18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
Brzeszczot w dupie 2012-11-16, 8:07 6
Slonx napisał/a:



Jak ci ktoś dziecko zabije i będzie się śmiał z tego, to się nie wkurwisz, bo trzeba mieć dystans?



Jakby miało być tak jebnięte jak ty, sam bym je zajebał.
Zgłoś
Avatar
kermicik 2012-11-16, 8:33
Mimo ze jestem pisowiec i wiem ze to byl zamach, to i tak piwo leci bo rozbawilem sie do lez
Zgłoś
Avatar
sidsky 2012-11-16, 8:38 4
Slonx napisał/a:


Jak ci ktoś dziecko zabije i będzie się śmiał z tego, to się nie wkurwisz, bo trzeba mieć dystans?


A ile ci rodziny w Smoleńsku zginęło? Nikt? To przestań płakać nad ludźmi, którzy by na ciebie nie splunęli nawet i zajmij się własnym życiem.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2012-11-16, 9:16
Zajebista photoshopka. Na marginesie - nawet jak nie było zamachu to były manipulacje i mataczenia gangu ryżego, z preziem i prokuratorami na telefon na czele. To tak w temacie grania trumnami
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-11-16, 9:42 2
ru_ziolo napisał/a:

Tuskowizja i POjeby robią idiotę z jedynego człowieka który dąży do ukazania prawdy.
Nie nie jestem PISiorem. Ale trzeba być deblem, żeby nie widzieć, że to nie była zwykła katastrofa.



Pisiorem może nie jesteś ale na pewno idiotą, wierzącym w słowa tego oszołoma.
Zgłoś
Avatar
mik777pl 2012-11-16, 10:39
Ale się spinacie a mnie ta obniżka gazu bardzo cieszy
Zgłoś
Avatar
s................s 2012-11-16, 11:20
Kurwa, może nie w temacie, ale śniło mi się dziś, że miałem wykłady z Macierewiczem i że jego studenci popełniali samobójstwa - i nie wiedział czy to przez niego, czy przez spisek. Od tego ciągłego pierdolenia o Smoleńsku, już mi na mózg siada.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-11-16, 11:49
Loaloa napisał/a:



Co to znaczy, że spektrometry mają 95% skuteczności? Że nie zapiszczą przy co dwudziestej próbce zawierającej mateiał wybuchowy, czy że jedno na dwadzieścia wskazań będzie błędnie zidentyfikowane jako materiał wybuchowy. Spektrometr ruchliwości jonów powiadasz. Jakich jonów? Których jonów? Czy masz pojęcie jaka jest procedura pobierania próbki z wnętrza np. walizki na lotnisku i szukania tch jonów? Czy wiesz czego tak naprawdę szkają lotniskowe detektory? Czy wiesz jak pobiera się próbki i poem je analizuje w przypadku wraku samolotu po wypadku? Czego szukano? Cząsteczek nitrogliceryny i trotylu czy może produktów ich rozpadu, a może produktów ich spalania, spłonu, wybuchowego rozkładu? Czy zdajesz sobie sprawę z faktu, że nitrogliceryna jest bardzo wrażliwa na wstrząsy, wibracje i uderzenia? Dlatego miesza się ją z innymi substancjami, aby była mniej wrażliwa i tym samym bezpieczna. Czy szukano również tych substancji? Czy je znaleziono? Czy wiesz co to są markery dodawane do materiałów wybuchowych? Czy wiesz dlaczego semtex jest, wbrew temu co piszesz powyżej, bardzo łatwy do wykrycia? Jakie jest twoj pojęcie o chemii ogólnej, chemii materiałów wybuchowych, metodach, czułości i obszarach zastosowania analizy instrumentalnej?



Zapytaj producentów urządzeń, takich jak np. Itemiser, na czym polega według nich granica błędów.

I tak, spektrometria ruchliwości jonów bada cząsteczki zjonizowane, więc o ile dobrze zapamiętałem, to tak, produktów ich rozpadu i tu jest właśnie ta granica błędu, który trzeba wyeliminować laboratoryjnymi badaniami, analizą chemiczną.

O nitroglicerynie nie wspomniałem ani słowem, a o semtexie nie wiedziałem.
Nie znam się zapewne aż tak dobrze, jak ty na tym polu, ale chyba na tyle dobrze, że mogę potraktować możliwość pomyłki trotylu z perfumami jako maksymalną kpinę, bo to by oznaczało, że zaawansowane technologicznie urządzenia mają gorszą skuteczność od psów tropiących, zatem sens ich produkcji byłby żaden.
Zgłoś
Avatar
darnok99 2012-11-16, 13:00
Slonx napisał/a:



Zapytaj producentów urządzeń, takich jak np. Itemiser, na czym polega według nich granica błędów.

I tak, spektrometria ruchliwości jonów bada cząsteczki zjonizowane, więc o ile dobrze zapamiętałem, to tak, produktów ich rozpadu i tu jest właśnie ta granica błędu, który trzeba wyeliminować laboratoryjnymi badaniami, analizą chemiczną.

O nitroglicerynie nie wspomniałem ani słowem, a o semtexie nie wiedziałem.
Nie znam się zapewne aż tak dobrze, jak ty na tym polu, ale chyba na tyle dobrze, że mogę potraktować możliwość pomyłki trotylu z perfumami jako maksymalną kpinę, bo to by oznaczało, że zaawansowane technologicznie urządzenia mają gorszą skuteczność od psów tropiących, zatem sens ich produkcji byłby żaden.



Odsyłam CIę do mojego poprzedniego posta, umieściłęm tam 2 ciekawe źródła z którymi powinienneś się zaznajomić/
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-11-16, 13:36
darnok99 napisał/a:



Odsyłam CIę do mojego poprzedniego posta, umieściłęm tam 2 ciekawe źródła z którymi powinienneś się zaznajomić/



I wreszcie jakaś konkretna odpowiedź, szkoda, że mimo iż śledzę różne portale informacyjne, to ciężko mi było na tę publikację natrafić.
Bo źródło o występie Gmyza w TokFM niczego nie wyjaśniało.

I to pokazuje, jak to różne publikacje mogą człowiekowi zamącić w głowie.
Nie uważam się za alfę i omegę, więc z pokorą przyznaję się do błędu. Mimo wszystko, nawet obecność materiału wybuchowego na pokładzie nie byłaby dla mnie równoznaczna z zamachem i w dalszym ciągu uważam, że sprawę trzeba zbadać, bo jest w niej za wiele nieporozumień, jak na zwykły wypadek.
Zgłoś
Avatar
olex 2012-11-16, 13:38
o czym wy wogole pierdolicie? wszystkie spekulacje pochodza z tego, że każdy może sobie pobrać program do projektowania samolotow, budynków, chuj wie czego jeszcze, wystarczy że liczy wg MRS (met roznic skonczonych). na rynku jest tego od chuia, Tesla, Robot autodesku - Polacy go robili. Kazdy moze sobie zrobic takiego tupolewa i zderzac go z chuj wie z czym. Jest to dosyć wiarygodna metoda, tak na 85 % pokrywa sie z rzeczywistością.
I ktoś ponoć tak zrobił, nie wiem dokładnie kto, ale nawet gdy brzoza miała przekrój stalowy to nie uszkodziła samolotu. Tylko ja nic nie mowilem, nie chce popełnić samobojstwa
Zgłoś
Avatar
matol 2012-11-16, 13:41
Slonx napisał/a:

Nie znam się zapewne aż tak dobrze, jak ty na tym polu, ale chyba na tyle dobrze, że mogę potraktować możliwość pomyłki trotylu z perfumami jako maksymalną kpinę...


Zgłoś
Avatar
brandon 2012-11-16, 14:04
O co chodzi z tym Smolenskiem? Jakis samolot sie rozbil? Dziwne, powinni w TV o tym mowic...
Zgłoś
Avatar
immikofreako 2012-11-16, 14:29
Rad00 napisał/a:

@up Sadistic sadisticiem ale jest jakaś granica dobrego smaku, w szczególności w takiej sytuacji. Nie wiem co siedzi w twoim pustym łbie ale to nie dotyczy jakiegoś no name z filmiku który sobie złamał pistrzel tylko o obywateli twojego kraju i o twojego prezydenta. No ja pierdole ludzie czy wy potrzebujecie jakiś materiał przedszkolny do nauki rozumnego prowadzenia sytuacji?


ty to jestes jakis dekiel
Zgłoś
Avatar
derley1 2012-11-16, 15:23
Brzeszczot w dupie napisał/a:

to nie była zwykła katastrofa, to była czarodziejska katastrofa



Patrząc na twój nick wnioskuje, że jesteś jedyną osobą która przeżyła "czarodziejską katastrofę"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie