18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Zulu-Gula 2024-04-30, 7:41 10
Z grzybem zagłady nie wygrasz.
Zgłoś
Avatar
Roskosmos 2024-04-30, 7:46 9
Tak się kończy pomaganie innym xd
Zgłoś
Avatar
Folur 2024-04-30, 8:35 30
pieska się zachcialo ratowac, a piesek koniec końców i tak mu uciekł i huśtawce zagłady również, a on nie
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2024-04-30, 8:52 6
Pies tera na smalec a gupek do piachu
Zgłoś
Avatar
smc 2024-04-30, 9:02 1
Maszyna do wytwarzania smalcu.
Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2024-04-30, 9:30
Rozchodzi to
Zgłoś
Avatar
Wombat212 2024-04-30, 10:20 6
No zwykły debil
Zgłoś
Avatar
ZiooMall 2024-04-30, 10:56 1
Roskosmos napisał/a:

Tak się kończy pomaganie innym xd



A ty pederasto ze wschodu do nory wracaj
Zgłoś
Avatar
pajonk 2024-04-30, 11:48 16
Nigdy nie zrozumiem pierdolca poniektórych na punkcie pchlarzy. To tylko pies.
Zgłoś
Avatar
KewinDeBrujne 2024-04-30, 13:53 1
pajonk napisał/a:

Nigdy nie zrozumiem pierdolca poniektórych na punkcie pchlarzy. To tylko pies.



A Ty tylko człowiekiem i prędzej bym psa uratował niż Ciebie.
Zgłoś
Avatar
TurboKaczka 2024-04-30, 14:30 14
KewinDeBrujne napisał/a:

A Ty tylko człowiekiem i prędzej bym psa uratował niż Ciebie.



i obyś wyszedł na tym jak kolega z filmiku tfu!
Zgłoś
Avatar
SzataNbardzoZłY 2024-04-30, 16:20 1
4 zasady
Wyrzygać się
Wysrac
Odlać
I zostawić wszystko co masz w kieszeniach
Ale to i tak bardziej pierdolniete niż space shot w Wiedniu
Zgłoś
Avatar
biegu86 2024-04-30, 23:05
Parę dni temu przyjechały do nas takie właśnie zjebane karuzele. Wiecie te kurwy alkoholiki cygańskie ze Słowacji.
Syn mnie pyta czy pójdziemy na karuzele. Odmówiłem, z powodów bezpieczeństwa. Kurwy cygańskie trzeźwe są tylko gdy śpią.
"Synuś nie będę ryzykował Twojego życia dla chwili rozrywki, Tata ma w ulubionych taka strone, gdzie różne filmy z takich karuzel widział".
Stare to takie gówno konstrukcje, w dodatku obsługiwane przez najebanych brudasów. Wole wyrzucić kasę do kanału niż cygana opłacać.

Parę dni temu przyjechały do nas takie właśnie zjebane karuzele. Wiecie te kurwy alkoholiki cygańskie ze Słowacji.
Syn mnie pyta czy pójdziemy na karuzele. Odmówiłem, z powodów bezpieczeństwa. Kurwy cygańskie trzeźwe są tylko gdy śpią.
"Synuś nie będę ryzykował Twojego życia dla chwili rozrywki, Tata ma w ulubionych taka strone, gdzie różne filmy z takich karuzel widział".
Stare to takie gówno konstrukcje, w dodatku obsługiwane przez najebanych brudasów. Wole wyrzucić kasę do kanału niż cygana opłacać.

pajonk napisał/a:

Nigdy nie zrozumiem pierdolca poniektórych na punkcie pchlarzy. To tylko pies.



Dokładnie jebane szczekające gówno.
Zgłoś
Avatar
ratford 2024-05-01, 0:58 4
biegu86 napisał/a:

Parę dni temu przyjechały do nas takie właśnie zjebane karuzele. Wiecie te kurwy alkoholiki cygańskie ze Słowacji.
Syn mnie pyta czy pójdziemy na karuzele. Odmówiłem, z powodów bezpieczeństwa. Kurwy cygańskie trzeźwe są tylko gdy śpią.
"Synuś nie będę ryzykował Twojego życia dla chwili rozrywki, Tata ma w ulubionych taka strone, gdzie różne filmy z takich karuzel widział".
Stare to takie gówno konstrukcje, w dodatku obsługiwane przez najebanych brudasów. Wole wyrzucić kasę do kanału niż cygana opłacać.
Parę dni temu przyjechały do nas takie właśnie zjebane karuzele. Wiecie te kurwy alkoholiki cygańskie ze Słowacji.
Syn mnie pyta czy pójdziemy na karuzele. Odmówiłem, z powodów bezpieczeństwa. Kurwy cygańskie trzeźwe są tylko gdy śpią.
"Synuś nie będę ryzykował Twojego życia dla chwili rozrywki, Tata ma w ulubionych taka strone, gdzie różne filmy z takich karuzel widział".
Stare to takie gówno konstrukcje, w dodatku obsługiwane przez najebanych brudasów. Wole wyrzucić kasę do kanału niż cygana opłacać.
Dokładnie jebane szczekające gówno.



Powiem tak, dokładnie wiem o kim mówisz. Te jebane młoty tak zwane, co jeżdżą po polsce, kiedyś jak miałem 14 lat to pomagałem im rozkładać sprzęt za parę darmowych żetonów na karuzele czy inne gówno, co roku przyjeżdżają a mija już dokładnie 20 lat od kiedy im pomagałem za dzieciaka. Jestem na 99% pewien, że ten sprzęt N I E przeszedł żadnych nowoczesnych testów BHP, Ba! Co ja mówię, jakie bhp... Oni używają DOKŁADNIE tego samego sprzętu, który pomagałem im składać pacholęciem będąc. Uwaga, uwaga, będę teraz Jackowskim - Jestem niemal przekonany, że w ciągu najbliższych pięciu lat dojdzie do głośnej tragedii, spowodowanej stanem technicznym ich sprzętu. O ile kurwy same sie nie wytłuką do tego czasu.
Zgłoś