18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-07-20, 17:22
Czy ja napisałem gdzieś o wybaczaniu grzechów?
Chyba nie od tego jesteśmy.
Rozgranicz to trochę.
Poza tym mówi ci coś "cel uświęca środki" ?
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-07-20, 17:23
Cóż, wystarczy poczytać żeby jednoznacznie stwierdzić, iż Wojtyła jak nikt nadaje się na świętego patrona.
Sutannowych pedofili.
Zgłoś
Avatar
Lavekall 2013-07-20, 17:27 1
poczytajcie sobie o panu zwanym Alojzije Stepinac, którego JPII beatyfikował, może to da Wam do myślenia.
Zgłoś
Avatar
Splitowsky 2013-07-20, 17:28 3
LatajacyDywanik napisał/a:

''kobietom zgwałconym podczas wojny, doradzał by rodzić dzieci i wybaczyć oprawcom'' no co za ZBRODINA! Nalegać by uratować niewinne dzieci, no na prawdę ZWYRODNIALEC



A co jeśli te kobiety nie chciały mieć dzieci?
Chciałbyś żeby ktoś wpychał ci w dupsko butelke po piwie, a ty nie mógłbyś odmówić w imię wybaczenia oprawcy?
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-07-20, 17:28 2
SZAJBAAA napisał/a:

Czy ja napisałem gdzieś o wybaczaniu grzechów?
Chyba nie od tego jesteśmy.
Rozgranicz to trochę.
Poza tym mówi ci coś "cel uświęca środki" ?


Owszem mówi mi to coś. Ale chwila czy właśnie Wojtyła nie chciał walczyć z relatywizmem moralnym własnie w postaci takich sformułowań iż cel nie uświęca środków. Że należy się przeciwstawiać każdemu złu nawet najmniejszemu i należy z nim walczyć?? Więc mamy dwa wyjścia :
Wojtyła był zły ponieważ nie widział nic złego w molestowaniu dzieci przez księży
Wojtyła to marionetka która nie miała żadnego wpływu na to co się dzieje w kościele i poza nim
W obu przypadkach mit o cudowności i świętości Wojtyły leży w gruzach.
Zgłoś
Avatar
witmac 2013-07-20, 17:29
István Báthory napisał/a:

... a ja zwyczajowo w takich sytuacjach zamieszczam stosowny gif



specjalnie zobaczyłem komentarze żeby sprawdzić kto tego gifa wrzucił xD
Zgłoś
Avatar
M................n 2013-07-20, 17:35
@~István Báthory z jakiego filmu jest ten twój gif?
Zgłoś
Avatar
hulliken 2013-07-20, 17:38 1
Zaraz będą zablokowane komentarze, jak to już było w jednym temacie co pocisnął po KK. Po żydach, ciapatych można, to dlaczego nie po Kościele? Portal jakiś wyznaniowy, ani państwo też nie jest, więc ja tu nie widzę nic złego w tym co zamieścił AbesM, bo jest zgodne z prawdą i tak łagodnie opisało problem.
Zgłoś
Avatar
LatajacyDywanik 2013-07-20, 17:39
@Splitowsky Ale KAŻDY człowiek ma prawo do życia i nie możesz za niego decydować. A wybaczenie to właśnie wartość religijna. Czyli jeśli on zgadzał by się na aborcje i ją popieral to by był dobry uczynek ?
Zgłoś
Avatar
Mandalore 2013-07-20, 17:39
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
McMenel 2013-07-20, 17:42 3
hulliken napisał/a:

Zaraz będą zablokowane komentarze, jak to już było w jednym temacie co pocisnął po KK. Po żydach, ciapatych można, to dlaczego nie po Kościele? Portal jakiś wyznaniowy, ani państwo też nie jest, więc ja tu nie widzę nic złego w tym co zamieścił AbesM, bo jest zgodne z prawdą i tak łagodnie opisało problem.


żeby tylko jeden. Takich tematów było z kilka. Widać administracja tu ugina się pod naporem gimboprawiczków. Wiadomo ta grupa stanowi największy % odwiedzających ten portal. Więc moderacja przed nimi klęczy i prosi o wybaczenie za każdy nieprzychylny ich światopoglądowi materiał. Bo wszak reklama to kasa a jak gimbo prawiczki nie będą masowo przychodzić i masturbować się przy jechaniu ciapatych to przychody zmaleją.
Zgłoś
Avatar
AnteTheOne 2013-07-20, 17:46 2
Nie będę się wdawać w dyskusję o kościele bo każdy ma swoje przekonania i chuj. Chciałem tylko wtrącić swoje trzy grosze a propos tych wszystkich zjebów co celowo piszą "jan pedał drógi" i tym podobne pierdoły, jak już kurwa obrażacie kogoś to piszcie do kurwy mamy po Polsku a nie bo gimbusowsku. Wszyscy pierdolicie jacy to wierzący są zmanipulowani a wy jesteście oświeceni a kurwa wszyscy robicie to samo, słowo w słowo, gest w gest ... przykre jak sam skurwysyn

.
Zgłoś
Avatar
betclic123456 2013-07-20, 17:46
Zgłoś
Avatar
Splitowsky 2013-07-20, 17:49 1
@LatajacyDywanik
Łatwo mówić o wybaczeniu, gdy to ktoś inny jest poszkodowany, tym bardziej, żę nie jest tu mowa o drobnostkach tylko o gwałcie. Samemu siedzi się w pięknym Watykanie, a po wszystkim się doradza.
Zgadzam się z tym, że każdy ma prawo do życia, ale nie każdy idiota ma prawo to życie dawać, zwłaszcza na siłę.
Nie uważam JP2 za złego człowieka, każdy popełnia błędy, także szacunku do niego nie stracę.
Zgłoś
Avatar
WolfManGoth 2013-07-20, 17:51 1
Jak widzę tego typu posty i komentarze na sadolu, czy kwejkach to się zastanawiam, czy ci ateiści naprawdę w to wierzą co piszą, czy ktoś im za to płaci...

:v
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie