avatar
Jajcarz 2017-12-13, 18:27 2
EdmundKemper napisał/a:

Prosto z korpo. Żeby tam pracować trzeba być jakąś niedorozwiniętą pizdą.


No nie wiem. Kumpel pracuje w warszawskim korpo i od paru miesięcy zarabia pięciocyfrową kwotę. Myślę, że w wieku 25 lat to są naprawde zacne pieniądze jak na nasze polskie warunki.
Zgłoś
Avatar
M................6 2017-12-13, 18:48 16
Jajcarz napisał/a:


No nie wiem. Kumpel pracuje w warszawskim korpo i od paru miesięcy zarabia pięciocyfrową kwotę. Myślę, że w wieku 25 lat to są naprawde zacne pieniądze jak na nasze polskie warunki.



Też mam znajomego znajomej która ma znajomego co robi za 12k w korpo podobno 20 lat chłopak

Zgłoś
Avatar
janlew 2017-12-13, 18:59 5
Korpo czy nie korpo, to ma małe znaczenie, jeśli masz zawód który jest potrzebny. Wtedy i tak wszyscy będą cię szanować. Politechnika pozdrawia humanistyczne piczki, od których i panowie po szkołach zawodowych są o wiele więcej warci i cenieni .
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2017-12-13, 19:31 12
janlew napisał/a:

Korpo czy nie korpo, to ma małe znaczenie, jeśli masz zawód który jest potrzebny. Wtedy i tak wszyscy będą cię szanować. Politechnika pozdrawia humanistyczne piczki, od których i panowie po szkołach zawodowych są o wiele więcej warci i cenieni .



Nie zesraj się tą swoją politechniką.
Zgłoś
Avatar
Tarab85 2017-12-13, 19:47 12
janlew napisał/a:

Korpo czy nie korpo, to ma małe znaczenie, jeśli masz zawód który jest potrzebny. Wtedy i tak wszyscy będą cię szanować. Politechnika pozdrawia humanistyczne piczki, od których i panowie po szkołach zawodowych są o wiele więcej warci i cenieni .



Grasz na ryzykownym boisku. Ja w ogóle nie skończyłem studiów, ani humanistycznych, ani technicznych. Całe życie robię, to co lubię, nigdy w życiu nie miałem szefa, a piczki po politechnice to pracują dla mnie. Jebać to po jakim jesteś kierunku, jak robisz to co lubisz i jest to Twoja pasja*, a nie tylko zajęcie od 8 do 16 to zarobisz w każdym zawodzie.

*nie dotyczy walenia konia i oglądania sadistica - na tym się raczej nie dorobicie.
Zgłoś
Avatar
pierdolnik 2017-12-13, 19:53 6
Co do pracy w korporacji to może niech Zbysiu się wypowie



Koproszczury jebane
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie