18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
leonfun 2016-06-08, 11:40 1
00:52 Marek Perepeczko? (Janosik)
Zgłoś
Avatar
antybrudas 2016-06-08, 13:07 17
kiedys siedziałem na drewnianej ławce z kumplem i poczułem wibracje, wydawało mi się że w tylnej kieszeni wibruje mi telefon.Jednak kumpel przyznał się że pierdział, chciał puścić ciepłego cichacza jednak jakoś odbyt przywarł mu do deski, ze poszło z wibracjami i te wibracje z jego odbytu przeszły po desce do mnie

miał ktoś tak?
Zgłoś
Avatar
Exias 2016-06-08, 14:27 70
@up Jasne.

A spróbuj pierdnąć w wannie pod wodą, jak się dupa sklei do dna. Słychać będzie dwa piętra niżej.
Zgłoś
Avatar
szymonh 2016-06-08, 16:35 2
Najbardziej denerwujace są te It's a prank bro , idz zrzuć kogoś ze schodów a potem z kamerka powiedz It's a prank bro możesz juz wstać nie udawaj nie spij it's a prank bro it's a prank
Zgłoś
Avatar
dumad 2016-06-08, 17:49
ci trenerzy na siłce to jacyś stulejarze
Zgłoś
Avatar
Bishamoth 2016-06-08, 18:53
Takie pranki to ja rozumiem
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2016-06-08, 20:44
Cytat:

kiedys siedziałem na drewnianej ławce z kumplem i poczułem wibracje, wydawało mi się że w tylnej kieszeni wibruje mi telefon.Jednak kumpel przyznał się że pierdział, chciał puścić ciepłego cichacza jednak jakoś odbyt przywarł mu do deski, ze poszło z wibracjami i te wibracje z jego odbytu przeszły po desce do mnie

miał ktoś tak?



A puścić bąka podczas pieszczot, dopiero przypał!
Zgłoś
Avatar
avalanch 2016-06-09, 7:17
Exias napisał/a:

@up Jasne.

A spróbuj pierdnąć w wannie pod wodą, jak się dupa sklei do dna. Słychać będzie dwa piętra niżej.


Prędzej nasra do wanny
Zgłoś