18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
ru_ziolo 2012-11-15, 22:31 24
Tuskowizja i POjeby robią idiotę z jedynego człowieka który dąży do ukazania prawdy.
Nie nie jestem PISiorem. Ale trzeba być deblem, żeby nie widzieć, że to nie była zwykła katastrofa.
Zgłoś
Avatar
Brzeszczot w dupie 2012-11-15, 22:33 43
to nie była zwykła katastrofa, to była czarodziejska katastrofa
Zgłoś
Avatar
Rad00 2012-11-15, 22:39 15
Szczerze to wkurwia mnie już to wasze naśmiewanie. Zginęło 96 obywateli naszego kraju w tym Prezydent a wy zamiast cieszyć się, że ktoś cały czas walczy o to, żeby ci ludzie mogli spoczywać w pokoju, żeby nasze dzieci czytały w podręcznikach do historii prawdę to wstawiacie jakieś gówna, które świadczą o tym jak wielkimi ignorantami jesteście. Gdyby zginął wam ktoś z rodziny to przykładowo wybralibyście życie z przekonaniem, że wpadł pod samochód ze swojej głupoty czy znaleźli gnoja który go zabił.

Nie byłem fanem większości polityków, którzy tam zginęli ale i tak miałem do nich szacunek jako ludzi. I przez ten szacunek myślę, że należy im się abyśmy dowiedli prawdy o ich śmierci bo oni sami już tego nie mogą zrobić.

Pozdrawiam rozumnych.
Zgłoś
Avatar
Brzeszczot w dupie 2012-11-15, 22:42 3
@up
ale z dystansem kurwa, z dystansem
Zgłoś
Avatar
ppm 2012-11-15, 22:42 13
Rad00 napisał/a:

Szczerze to wkurwia mnie już to wasze naśmiewanie. Zginęło 96 obywateli naszego kraju w tym Prezydent a wy zamiast cieszyć się, że ktoś cały czas walczy o to, żeby ci ludzie mogli spoczywać w pokoju, żeby nasze dzieci czytały w podręcznikach do historii prawdę to wstawiacie jakieś gówna, które świadczą o tym jak wielkimi ignorantami jesteście. Gdyby zginął wam ktoś z rodziny to przykładowo wybralibyście życie z przekonaniem, że wpadł pod samochód ze swojej głupoty czy znaleźli gnoja który go zabił.

Nie byłem fanem większości polityków, którzy tam zginęli ale i tak miałem do nich szacunek jako ludzi. I przez ten szacunek myślę, że należy im się abyśmy dowiedli prawdy o ich śmierci bo oni sami już tego nie mogą zrobić.

Pozdrawiam rozumnych.



To jest Sadistic, tutaj można się śmiać ze wszystkiego. Nie podoba się to dobranoc.
Zgłoś
Avatar
P................� 2012-11-15, 22:43 11
up
Co ty gadasz kurwa jakiej prawdy....... polecieli i spadli tyle w temacie. Nie było żadnego zamachu czy ataku obcych. A że pchali się na siłę na uroczystości to już inna kwestia.
Zgłoś
Avatar
Rad00 2012-11-15, 22:46 1
@up Sadistic sadisticiem ale jest jakaś granica dobrego smaku, w szczególności w takiej sytuacji. Nie wiem co siedzi w twoim pustym łbie ale to nie dotyczy jakiegoś no name z filmiku który sobie złamał pistrzel tylko o obywateli twojego kraju i o twojego prezydenta. No ja pierdole ludzie czy wy potrzebujecie jakiś materiał przedszkolny do nauki rozumnego prowadzenia sytuacji?
Zgłoś
Avatar
Сусанна 2012-11-15, 22:49 9
Juz nie moge słuchać na temat spisku o katastrofie takie rzeczy się zdarzają i tyle. A kaczynski ( specjalnie z małej litery ) cały czas wykorzystuje śmierć brata + Antoni i jego teorie
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-11-15, 22:49 81
Rad00 napisał/a:

Sadistic sadisticiem ale jest jakaś granica dobrego smaku


nie ty ją wyznaczasz
Zgłoś
Avatar
Rad00 2012-11-15, 22:57 2
@up

Granica smaku była budowana przez tysiące lat po to aby właśnie odróżnić człowieka od zwierząt. Ja jej nie wyznaczam po prostu przedstawiam swoją subiektywną opinię na dany temat, która może skłoni kogoś do myślenia.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-11-15, 23:00 12
Najlepsze jst to, że Antoni ma pomysły lepsze niż wszystkie polskie kabarety razem wzięte. Nie rozumiem dlaczego ten człowiek użera się z agentami kremla i ludźmi małej wiary, którzy nie są godni nazywania siebie Polakami. Powinien wystartować w corocznym konkursie krakowskiej PAKI, a w cuglach wygrałby wszystkie konkursy z "miss publiczności" włącznie. Jego skecz o helu, choć powtarzany codziennie śmieszył zawsze tak samo. Najnowszy monolog o pannie nitroglicerynie i jej bracie trotylu to mistrzowstwo gatunku. NARÓD CHCE WIĘCEJ ANTONIEO
Zgłoś
Avatar
Сусанна 2012-11-15, 23:02 1
Jak coś nie pasuje nikt cię nie zmusza do odwiedzania tej strony. Możesz iść na kwejki lub inne takie gówna.
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-11-15, 23:03 10
Rad00 napisał/a:

Granica smaku była budowana przez tysiące lat


dobra, koniec tematu, dalej nie czytam
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2012-11-15, 23:06 8
w smoleńsku była katastrofa a nie zamach głupie kutasy. jak za drugim razem nie wylądował to za trzecim powinien spierdalać na inne lotnisko. sherlocki holmesy z macierewiczem na czele w kurwe jebane.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie