18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Avatar
JackCola 2024-06-03, 13:21
Kolor skóry zobowiązuje !!!
Zgłoś
Avatar
hitmeme 2024-06-03, 16:30
Nie można być aż tak głupim.
Zgłoś
Avatar
Son0fSam 2024-06-03, 16:32 2
Caanonierka napisał/a:

Polecam w necie-Daxing!Największe lotnisko świata!Ostatni projekt wielkiej Zahy Hadid! I znowu te "brakoróbcze" Chiny!😁 Jak czytam te komentarze"Wiadomo;Chiny"-to tylko mnie łaskocze,bo byłam tam 2 x i..czułam się jak Kargul-Pawlak w Ameryce razem wzięci! 😁! Może..tą metodą się jednak da wybudować tak monumentalne cudo?😜Oglądajcie i podziwiajcie!Aaa..sen o CPK raczej sobie odpuście...



Kto "temu" daje piwo?
Zgłoś
Avatar
mun66 2024-06-03, 22:32
Caanonierka napisał/a:

Polecam w necie-Daxing!Największe lotnisko świata!Ostatni projekt wielkiej Zahy Hadid! I znowu te "brakoróbcze" Chiny!😁 Jak czytam te komentarze"Wiadomo;Chiny"-to tylko mnie łaskocze,bo byłam tam 2 x i..czułam się jak Kargul-Pawlak w Ameryce razem wzięci! 😁! Może..tą metodą się jednak da wybudować tak monumentalne cudo?😜Oglądajcie i podziwiajcie!Aaa..sen o CPK raczej sobie odpuście...


mają 1,5 mld ludzi to potrzebują lotniska. my mamy kilkanaście milionów, z czego lata mały procent. wywalanie kasy na CPK to absurd.
Zgłoś
Avatar
MarekJarek1 2024-06-03, 23:42
lewanmich1 napisał/a:

Nie jestem budowlańcem ale jak się tak na spokojnie zastanowić to jest niegłupi sposób żeby jednym ruchem wymieszać piasek z cementem. Na przykład, Taka myśl mnie naszła jak ostatnio natyrałem się na działce przygotowując małą wylewkę. Jak coś wygląda głupio a działa to... wiadomo.



Jakim jednym ruchem?
U Ciebie piach sam się wpierdoli na taką siatkę?
Zgłoś
Avatar
paragon0 2024-06-04, 23:35
Zastanawiam się nad sensem tego co obejrzałem na filmie i nie potrafię go znaleźć.
Zgłoś