18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
Smutas 2013-10-05, 11:24 37
Kolejny głupi gimbus, który myśli że bycie antyklerykałem uczyni go zajebistym.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-10-05, 11:25 6
Trudne pytania należy zadawać, nawet jeżeli zamiast satysfakcjonującej odpowiedzi usłyszymy tylko groźby i wyzwiska
Zgłoś
Avatar
koopa 2013-10-05, 11:30
Smutas napisał/a:

Kolejny głupi gimbus, który myśli że bycie antyklerykałem uczyni go zajebistym.



Mówisz o mnie?
Zgłoś
Avatar
BoKoR 2013-10-05, 11:44 5
Bóg nie każe mu ruchać dzieci. Robi to bo ma wolną wolę - daną mu przez Boga.
Nie można urodzić się pedofilem, tak samo jak nie można urodzić się jako nałogowy palacz lub alkoholik.

Takie jebane pierdolenie i zwalanie winy (za to że jesteśmy pojebani i ruchamy dzieci, lub walimy innych facetów w odbyt) na Boga.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-10-05, 11:51 5
Cytat:

Kolejny głupi gimbus, który myśli że bycie antyklerykałem uczyni go zajebistym.


masz coś do ukrycia?
Zgłoś
Avatar
karkry123 2013-10-05, 12:31 12
Zabawne jak to wszystko sie zmienia. 15 lat temu nie bylo problemu ksiezy pedofili, nagle wiekszosc z nich w ostatnich latach zaczela gwalcic male dzieci. Co sie tym ksiezom stalo? Nagle dostali chcicy? Czy to ludzie zaczeli slepo ufac mediom i to dla nich taka wirtualna biblia? Zauwazylem ze spora czesc uzytkownikow sadola sa jak malpeczki ktore skacza jak im polsat, onet, tvn czy inne gowno zagra, wylewaja swoje zale gowno wiedzac na dany temat. Wyruchal cie ksiadz? To zglos to na policje. Nie wyruchal? To zamknij ryj i nie siej plot.. Taka to przykra tendencja a przeciez myslenie nie boli.
Zgłoś
Avatar
Eraden 2013-10-05, 12:42 16
Kurwa, co się z tym portalem stało, że 2/3 komentarze bronią klechistanizm. Ja pierdolę.
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2013-10-05, 12:51
Pierdolenie. Dojebali się tylko do jednych pedofilii. Na 1000 pedofilii 1 jest księdzem a 400 to pedały. Wszyscy pedofile to kurwy nie zasługujące na prawo do życia.

Kara dla pedofilii i innych gwałcicieli poniżej :

sadistic.pl/dwoch-gwalcicieli-dorwanych-vt206504.htm

Ogień ziemski a później piekielny niech ich strawi. Amen
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2013-10-05, 13:41 10
karkry123 napisał/a:

Zabawne jak to wszystko sie zmienia. 15 lat temu nie bylo problemu ksiezy pedofili, nagle wiekszosc z nich w ostatnich latach zaczela gwalcic male dzieci. Co sie tym ksiezom stalo? Nagle dostali chcicy? Czy to ludzie zaczeli slepo ufac mediom i to dla nich taka wirtualna biblia? Zauwazylem ze spora czesc uzytkownikow sadola sa jak malpeczki ktore skacza jak im polsat, onet, tvn czy inne gowno zagra, wylewaja swoje zale gowno wiedzac na dany temat. Wyruchal cie ksiadz? To zglos to na policje. Nie wyruchal? To zamknij ryj i nie siej plot.. Taka to przykra tendencja a przeciez myslenie nie boli.



A może po prostu 15 lat temu ksiądz to była taka persona, że ktoś kto oskarżyłby go, że macał albo ruchał - musiałby się liczyć z bardzo poważnym ostracyzmem społecznym? Tak, racja - myślenie nie boli.

To że jakaś grupa walczy z kościołem, nie zmazuje automatycznie win samego kościoła. Niestety większość wiernych, zamiast wyrazić swój sprzeciw - woli krzyczeć że bezbożniki księdza szkalują. Tak jak w przypadku tego ostatniego. Znaleziono filmiki, które kręcił z dziatwą - ale i tak wielu powie, że mu podłożyli, że photoshop i chuj wie co.

Poza tym w przypadku kościoła katolickiego - coś co mnie najbardziej mierzi - to nie sam fakt takiego czy innego incydentu pedofilskiego - a tego, że hierarchia ukrywa to i zamiata pod dywan.

Przynajmniej tak było do tej pory - zobaczymy co papa Franciszek w tym temacie zrobi.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-10-05, 17:29 7
karkry123 napisał/a:

Zabawne jak to wszystko sie zmienia. 15 lat temu nie bylo problemu ksiezy pedofili, nagle wiekszosc z nich w ostatnich latach zaczela gwalcic male dzieci. Co sie tym ksiezom stalo? Nagle dostali chcicy? Czy to ludzie zaczeli slepo ufac mediom i to dla nich taka wirtualna biblia? Zauwazylem ze spora czesc uzytkownikow sadola sa jak malpeczki ktore skacza jak im polsat, onet, tvn czy inne gowno zagra, wylewaja swoje zale gowno wiedzac na dany temat. Wyruchal cie ksiadz? To zglos to na policje. Nie wyruchal? To zamknij ryj i nie siej plot.. Taka to przykra tendencja a przeciez myslenie nie boli.



15-20 lat temu księża byli na tyle silni że uchwalili Konkordat, zmusili do nauczania religii w szkołach i wieszania krzyży w miejscach publicznych, wtedy nie do pomyślenia było postawienie się tak silnej "czwartej władzy", nie było też jeszcze tak popularnego internetu więc jedynym źródłem wiedzy dla "mas" była telewizja, radio i gazety, a mało który redaktor naczelny wiadomości czy poczytnego dziennika ryzykowałby narażenie się najsilniejszej sekcie w kraju bo następnego dnia już nie byłby redaktorem naczelnym. Teraz mamy internet więc przed opinią publiczną nie da się ukryć NIC (no... PRAWIE nic a i księzy nikt się już tak nie boi.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-10-05, 22:49
"dlaczego myślę że bolimnienoga rysuje dla GW" tyle samo w tym prawdy,no chyba że...
Zgłoś
Avatar
Fole 2013-10-06, 0:56
O kurwa znowu to samo. Ręce cycki opadają.
Zgłoś
Avatar
Galian 2013-10-06, 11:10 2
@bloodwar naprawdę wierzysz że przed opinią publiczną nie da się nic ukryć? Bo brzmi to trochę jak żart, pozwalają nam wiedzieć o jakichś pierdołach. Jak jakaś poważna informacja wycieknie to jest awantura na cały świat (wikileaks chociażby).
Nie mówiąc już o zagłuszaniu poważnych spraw syfem typu 'wyrodna matka wyślizgała dziecko z kocyka'.
Informacja jest na tyle cennym zasobem że ten kto nią manipuluje ma władzę, tutaj już chyba nie muszę przykładów dawać bo to zbyt oczywiste
Zgłoś
Avatar
P................i 2013-10-06, 11:36 4
Popierdoliło was ludzie, że bronicie te brudne zasrane klechy. Chłopowi odciągniętemu od podstawowej potrzeby ruchania w końcu odpierdoli i przerzuci się na dzieci... Ktoś tam pierdolił coś, że 15 lat temu księża nie byli pedofilami noż kurwa jebana mać dla Ciebie kakryl123 pseudokatolu wiadomość, że twój kochany papierz polak (celowo błąd) bronił pedofili którzy BYLI I SĄ I MOGĄ WYRUCHAĆ TWOJEGO SYNA BEZKARNIE (chociaż z twoimi poglądami życzę abyś został bezpłodny) chyba że karą nazwiesz przeniesienie do innej parafii; tylko wasze półmózgie i puste łby będa wciąż tłumaczyć bronić, ręczyć za kler i całą mafię kościół, przez który de facto mamy teraz tak przesrane w Polsce. Zastanówcie się kurwa po chuj nam ta zaraza w Polsce? Tylko wpierdala się w politykę rucha dzieci i przeżera wasze pieniądze. Pozdrawiam wszystkich katolów środkowym palcem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie