18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Rad00 2012-11-15, 23:06
Penerę,

Ok, wróć się o kilka postów wyżej do postu w którym piszę o ignorantach Miło się pisało
Zgłoś
Avatar
s................s 2012-11-15, 23:09 23
ru_ziolo napisał/a:

trzeba być deblem, żeby nie widzieć, że to nie była zwykła katastrofa.



Żeby widzieć że to była zwykła katastrofa, wystarczy wyłączyć kwejka i włączyć mózg.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-11-15, 23:12 3
Brzeszczot w dupie napisał/a:

ale z dystansem kurwa, z dystansem



Jak ci ktoś dziecko zabije i będzie się śmiał z tego, to się nie wkurwisz, bo trzeba mieć dystans?

Cytat:

To jest Sadistic, tutaj można się śmiać ze wszystkiego. Nie podoba się to dobranoc.



Zgoda, niektóre teorie głoszone podczas prób wyjaśnienia tego zdarzenia nadają się tylko do tego, by je obśmiać, ale nie wszystko da się wytłumaczyć słowami: "To jest sadistic" i besztać do woli.

popielniczka88 napisał/a:

Co ty gadasz kurwa jakiej prawdy....... polecieli i spadli tyle w temacie. Nie było żadnego zamachu czy ataku obcych. A że pchali się na siłę na uroczystości to już inna kwestia.



A skąd wiesz, że nie było? Bo tak powiedział TVN, redaktor Lis i Adam Michnik? Czy to są dla ciebie autorytety?

Сусанна napisał/a:

Juz nie moge słuchać na temat spisku o katastrofie takie rzeczy się zdarzają i tyle.



Nikt nie mówi, że się nie zdarzają (chociaż rzadko). Skoro jednak to zwyczajny wypadek, to czemu nikomu z rządzących nie zależy na zamknięciu sprawy jak należy? Na poprawnie przeprowadzonym śledztwie?

Сусанна napisał/a:

A kaczynski ( specjalnie z małej litery )



Ale z ciebie skurwiel, ty niedobry oprawco, ty...

Cytat:

Najnowszy monolog o pannie nitroglicerynie i jej bracie trotylu to mistrzowstwo gatunku.



Zdajesz sobie sprawę z tego, że spektrometry ruchliwości jonów, które są używane na lotniskach, mają granicę błędu 1-5%? Czyli na 95-99% to jednak był trotyl i kręcenie Szeląga, że to mogły być perfumy nic tutaj nie zmieni.

Mnie bardziej zastanawia, po co ktoś miałby używać tak prymitywnego i łatwego do wykrycia ładunku wybuchowego, skoro np. taki semtex jest o wiele trudniejszy do wykrycia.
I tutaj nic do niczego nie pasuje, co nasuwa oczywisty wniosek, że trzeba się wziąć w garść, naciskać na rząd i sprawę po prostu wyjaśnić.

Cytat:


Żeby widzieć że to była zwykła katastrofa, wystarczy wyłączyć kwejka i włączyć mózg.



Chyba na odwrót.

Maderfakermen napisał/a:

w smoleńsku była katastrofa a nie zamach głupie kutasy. jak za drugim razem nie wylądował to za trzecim powinien spierdalać na inne lotnisko. sherlocki holmesy z macierewiczem na czele w kurwe jebane.



Jakie masz na to dowody?
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-11-15, 23:25 15
Slonx napisał/a:

Jak ci ktoś dziecko zabije i będzie się śmiał z tego, to się nie wkurwisz, bo trzeba mieć dystans?


ja się nie wkurwię, jako przyszły ojciec sam zapłacę lekarzowi za skrobankę
Zgłoś
Avatar
Сусанна 2012-11-15, 23:34 3
Slonx, piszesz gdyby to gdyby tamto ale daj spokój z ta katastrofą. Jak masz sam taka potrzebę to jedz do Smoleńska i zacznij szukać trotylu. Drugi raz piszę to jest sadol i to jest tutaj normalne ,że piszą o martwych płodach,prezydentach itp
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2012-11-15, 23:47 2
Slonx napisał/a:

Jakie masz na to dowody?



idź siać grzybnie gdzie indziej...
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-11-15, 23:56 10
Cytat:

Zdajesz sobie sprawę z tego, że spektrometry ruchliwości jonów, które są używane na lotniskach, mają granicę błędu 1-5%? Czyli na 95-99% to jednak był trotyl i kręcenie Szeląga, że to mogły być perfumy nic tutaj nie zmieni.

Mnie bardziej zastanawia, po co ktoś miałby używać tak prymitywnego i łatwego do wykrycia ładunku wybuchowego, skoro np. taki semtex jest o wiele trudniejszy do wykrycia.
I tutaj nic do niczego nie pasuje, co nasuwa oczywisty wniosek, że trzeba się wziąć w garść, naciskać na rząd i sprawę po prostu wyjaśnić.



Co to znaczy, że spektrometry mają 95% skuteczności? Że nie zapiszczą przy co dwudziestej próbce zawierającej mateiał wybuchowy, czy że jedno na dwadzieścia wskazań będzie błędnie zidentyfikowane jako materiał wybuchowy. Spektrometr ruchliwości jonów powiadasz. Jakich jonów? Których jonów? Czy masz pojęcie jaka jest procedura pobierania próbki z wnętrza np. walizki na lotnisku i szukania tch jonów? Czy wiesz czego tak naprawdę szkają lotniskowe detektory? Czy wiesz jak pobiera się próbki i poem je analizuje w przypadku wraku samolotu po wypadku? Czego szukano? Cząsteczek nitrogliceryny i trotylu czy może produktów ich rozpadu, a może produktów ich spalania, spłonu, wybuchowego rozkładu? Czy zdajesz sobie sprawę z faktu, że nitrogliceryna jest bardzo wrażliwa na wstrząsy, wibracje i uderzenia? Dlatego miesza się ją z innymi substancjami, aby była mniej wrażliwa i tym samym bezpieczna. Czy szukano również tych substancji? Czy je znaleziono? Czy wiesz co to są markery dodawane do materiałów wybuchowych? Czy wiesz dlaczego semtex jest, wbrew temu co piszesz powyżej, bardzo łatwy do wykrycia? Jakie jest twoj pojęcie o chemii ogólnej, chemii materiałów wybuchowych, metodach, czułości i obszarach zastosowania analizy instrumentalnej?
Zgłoś
Avatar
KanapkaZMP 2012-11-16, 1:28 1
Kurwa zdjecie z jajem a juz jakies oszolomy rozpoczynaja powazna dyskusje.
No kurwa....
Zgłoś
Avatar
M................i 2012-11-16, 2:10
Najpierw ludzie bawili sie patykami.
Kropki to jest oświetlony pas londowy.
Na środku wykopek, na potrzeby... wiemy jakie
No i nałatwiejsze... magnesy...
Wiedząc, że w smoleńsku pozostał trotyl z 2 wojny światowej...
TO
Rozwiązanie rebusu: Z samolotu zrzucili zbiornik z kupą w ludzi z patykami?

@Penerę- Mi sie wydaje, że przyszli ojcowie nie muszą mieć skrobanki ale jak tam wolisz.
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-11-16, 4:00 2
dałem piętnaste piwo, to dzięki mnie wyszło na główną
Zgłoś
Avatar
Tonald Dusk 2012-11-16, 4:48
Zamachu nie było. Musicie mi uwierzyć.

Zamachu nie było. Musicie mi uwierzyć
Zgłoś
Avatar
vass 2012-11-16, 5:53 6
Dałem 20 na pohybel PISowskim oszołomom
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2012-11-16, 6:42
ru_ziolo napisał/a:

Tuskowizja i POjeby robią idiotę z jedynego człowieka który dąży do ukazania prawdy.
Nie nie jestem PISiorem. Ale trzeba być deblem, żeby nie widzieć, że to nie była zwykła katastrofa.



Panie Antonii, proszę nie odbierać tego aż tak osobiście i emocjonalnie. Trochę dystansu.
Zgłoś
Avatar
kashshaptu82 2012-11-16, 7:45
ja jestem za założeniem podforum dla Grupy Nieskalanych Obrońców Moralności (GNOM) na sadolu!
Zgłoś
Avatar
darnok99 2012-11-16, 7:50 1
Slonx napisał/a:



Jak ci ktoś dziecko zabije i będzie się śmiał z tego, to się nie wkurwisz, bo trzeba mieć dystans?



Moje dzieci tam nie leciały - Macierewicza też

Slonx napisał/a:


Nikt nie mówi, że się nie zdarzają (chociaż rzadko). Skoro jednak to zwyczajny wypadek, to czemu nikomu z rządzących nie zależy na zamknięciu sprawy jak należy? Na poprawnie przeprowadzonym śledztwie?



Jak to nie zależy, badają wrak. Znaleźli ślady które sugerują, że na wraku mogą być ślady trotylu czy nitrogliceryny. Z tym, że rząd jak znajdzie jakieś poszlaki nie drze japy ze to był zamach tylko szuka twardych dowodów i ustala prawde, a nie "w sumie na 100% to nie wiemy - ale wydaje nam się ze to był zamach"

Slonx napisał/a:


Zdajesz sobie sprawę z tego, że spektrometry ruchliwości jonów, które są używane na lotniskach, mają granicę błędu 1-5%? Czyli na 95-99% to jednak był trotyl i kręcenie Szeląga, że to mogły być perfumy nic tutaj nie zmieni.



Zanim uwierzysz we wszystko co napiszą przeczytaj tutaj:
wyborcza.pl/2029020,75476,12806470.html
i posłuchaj tego:
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12859447,Radiosluchacz_inzyni...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie