18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
P................i 2013-10-06, 14:35 2
Cytrian napisał/a:

No wiec państwo finansuje szkoły( do których chodzą nie tylko katolicy)


Nie szkoły tylko religię ty tępa katolicka kurwo
Cytat:


W czasach PRLu, państwo polskie zabrało Kościołowi majątek warty, w przeliczeniu na obecne pieniądze dziesiątki miliardów złotych.


Jakiemu kościołowi??? Masz na myśli ziemie zagrabione przez inkwizycję? Ziemie kościoła leżą TYLKO w watykanie
Cytat:


"Przynajmniej 1% ministrantów w Polce ale Ciebie katola to śmieszy " xDDDDDDD wtedy śmieszyło, teraz płacze ze śmiechu 1% xDDD i akurat padło na Ciebie, masz pecha.
To nie ksiądz wykorzystał Twoją siostrę, to ja
Byłeś kiedyś ministrantem? Na pewno nie, wiec w dupie byłeś gówno widziałeś, ale wszystko wiesz dzięki za rozrywkę


A więc jesteś zwykłym trollem i do tego masz najwyżej 16 lat i pierdolisz same farmazony.Śmiejesz się z poważnych spraw, w wymianie zdań wgniótłbym Cię argumentami w ziemię jak robaka.Zyczę Ci, kiedy za 15-20 lat założysz rodzinę, twoje dziecko przeżywało to, co dzieci katolickich szkółek w Irlandii.
Zgłoś
Avatar
Cytrian 2013-10-06, 15:07
bloodwar napisał/a:



Nie, jestem Holendrem



A wiec wiedz, że Polacy to wspaniały naród i poradzą sobie bez Twoich rad.

Pącki napisał/a:


Nie szkoły tylko religię ty tępa katolicka kurwo

.



Na KUL'u jest ponad 10 kierunków i każdy o religii ? "Matematyka katolocka"
Czytasz to co piszesz czy tylko kopiujesz z palikot.pl
Nazywasz mnie trolem? Czuje się jak Bosak w rozmowie z Olejnik
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-10-06, 15:47 1
Na KUL nie da się dostać (a na pewno - utrzymać) będąc ateistą/wyznawcą innej niż "jedyna słuszna" religii więc nie jest istotne jakie kierunki są tam wykładane.
Zgłoś
Avatar
Cytrian 2013-10-06, 16:02
bloodwar napisał/a:

Na KUL nie da się dostać (a na pewno - utrzymać) będąc ateistą/wyznawcą innej niż "jedyna słuszna" religii więc nie jest istotne jakie kierunki są tam wykładane.



Studiowałeś tam ?
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-10-06, 16:35 2
Cytrian napisał/a:



Studiowałeś tam ?



Jesteś jakiś niedojebany? Jak się miałem tam dostać skoro jestem ateistą? Studiowałem na UMCSie
Zgłoś
Avatar
H88tman 2013-10-06, 21:50
Śmieszą mnie zarówno te katolickie niedojeby, które każdego ateistę nazywają lewakiem, tak samo jak większość ateistów, prawiąca o tolerancji dla kozojebców i innego ścierwa. Jesteście siebie warci. Dziękuję.
Zgłoś