18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Kilka dni temu naszej matematyczce umarl ojciec, ogolnie zaloba itp. ubrana na czarno. Mam taki zwyczaj ze zawsze witam sie tekstem "czesc dziewczyny"z dwiema kolezankami ktore siedza za mna. Tak sie zdarzylo ze pewnego dnia owe kolezanki mialy czarne koszulki, obie. No to standardzik "Czesc dziewczyny..." i czarna dusza sadola nakazala mi dodac "... co wy tak na czarno? umarl ktos w rodzinie?", a ze siedze w pierwszej lawce to nauczycielka wszystko slyszala. W ogole nie skojarzylem jak to mowilem ;D Jej mina bezcenna, sam chcialem sie zapasc pod ziemie. No ale to jeszcze nie wszystko. 2 dni pozniej, temat na lekcji "prawdopodobienstwo", nauczycielka dyktuje zadanie "W urnie znajduja sie..." a ja glupi na cala klase dokonczylem za nia "... prochy dziadka"... znowu kurwa nie pomyslalem. Wtedy juz wygladala jakby chciala mnie zabic :DDD
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-01-28, 20:31 5
dusza sadysty wymaga doszlifowania. Nadal chciał zapaść się pod ziemię. Do człowieka skurwiela Ci jeszcze brakuje
Zgłoś
Avatar
Resider 2013-01-28, 20:34
barbarzyńca jeden
Zgłoś
Avatar
Radoslav77 2013-01-28, 20:34
Miłego powtarzania roku
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-01-28, 20:35 2
DupaDemona napisał/a:

Czemu takie gówno jest na głównej?



Nie należę co prawda do grona ekspertów, sam napisałem tylko szachy w basicu, ale może mieć to jakiś niejasny związek z algorytmem pozycjonującym tematy w zależności od oddanych głosów. Rozumiesz, jak ludzie dają te elektronowe piwa to po jakimś czasie temat przeskakuje z poczekalni na stronę główną
Zgłoś
Avatar
kulwon przez f 2013-01-28, 20:36 3
kurwa, ustawcie ze przechodzi na glowna po uzyskaniu jednego piwa, super super
Zgłoś
Avatar
MówMiAndrzej 2013-01-28, 20:41 1
W poczekalni są lepsze tematy i mają więcej piw niż taki chłam.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-01-28, 20:42 2
Wchodzę na Sadola a tu sweet blogasek. Kurwa, dziecko, ile ty masz lat? Twoje zachowania, brak umiejętności poprawnego pisania po polsku i używanie emot wskazują na to, że dopiero zacząłeś gimnazjum. Żałosne.
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-01-28, 20:43 3
Uważaj bo cie do egzaminu gimnazjalnego nie dopuści
Zgłoś
Avatar
J................8 2013-01-28, 20:44 1
Rozumiem, że jesteś klasowym głupkiem? Cóż w każdej klasie musi ktoś taki być.
Zgłoś
Avatar
eL_Lakero 2013-01-28, 20:46 6
? Co to jest kurwa nowy temat "wyznania gimbazy" czy jak?
Zgłoś
Avatar
MojaAdrenalina 2013-01-28, 20:47 3
Jarema88 napisał/a:

Rozumiem, że jesteś klasowym głupkiem? Cóż w każdej klasie musi ktoś taki być.



bili cie w szkole?
Zgłoś
Avatar
CHAOZ 2013-01-28, 20:53
Ty to jestes...
Zgłoś
Avatar
BadAttitude 2013-01-28, 20:56
Się przyjebaliście, dajcie dzieciakowi spokój, od czegoś trzeba zacząć bycie sadystą, co, od razu ma koty zabijać, biblie drzeć i mówić do dorosłych per "ty"?
Zgłoś
Avatar
MCL 2013-01-28, 20:59 1
Kurwa za gimbusa to był zbiorowy sadyzm, doprowadziliśmy całą klasą babkę do płaczu i z hukiem opuściła klasę a my tylko wzruszylismy ramionami a ty tutaj... kurwa, co za pizda to wstawia i ustawia na główną, czy już więcej gimbusiarni się zlecieć nie może?
Zgłoś
Avatar
JebaćCyganów 2013-01-28, 21:11 1
@up
Nie chcieliście jej podać jaki był ostatni temat ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie