18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Prawdopodobniej najlepiej zmontowany film w historii
D................k • 2013-04-01, 9:43
"Człowiek z kamerą filmową" i Moskwa lat 20.





Zgłoś
Avatar
malvo 2013-04-01, 13:53
Co ty wrzucasz omfg
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-04-01, 14:09 1
malvo napisał/a:

Co ty wrzucasz omfg



Wrzuciłem dokument, który jest uznany za arcydzieło montażu, a także jeden z najlepszych obrazów lat 20. Znajdujemy się w dziale filmów dokumentalnych i dzieło Wiertowa jak najbardziej powinno się tu pojawić. Negując to wychodzisz na ignoranta i marnego krytykanta, który pewnie karmi się papką z TV i nie ma większego pojęcia o kinematografii.
Zgłoś
Avatar
malvo 2013-04-01, 16:01
Suty_dziobaka napisał/a:



Wrzuciłem dokument, który jest uznany za arcydzieło montażu, a także jeden z najlepszych obrazów lat 20. Znajdujemy się w dziale filmów dokumentalnych i dzieło Wiertowa jak najbardziej powinno się tu pojawić. Negując to wychodzisz na ignoranta i marnego krytykanta, który pewnie karmi się papką z TV i nie ma większego pojęcia o kinematografii.


I think not, chujowe kino, II rp epic .
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-04-01, 16:03 1
malvo napisał/a:


I think not, chujowe kino, II rp epic .



Kończ już tą błazenadę, dzieciaku...
Zgłoś
Avatar
malvo 2013-04-01, 16:37
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
D................k 2013-04-01, 16:54
malvo napisał/a:


Wrzucasz niemy film bez orkiestry , ty nie równasz się nawet z Symem cwelu XDD



Fajnie, że leczysz chłopcze kompleksy dopierniczając się do innych w internecie. Być może przyda ci to trochę animuszu i zrekompensuje niewielką długość łysego fiutka.
Jakim ja dla ciebie cwelem jestem? Dodałem dzisiaj kilkadziesiąt tematów i to niby jest powodem do atakowania mnie ad personam?

Nie ograniczyłem się do filmów o tematyce stricte militarnej czy historycznej, ale dorzuciłem także trochę klasyki dokumentu. Znalazło się też kilka wstawek o zwierzętach, reportarzy oraz filmów festiwalowych, które zostały uznane przez krytyków oraz widzów. Nie zabrakło także filmików o lekkim wydźwięku patriotycznym (vide dokument o oddziałach GROM, Stanisławowie Skalskim i Henryku "Hubalu" Dobrzańskim). Mimo moich starań, by wrzucić ciekawe materiały i wzbogacić dział dokumentów na tym portalu, zostałem wieśniacko zrugany i zwyzywany od cyganów i cweli przez jakiegoś zaplutego szczeniaka, który nakłamał z wiekiem w profilu. Powinien być cenzus wiekowy na korzystanie z dobrodziejstw Internetu...
Zgłoś
Avatar
malvo 2013-04-01, 17:04
Suty_dziobaka napisał/a:



Fajnie, że leczysz chłopcze kompleksy dopierniczając się do innych w internecie. Być może przyda ci to trochę animuszu i zrekompensuje niewielką długość łysego fiutka.
Jakim ja dla ciebie cwelem jestem? Dodałem dzisiaj kilkadziesiąt tematów i to niby jest powodem do atakowania mnie ad personam?

Nie ograniczyłem się do filmów o tematyce stricte militarnej czy historycznej, ale dorzuciłem także trochę klasyki dokumentu. Znalazło się też kilka wstawek o zwierzętach, reportarzy oraz filmów festiwalowych, które zostały uznane przez krytyków oraz widzów. Nie zabrakło także filmików o lekkim wydźwięku patriotycznym (vide dokument o oddziałach GROM, Stanisławowie Skalskim i Henryku "Hubalu" Dobrzańskim). Mimo moich starań, by wrzucić ciekawe materiały i wzbogacić dział dokumentów na tym portalu, zostałem wieśniacko zrugany i zwyzywany od cyganów i cweli przez jakiegoś zaplutego szczeniaka, który nakłamał z wiekiem w profilu. Powinien być cenzus wiekowy na korzystanie z dobrodziejstw Internetu...


cry more pls
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-04-01, 17:07
malvo napisał/a:


cry more pls



Tylko na tyle cię stać? Zasrany gimb.
Zgłoś
Avatar
malvo 2013-04-01, 17:13
Suty_dziobaka napisał/a:



Tylko na tyle cię stać? Zasrany gimb.


oh stary, to nie ja placze w necie jak cwel, moi wrogowie moga spedzic zycie na niczym, ja trzymam w reku kamikadze i siedze z kumplami na ladzie, atmosfera jest stale rozluzniona alles klar ...
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-04-01, 17:20
malvo napisał/a:


oh stary, to nie ja placze w necie jak cwel, moi wrogowie moga spedzic zycie na niczym, ja trzymam w reku kamikadze i siedze z kumplami na ladzie, atmosfera jest stale rozluzniona alles klar ...



Pisz w języku polskim, albo nie pisz wcale. Raz nachalnie używasz zwrotów angielskojęzycznych, co świadczy o miałkości twojego intelektu i niezdolności do konstruktywnego argumentowania w języku ojczystym, a teraz piszesz jak potłuczony. Kamikadze? Ladzie?
Zgłoś
Avatar
malvo 2013-04-01, 19:25
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
D................k 2013-04-01, 20:01
malvo napisał/a:


To drink polaczku,



A więc polaczkiem jestem? Zawsze się człowiek może czegoś nowego o sobie dowiedzieć...

malvo napisał/a:

ty tam siedz bez pieniedzy, spłukuj toilet raz w tygodniu i tak śmierdzi i tak śmierdzi .



Jakie toalety? Co ty znowu pierdzielisz?!

malvo napisał/a:

Wyjedz to nauczysz sie kultury ty tępy chuju .



Powiało kulturą w równym stopniu jak obornikiem...

malvo napisał/a:

A przy okazji to zajrzyj do słownika pod hasło: gwara . Potem zobacz sobie jej odmiany na rusi czerwonej i wykurwiaj XD



Swołocz, a nie gwara... Gwara nie tłumaczy bycia hejterem, który jedzie po ludziach bez powodu i czepia się byle czego.

Nadal nie uzasadniłeś ataku na mnie i krytyki materiałów które wrzuciłem. Czakam zatem na długi i bogaty w argumenty wpis. W innym wypadku skończę z tobą dialog, bo w jałowy dyskurs z debilem wikłać się nie zamierzam.
Zgłoś
Avatar
Aro1 2013-04-01, 21:18 1
@up odpuść to coś to zwykły niedojebany cwel który próbuje coś napisać będąc jebanym przez wujków z niemiec ameryki i zza wschodniej granicy, co widać po tym co pisze, język zmienia zależnie od tego kto go pierdoli, i nie przejmuj się takim niedojebanym debilem to że jego starzy mieli zakażone DNA nie znaczy że inni nie doceniają tego co wrzucasz na stronę.
Zgłoś
Avatar
malvo 2013-04-01, 21:31
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Przejdź to ostatniego posta w temacie