18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
g................l 2013-07-20, 16:48 1
@SZAJBAAA dobra dobra, fajnie fajnie... ale nie odniosłeś się do dalszej części mojego posta.
Pierdolisz o gimbusach a wydaje mi się że gimbusem to właśnie ty tutaj jesteś, czy uważasz że to wporządku żeby taka osoba tuszowała coś co dla ludzi pokrzywdzonych i ich rodzin było tragedią?
Ja nie odbieram mu zasług ale chyba chodzi w tym wszystkim o służbe Bogu, a jakiż może być cieższy grzech niż obrona tych co to krzywdzą w niewyobrażalny sposób młodych ludzi?
Powiem tak jeśli piekło istnieje to smaży się tam z tymi których ochraniał.
A zanim się zaczniesz srać powiem tak: ja też kiedyś jak baran ślepo wierzyłem w kult jego osoby, ale kiedy pojawiły się podejrzenia zaczełem czytać na ten temat w wolnych chwilach, a wiesz po co? Żeby nie być kurwa hipokrytą bo jak można mmówić że ma się rację nie znając wszystkich stron konfliktu. Z tego samego powodu przeczytałem księgi wszystkich religi Abrahama żeby zobaczyć na własne oczy którzy z nas są najbliżej prawdy...
Czytaj kurwa to nic nie kosztuje!!!!
Zgłoś
Avatar
Dolan_Dusk 2013-07-20, 16:50 2
Oj nie ładnie autorze, JP2 dokonał kilku dobrych rzeczy, więc nawet jakby był największym skurwysynem, to i tak powinniśmy zapomnieć o wszystkich złych rzeczach które zrobił... przynajmniej tak rozumiem podejście niektórych postujących tutaj.
Zgłoś
Avatar
rafello 2013-07-20, 16:53 1
Ktoś tu chyba był molestowany przez księdza, że takie obrazki wrzuca.
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-07-20, 16:57
Jan pedał drugi były książe pedofili
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2013-07-20, 16:58 5
Ty jebane kórwo, pszestań szkalować naszego papiesza polaka!! To był najleprzy papiesz na świecie bo jako jedyny był polakiem!!! Zrobił tak wiele dla krajó a ty go teras obrarzasz jebany cfelu, My z Klubu Zagożałego Katolika znajdziemy cie i upierdolimy guowe, a twojo matke zgwaucimy!! Won od papiesza, on obalił komune!!! Pierw zostań papieszem i obciągnij to co on i dopiero go krytykój, a nie, on jest znany i suawny na całym świecie a ty co??

P.S. Do ludzi z tymczasowym obrzękiem dupy: Papież nie żyje, a nieba niema, co oznacza, że nie widzi jak go bronicie, więc nie ma się co wysilać i podlizywać Jemu oraz Jezusowi.
A co do hejtów na Papieża to jest ich coraz więcej przez takich jak wy, biorących wszystko na poważnie, kurwa, to jest Internet. Z Benedykta robicie imperatora z Gwiezdnych Wojen, ale jak Janowi ktoś pociśnie to zaraz byście zajebali. Każdemu Papieżowi należy się taki sam szacunek jebani hipokryci.
Zgłoś
Avatar
taos 2013-07-20, 17:01 3
Nie rozumiem dlaczego jest nagle taki ogromny Shit Storm. Kurwa.
Abes tylko wstawił obrazek przedstawiający prawdziwe fakty!
Wy sie na niego rzuciliście i obrażacie go za to że chciał was może czegoś nauczyć, żebyście nie żyli w tęczowym świecie kreowanym przez media w którym papież był człowiekiem idealnym. Nie, papież popełniał blędy
Abes je tylko przedstawił...
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-07-20, 17:02 3
Cóż nic nowego. Nie od dziś wiadomo iż Wojtyła przymykał oczy na zboków w kościele w imię swojego spokoju. Wolał pojechać na pielgrzymkę pomachać do tłumów niż zająć się problemami.
Zgłoś
Avatar
LatajacyDywanik 2013-07-20, 17:03 4
Boże co za lewackie ścierwo . A te argumenty to nie dość, że na siłę napisane, to jeszcze z palca wyssane. A dlaczego nie napiszesz dokonań tego człowieka. JP II powinien być szanowanym nawet nie jako osoba religijna, ale jak zwykły Polak który wiele dla tej naszej Polski dokonał. On wpajał młodzieży pewne wartości nie religijne, ale MORALNE których ty nie zrozumiesz. Co c tą Polską sie dzieje, że ludzie jeszcze przyklaskują tej hołocie która stoi na czele wszelkiej maści zwyrodnialców i degeneratów?
Zgłoś
Avatar
taos 2013-07-20, 17:05 2
LatajacyDywanik napisał/a:

Boże co za lewackie ścierwo . A te argumenty to nie dość, że na siłę napisane, to jeszcze z palca wyssane. A dlaczego nie napiszesz dokonań tego człowieka. JP II powinien być szanowanym nawet nie jako osoba religijna, ale jak zwykły Polak który wiele dla tej naszej Polski dokonał. On wpajał młodzieży pewne wartości nie religijne, ale MORALNE których ty nie zrozumiesz. Co c tą Polską sie dzieje, że ludzie jeszcze przyklaskują tej hołocie która stoi na czele wszelkiej maści zwyrodnialców i degeneratów?



Ale właśnie o to chodzi..Znasz tylko jedną stronę papieża, tą dobrą
Abes miał widocznie na celu ujawnienie też tej złej strony
Zgłoś
Avatar
LatajacyDywanik 2013-07-20, 17:05 3
''kobietom zgwałconym podczas wojny, doradzał by rodzić dzieci i wybaczyć oprawcom'' no co za ZBRODINA! Nalegać by uratować niewinne dzieci, no na prawdę ZWYRODNIALEC
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-07-20, 17:07 2
LatajacyDywanik argumenty na siłę ?? A Maciel to co kopytko?? A raport hańby z Irlandii ?? A pralnie Magdalenek to też kurwa kłamstwo ?? Prawda jest taka iż celibat i cała związana z nim dwuznaczność moralna doprowadza do niezłych zaburzeń psychicznych. A to wszystko w imię kasy a nie wiary. Bo jakoś w Biblii nie ma wzmianki o przymusowym celibacie księży.
Zgłoś
Avatar
grzess777a 2013-07-20, 17:07 3
Straszenie Islamem i obwoływanie Polski jako ostatni bastion, umacnia władzę kleru, który wytwarza całe masy katotalibów. Zdrajców ojczyzny, którzy tańczą jak im zagra watykański okupant.
Zgłoś
Avatar
Ver0 2013-07-20, 17:10 3
O co się oburzacie cebulaki? O to, że jest to prawdziwe i nasz PAPA tuszował pedofilie i tak dalej? Ależ z was hipokryci. Spokojnie jutor niedziela
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-07-20, 17:12 2
@gregirol
Jak już pisałem (albo i nie) nie oceniam go bo nie ja od tego jestem.
Nie mam 100% pewności że bronił pedofili czy tuszował sprawy.
Również nie oceniam go pod kątem posługi kapłańskiej gdyż zwyczajnie nie mam pojęcia co on tam mówił i co robił.
Za to wiem że przyczynił się do upadku komunizmu i pokazał światu że coś takiego jak Polska istnieje.
A tak już poza tym czy nie ma większych problemów w naszym kraju niż jakiś kościół?
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-07-20, 17:19 3
SZAJBAAA napisał/a:

@gregirol
Jak już pisałem (albo i nie) nie oceniam go bo nie ja od tego jestem.
Nie mam 100% pewności że bronił pedofili czy tuszował sprawy.
Również nie oceniam go pod kątem posługi kapłańskiej gdyż zwyczajnie nie mam pojęcia co on tam mówił i co robił.
Za to wiem że przyczynił się do upadku komunizmu i pokazał światu że coś takiego jak Polska istnieje.
A tak już poza tym czy nie ma większych problemów w naszym kraju niż jakiś kościół?


Znaczy się w imię współpracy z CIA i KGB należy wybaczyć lolkowi wszelkie jego grzechy. Oh jakie to wspaniałe. Prawda jest taka iż doskonale wiedział o tym co niektórzy kapłani wyprawiali i nic z tym nie robił. Przykład ?? Marcial Maciel Degollado którego Wojtyła nazywał swym przyjacielem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie