18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
R................t 2014-06-17, 10:10 45
srank z kichnięciem

Nie dostaniesz beer
Zgłoś
Avatar
djpolb 2014-06-17, 10:55
Mogli postawić te kubły po obu stronach i je wywracać przy jednoczesnym pierdnięciu i kichnięciu
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2014-06-17, 12:18 2
Jak widze prank to chuj zalewa...
Zgłoś
Avatar
Jurny_Ziemniak 2014-06-17, 13:16 1
That was soo śmieszne!
Really podoba mi się!

Zgłoś
Avatar
grudzin7 2014-06-17, 14:11 1
Wcześniej była moda na pranki a teraz widzę modę na narzekanie, pisanie "pranki sranki" i wyzywanie autorów... kurwa ludzie ogarnijcie się! Jeśli ktoś robi sobie z ludzi jaja a te jego żarty są niegroźne** to po chuj się czepiać? Moim zdaniem koleś dobry żart wymyślił i całkiem nieźle mu to wyszło

**niegroźne miałem na myśli coś takiego aby wywoływało śmiech/zdziwienie a nie strach/agresję. np wkurwiało mnie widząc tego kolesia co podskakiwał do ludzi przy bankomatach i rzucając się na nich krzyczał aby oddać mu pieniądze, albo ci debile biegający za ludźmi z siekierą czy piłą spalinową po nocy... jeszcze większy popierdol co udawał że się powiesił aby zacząć drzeć ryja kiedy ktoś podejdzie. Tylko czekać aż komuś strzelą nerwy i w szoku chwyci co popadnie i zapierdoli kolesi w łeb a potem trafi do pierdla za morderstwo...
Zgłoś
Avatar
kondziovsky 2014-06-17, 15:53 5
grudzin7 napisał/a:

Wcześniej była moda na pranki a teraz widzę modę na narzekanie, pisanie "pranki sranki" i wyzywanie autorów... kurwa ludzie ogarnijcie się! Jeśli ktoś robi sobie z ludzi jaja a te jego żarty są niegroźne** to po chuj się czepiać? Moim zdaniem koleś dobry żart wymyślił i całkiem nieźle mu to wyszło

**niegroźne miałem na myśli coś takiego aby wywoływało śmiech/zdziwienie a nie strach/agresję. np wkurwiało mnie widząc tego kolesia co podskakiwał do ludzi przy bankomatach i rzucając się na nich krzyczał aby oddać mu pieniądze, albo ci debile biegający za ludźmi z siekierą czy piłą spalinową po nocy... jeszcze większy popierdol co udawał że się powiesił aby zacząć drzeć ryja kiedy ktoś podejdzie. Tylko czekać aż komuś strzelą nerwy i w szoku chwyci co popadnie i zapierdoli kolesi w łeb a potem trafi do pierdla za morderstwo...



w piździe mam teraz kurwa warna od moderatorów.

ile można powtarzać? wypierdalać z tym gównem kurwa! z mojej strony kurwa bulwers nie jest spowodowany samym istnieniem pranków, bo fakt, są lepsze, oraz są gorsze, aczkolwiek kurwa w dupę jebana mać sadol to nie jest miejsce do ich umieszczania i to jest wkurwiające. sadistic coraz mniej przypomina to co było dawniej (dla troli - uczęszczałem na ten portal wcześniej niż założyłem konto). więc o to w tym chodzi. gdybym chciał oglądać pranki to bym wszedł na kwejka, 9gaga czy coś w tym stylu, kurwa mać. więc upewniając się w dostaniu warna ponawiam stanowcze i niepodważalne z mojej strony - wypierdalać!
(oraz kolejny raz nawołuję do zakazania w regulaminie wrzucania tego typu wstawek)
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2014-06-17, 15:56 1
Kliknij mnie jeśli się nie boisz...
Zgłoś
Avatar
lejkole 2014-06-18, 4:13 2
Kwejdistic
Zgłoś
Avatar
Songo71 2014-06-18, 16:00
Ci wszyscy prankowcy to na ogół są pedały.
Zgłoś
Avatar
sereczek 2014-06-18, 20:09 1
Wkurwiają mnie te "pranki". Już wolę niszczyć sobie głowę hardem.
Zgłoś
Avatar
zodiacthekiller 2014-06-18, 20:10
Nie oglądałem i stwierdzam, że chujowe.
Zgłoś
Avatar
Cryo 2014-06-18, 20:10
Zawsze mnie śmieszy jak spinacie dupy za to "prank"
Zgłoś
Avatar
bigosamigos77 2014-06-18, 20:11
Songo71 napisał/a:

Ci wszyscy prankowcy to na ogół są pedały.



Akurat ten (Roman Atwood) ma fajną zgrabną dziewczynę, dwójkę dzieci i ogromną chatę Nie do pomyślenia jak można się ustawić życiowo nagrywając durne filmiki i sprzedając swoje gadżety w sieci, w cebulandzie nierealne
Zgłoś
Avatar
zielak300 2014-06-18, 20:28 1
Kocham te pranki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie