18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Kostek-Biernacki 2013-07-20, 16:12
Źródła, źródła...
Zgłoś
Avatar
ostatniwolnynick 2013-07-20, 16:13 2
Nie no jak ktoś wierzy to niech sobie wierzy ale to, że stał na czele kościoła katolicko-pedofilskiego nie robi z niego nadczłowieka. Co on takiego dokonał, że co druga ulica w każdym mieście jest jego imienia.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-07-20, 16:16 4
Widzę ból katodebili
Zgłoś
Avatar
hejcior 2013-07-20, 16:17 1
Vazquez napisał/a:

Nie, on wjebał tylko kilka faktów, prawdziwych lub nie, lecz na pewno niewygodnych, stąd ten wszechobecny ból dupy.



Wiesz o tym, że fakt może być wyłącznie prawdziwy..jeśli sam poddajesz wątpliwości prawdziwość tych informacji to nie możesz ich równocześnie nazywać faktami. To tak w ramach informacji.
Ja nie rozumiem tylko po chuj w ogóle robić takie wrzuty na temat kogoś, kto już nie żyje, nie zagrozi czyjemuś stylowi życia. I w dodatku, chcąc nie chcąc, jest b.ważną postacią dla wielu ludzi. Z czystej chęci podkurwienia kogoś?

ostatniwolnynick napisał/a:

Nie no jak ktoś wierzy to niech sobie wierzy ale to, że stał na czele kościoła katolicko-pedofilskiego nie robi z niego nadczłowieka. Co on takiego dokonał, że co druga ulica w każdym mieście jest jego imienia.



Kurwa 36 niby lat a pierdolisz jak przedszkolak.
Zgłoś
Avatar
Dzoton 2013-07-20, 16:18 4
@Vazquez
- fakt z samej definicji jest zawsze prawdziwy,
- powinno się udowadniać winę, a nie niewinność. Jeżeli brakuje źródeł, jakiś konkretów to informacje można sobie o kant dupy rozstrzaść.
Zgłoś
Avatar
zejfi 2013-07-20, 16:18 5
W komentarzach wspomniano o tym jak w Crimen Solicitationis nakazuje się milczeć w sprawie pedofilii wśród księży. Znając życie, wiedzę o tym dokumencie wzięto z utworu antyklerykalnego zespołu SKA-P. Ja czytałem ten dokument i piszą tam m.in.:

pkt 42 d - wreszcie jeśli istnieją solidne lub co najmniej prawdopodobne przesłanki, aby w oparciu o obwinienie rozpocząć proces, [ordynariusz] powinien zarządzić, aby oskarżonemu przedstawiono wezwanie do sądu i formalnie go oskarżono

pkt 66 - Żaden ordynariusz nie może nigdy zaniedbać poinformowania Świętego Oficjum natychmiast po otrzymaniu doniesienia o przestępstwie solicytacji.

Rzeczywiście, nakazują milczenie w tej sprawie...

Czytanie nie boli. Samodzielne myślenie też nie.
Zgłoś
Avatar
cyberck 2013-07-20, 16:21 3
No i na chuj to wstawiasz? Moim zdaniem JP2 zrobił bardzo dużo, nie tylko dla Polski ale i dla świata. Wiem, teraz jest moda na ateizm , kretynizm i debilizm. Ciebie tyle osób przez całe życie nie pokocha co jego pokochało. Lepiej zająłbyś się polityką , to zobaczyłbyś jak cie w dupe rucha rząd, a nie czepiasz się osoby która przyczyniła się do obalenia komunizmu w Polsce. Ten kraj się tak popsuł że głowa mała, kurwa...
Zgłoś
Avatar
s................6 2013-07-20, 16:22 1
jakie gówno trzeba mieć w głowie, żeby wierzyć w krzyż
Zgłoś
Avatar
g................l 2013-07-20, 16:23 1
@SZAJBAAA nie rozumiem po co się udzielasz skoro chuj cie to obchodzi... mówisz że jak komuś nie pasuje to nie musi chodzić do kościoła, tak samo jak ty nie musisz wchodzić na tą stronkę więc twój wywód jest warty tyle co kilo gówna. A dla osób które interesują się prawdą polecam poczytać na temat Marcial Maciel'a którego tak bardzo nasz papa ukochał, ileż on miał w sobie miłości do bliźniego....

P.S
Marcial Maciel to tylko jeten taki przypadek z setek (jeśli nie tysięcy)
Zgłoś
Avatar
grrronek 2013-07-20, 16:23 1
abesm to chuj większy niż mój
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-07-20, 16:24 6
ostatniwolnynick napisał/a:

Nie no jak ktoś wierzy to niech sobie wierzy ale to, że stał na czele kościoła katolicko-pedofilskiego nie robi z niego nadczłowieka. Co on takiego dokonał, że co druga ulica w każdym mieście jest jego imienia.



W moim mieście nie ma ulicy Jana Pawła drugiego.
Czego dokonał? A no przyczynił się do zmiany ustroju i wywalenia (oficjalnie) ruskich rządów z naszego kraju.
Wielu osobom dał nadzieję.

Kościoła katolicko-pedofilskiego?
Chyba sobie kpisz! To że iluś tam było/jest pedofilami nie czyni z kościoła obozu dla pedofilii.
Jak pisałem wyżej takie skurwysyny są wszędzie i nie ważne czy w szkole czy kościele czy w banku.
Tylko o przypadkach w szkołach itp. się albo nie mówi albo tego nie rozdmuchuje, ale na kk jest teraz moda więc każdy idiota wypisuje takie pierdoły jak autor i jemu podobni.
Zastanawiam się czy was jakiś ksiądz w dupala posuwał za młodego że macie taki ból dupska?
Wierzy się w Boga a nie w kościół.
Ja osobiście w Boga wierzę a do kościoła nie chodzę.
Kto miał rację dowiemy się po śmierci.

A prawdziwy ateista to taki który nie wierzy, ale też nie pierdoli na prawo i lewo jaki to Bóg jest nieprawdziwy a kościół skurwiony itd.

gregirol napisał/a:

@SZAJBAAA nie rozumiem po co się udzielasz skoro chuj cie to obchodzi... mówisz że jak komuś nie pasuje to nie musi chodzić do kościoła, tak samo jak ty nie musisz wchodzić na tą stronkę więc twój wywód jest warty tyle co kilo gówna.



Bo wkurwiają mnie te gimbusy które sobie pierdolą trzy po trzy nie mając o niczym pojęcia.
JPII zrobił dużo dla naszego kraju i za to należy mu podziękować.
Zgłoś
Avatar
Quaswerty 2013-07-20, 16:25 1
A to ja też coś dodam od siebie...

Nie, nie dodam bo swoje myślę, ale z kretynami (pseudo ateistami) nie dyskutuję na tematy religijne.

Dziwi mnie natomiast, że skoro jest takie coś utworzone: sadistic.pl/polityka-i-religia-vf60.htm
Takie materiały trafiają na główną, przecież to nie portal religijny kurwa jebana mać... !
Zgłoś
Avatar
szklanka 2013-07-20, 16:28
Jakim debilem trzeba być aby dodać takie hu*stwo.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-07-20, 16:33 6
Strasznie muszą was boleć słowa prawdy o waszym bożku, pewnie wkrótce "santo", choć nie tak znowu "subito". Tocząc pianę z pysków i zaprzeczając faktom nie wmieciecie ich pod dywan. Dyktatura katolicyzmu kończy się nawet w Polsce, nie mówiąc już o takich do niedawna jeszcze ultrakatolickich krajach jak Hiszpania czy Irlandia. Katolicki kler nieodwracalnie traci status świętych krów, a Watykan podlega krytyce takiej samej jak każda wielka międzynarodowa korporacja. Jeśli piszecie z zatęchłej pipidówy możecie nie dostrzegać tych zmian, ale one zachodzą czy tego chcecie czy nie.
Zgłoś
Avatar
e................x 2013-07-20, 16:43 2
Źródła, źródła - po co takim kretynom źródła, skoro i tak powiedzą, że to nieprawda Trochę inicjatywy, ruszyć dupę i samemu poszukać - materiałów zatrzęsienie. Tak się wszyscy uważacie za światłych, niezmanipulowanych przez media, a tutaj wychodzi jak jest faktycznie - wiecie tyle ile chcieli żebyście wiedzieli.

Jest tyle powodów do dumy z bycia Polakiem... papież Polak niestety do nich nie należał.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie